Appartement Residenza Solaris met slaaphoek - 2-4 personen
Residenza Solaris is rustig en zonnig gelegen in de wijk Ebene, behorend tot de levendige wintersportplaats Ischgl. De dichtstbijzijnde skilift is de Pardatschgratbahn in Ischgl. Deze skilift is op ca. 3,5 km afstand van de appartementen gelegen en ook vind je hier pistes. De gratis skibus stopt vlakbij en brengt je in een paar minuten naar de lift. Op 150 meter vanaf Residenza Solaris vind je een Gasthof waar je traditionele Tiroolse specialiteiten, maar ook internationale gerechten kunt eten. Het centrum van Ischgl ligt op ongeveer 3,5 km afstand van de appartementen. Je kunt hier o.a. terecht voor gezellige après-ski- en uitgaansgelegenheden, restaurants, winkels, supermarkten, kinderopvang en de skischool. Ook een overdekt zwembad en schaatsbaan vind je in het dorp. In de omgeving van Ischgl zijn er tevens prima mogelijkheden om te wandelen, langlaufen en rodelen. De ruime appartementen van Residenza Solaris zijn licht en netjes ingericht en beschikken allemaal over een gratis Wi-Fi internet verbinding. In het appartementengebouw is een wellnessruimte aanwezig met een kleine sauna, stoombad en een ontspanningsruimte, waar je gratis gebruik van kunt maken. Er is een skiberging met skischoenendroger en er zijn gratis parkeerplaatsen bij het appartementengebouw. Broodjesservice is mogelijk.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Ferienhaus Rieder - 14 personen
Ferienhaus Rieder is gelegen in het rustige en authentieke Wald im Pinzgau, op de grens van het Salzburgerland en Tirol. Er vertrekt meerdere keren per dag een skibus (halte op ca. 300 meter afstand) vanuit Wald naar Königsleiten, waar je de Dorfbahn cabinelift kan nemen naar de Zillertal Arena. Direct naast de Dorfbahn ligt het zusterhotel Sonneck en hier bevindt zich ook de skiverhuur. Wald is een rustig dorp met diverse faciliteiten zoals een supermarkt, sportwinkel, après-ski bar, twee restaurants en een zwembad. Eén van de langste langlaufloipes, ongeveer 200 km, gaat langs Wald im Pinzgau. Ferienhaus Rieder is in 2018 gerenoveerd en is verdeeld over drie verdiepingen. Het heeft een gezellige inrichting en is van alle gemakken voorzien. In het gehele Ferienhaus is gratis Wi-Fi beschikbaar en er is voldoende parkeergelegenheid.
Vanaf € 1.315,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Alpendorf Eberharter - 10 personen
Het kleinschalige chaletpark Alpendorf Eberharter bestaat uit zes charmante, geheel vrijstaande chalets. De chalets zijn rustig gelegen bij het dorpje Stumm, op circa 900 meter afstand van het dorpscentrum. Het skigebied van Hochzillertal / Hochfügen en de Hochzillertal gondelbaan zijn gelegen op ca. 1,7 km van Alpendorf Eberharter. Hier bevindt zich ook de skischool. De skibushalte is op circa 250 meter afstand van de chalets. Voor meer pistekilometers kun je naar Zell am Ziller op 8 km afstand. Met de Karspitzbahn kom je in het Zillertal Arena skigebied (de meerdaagse Zillertaler Superskipas is hier ook geldig). Voor langlaufers is er een loipe op 30 meter van het chaletpark. In dit centrum van Stumm vind je enkele voorzieningen. Voor meerdere faciliteiten kun je terecht in de grotere dorpen in de omgeving, waaronder Fügen. In het nabijgelegen dorpje Kaltenbach, dat slechts gescheiden wordt van Stumm door de doorgaande weg van het Zillertal, vind je een gezellige après-ski direct onderaan bij de skiliften. De chalets hebben allemaal een comfortabele inrichting en zijn o.a. voorzien van een Zweedse kachel en een skiberging. Het midden Alpendorf Eberharter is autovrij, hier bevindt zich een gemeenschappelijk bijgebouw met daarin de receptie en wellnessruimte (van december t/m maart, doordeweeks tussen 17:00 - 20:00 uur: gratis; in het weekend en vanaf 1 april dagelijks: tegen betaling, op aanvraag) met een sauna, douche en een ontspanningsruimte. Broodjesservice is mogelijk. Bij het chalet kun je parkeren.
Vanaf € 361,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kleinwalsertal Zonnehoed - 2-4 personen
In het skigebied Kleinwalsertal ligt het gezellige dorpje Mittelberg, met in het centrum de appartementen Kleinwalsertal. De dichtstbijzijnde skilift is de Jedermann sleeplift op 250 meter afstand. Het dalstation van de Walmendingerhornbahn ligt op 1,5 km afstand en brengt je naar een hoogte van 1940m. Er is een skibushalte op 50 meter afstand. Het dorp Mitterberg is omringd door prachtige natuur en hoge bergtoppen. In appartementengebouw Kleinwalsertal is een restaurant met broodjesservice, bar met televisie, een kegelbaan en pooltafels. Ook is er een skiberging. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van het zwembad, de sauna en relaxruimte. Verder is er nog een wellnesscentrum (tegen betaling). Voor kinderen is er een indoor speelruimte met trampoline, ballenbak en tafeltennistafels. Ieder appartement beschikt over internet (Wi-Fi) en heeft zijn eigen parkeerplaats in de garage. Vanuit de garage kun je direct intern met de lift naar de appartementen.
Vanaf € 295,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Puradies - 2-5 personen
Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).
Vanaf € 3.210,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Puradies - 2-4 personen
Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).
Vanaf € 3.070,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
