Appartement Sonneck - 4-5 personen
Appartement Sonneck heeft een perfecte ligging in Königsleiten; zowel de piste als de Dorfbahn skilift bevinden zich naast het appartement! Met de skilift kom je direct in het Zillertal Arena skigebied. Op 100 meter van het appartement is een restaurant en een supermarkt vind je op 400 meter. In Königsleiten vind je tevens après-skibars, een skischool en skiverhuur. Er stopt een skibus op 10 meter van de appartementen. In het appartementengebouw is o.a. een zwembad (geopend van 9.00 - 21.00 uur, tijden onder voorbehoud) en een fitnessruimte (geopend van 16.30 - 20.30 uur, tijden onder voorbehoud). Verder is er een wellnessruimte met sauna, stoomcabine, infraroodcabine en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium en massages. Voor de kinderen is er een speelruimte. Verder is er gratis internet (Wi-Fi), een skiberging met skischoenendroger en een wasmachine (tegen betaling). Broodjesservice is mogelijk, en daarnaast is het mogelijk om van het ontbijtbuffet (tegen betaling) gebruik te maken. Per appartement beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Marie-Sophie - 7 personen
Dit ruime, comfortabele chalet Marie-Sophie is in 2015 gerenoveerd en is zonnig gelegen aan de rand van Mallnitz. Er is een skibushalte op 300 meter van het chalet. Op ca. 3 km afstand vind je het Ankogel skigebied met 12 km piste, geschikt voor beginners en gevorderden. Hier bevindt zich ook een skischool. Voor meer kilometers piste vind je op ca. 20 km het Mölltaler Gletscher skigebied. Wandelaars kunnen goed uit de voeten in het Ankogel gebied en ook aan de langlaufers is gedacht, op 200 meter van het chalet is een langlaufloipe. Verder vind je op 700 meter een ijsbaan. Het dorpscentrum van Mallnitz ligt op ca. 1 km afstand. Er is al een supermarkt op 500 meter van het chalet en een restaurant op 700 meter. Bij chalet Marie-Sophie zijn twee overdekte parkeerplaatsen. Vanaf daar kom je via een trap (25 treden) bij het chalet.
Vanaf € 1.700,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Ferienhaus Kohlstatt - 10 personen
Aan de rand van het populaire Mayrhofen ligt het chalet 'Ferienhaus Kohlstatt'. Op slechts 50 meter van het chalet vind je de skibus en op ca. 900 meter de Penkenbahn gondel. Met deze gondel kom je in het hart van 'Ski Zillertal 3000' en kun je het grote Zillertal skigebied gaan verkennen. Aan het einde van de dag kun je ook weer met de Penkenbahn terug naar het dorp. Het bruisende centrum van Mayrhofen ligt op ca. 950 meter van het chalet. Hier is voor ieder wat wils. Zo is er een bioscoop, zwembad, kegelbaan en kun je rodelen. Ook zijn er gezellige bars voor een avondje après-ski en meerdere restaurants om lekker uiteten te gaan. De inrichting van het chalet is sfeervol en comfortabel. Het chalet biedt voldoende ruimte voor een groep van 10 personen. Vanuit het chalet heb je een prachtig panoramisch uitzicht op de omliggende bergen. Het chalet beschikt over een skiberging, WiFi-internetverbinding en er zijn drie parkeerplaatsen beschikbaar. De ingang van Ferienhaus Kohlstatt bereik je door een buitentrap. Let op: bij een boeking met minder dan 10 personen kan er een slaapkamer niet beschikbaar zijn.
Vanaf € 457,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Haus am Sonnenhang - 8 personen
Aan de rand van Mittersill, op ca. 4,5 km vanaf de skilift in Hollersbach vind je Haus am Sonnenhang. Met de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen skilift vanuit Hollersbach kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Bij het tussenstation bevindt zich een skischool. Op 800 meter is een skibushalte. Het centrum van Mittersill ligt op ca. 3 km afstand en op 1 km afstand vind je al een restaurant. Voor langlaufers is er op 300 meter van het chalet een loipe. Chalet Haus am Sonnenhang heeft een zonnige ligging en is onlangs gerenoveerd. Het heeft een gezellige, comfortabele inrichting. Er is o.a. een open haard, een speelkamer voor de kinderen, een tafeltennistafel en een infraroodsauna. Verder is er een wasmachine en skiberging met skischoenendroger. Daarnaast beschik je over één parkeerplaats in de garage.
Vanaf € 1.020,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Hoss - 6 personen
Appartement Hoss is een comfortabel en sfeervol appartement met een erg gunstige ligging in Königsleiten! De Märchenwald skilift ligt op slechts 200 meter, waarna je via de blauwe piste (nummer 2) gemakkelijk bij de Dorfbahn cabinelift komt en verder het skigebied in kunt. Of neem de afdaling naast de Märchenwaldlift (nummer 5) om vervolgens richting Hochkrimml-Gerlosplatte te gaan. Bij de Märchenwaldlift bevindt zich tevens de skischool. De supermarkt ligt op 200 meter vanaf appartement Hoss. Broodjesservice is mogelijk. In de directe omgeving vind je verder de skiverhuur, restaurants en après-skigelegenheden. De auto kan dus de gehele week bij het appartement blijven staan. In het appartement is Wi-Fi aanwezig. Ligging op plattegrond: C4, Nr. 32 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 555,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Edelweiss am See Hele gebouw, incl. gezamenlijke keuken en eetruimte - 41-50 personen
Chalet Edelweiss am See is gelegen in Thumersbach, aan de zuidoever van de Zeller See en vlakbij Zell am See. Het chalet bestaat uit zeven verzorgd ingerichte appartementen, waarvan de meeste een balkon met uitzicht op het meer hebben. De cabinelift Areitbahn in Zell am See/Schüttdorf, die je naar de top van de Schmittenhöhe (2000 m) brengt, bevindt zich op 4,5 km afstand. Deze lift is te bereiken per auto of met gratis skibus, die voor de deur stopt. Verder ligt het sneeuwzekere gletsjerskigebied van Kaprun op nog geen 15 km afstand. Het centrum van het ski-oord Zell am See bevindt zich op ca. 6,5 km van de appartementen Edelweiss am See. Vanuit Zell am See vertrekken o.a. nog twee skiliften naar de top van de Schmittenhöhe. Zell am See beschikt daarnaast over een sfeervol centrum met vele winkels, restaurantjes, après-ski bars en ook kun je er terecht voor voorzieningen als een schaatsbaan en overdekt zwembad. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je in Thumersbach op ca. 2,5 km, maar ook van en naar de Areitbahn rijd je langs vele winkels (Schüttdorf). In chalet Edelweiss am See kun je gratis gebruik maken van de sauna en er is Wi-Fi. Daarnaast is er een skiberging met skischoenendroger en zijn er voldoende parkeerplaatsen voor de deur. Broodjesservice is mogelijk. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit in het centrum van beide dorpen en bij een aantal skiliften. De skilessen starten vanaf de Areitbahn in Zell am See (andere locaties op aanvraag). Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die tijd is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 329,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
