Appartement Sonnhof - 6 personen
Appartementenhuis Sonnhof is rustig en zonnig gelegen tegen een helling aan de rand van het charmante dorpje Ladis. De Sonnenbahn-skilift, die je direct het skigebied van Serfaus / Fiss / Ladis in brengt, bevindt zich op 100 m van het appartementenhuis. Bij de skilift vind je ook de skibushalte, een skischool en een langlaufloipe. Het centrum van het authentieke wintersportdorp Ladis met zijn sprookjesachtige burcht Laudegg bevindt zich op ca. 600 meter afstand van het chalet. Hier vind je o.a. een supermarkt, diverse winkels, restaurants en bars. Het dichtstbijzijnde restaurant bevindt zich op ca. 50 meter van het appartementenhuis. In het nabijgelegen Fiss heb je nog meer keuze qua winkels en après-ski-mogelijkheden. Appartementenhuis Sonnhof werd in 2008 gebouwd en bestaat uit acht comfortabele appartementen. Het beschikt over een ruim opgezette wellnessruimte met een sauna, stoombad en relaxruimte, waar je na een lange dag op de piste lekker kunt ontspannen. Massages zijn ook mogelijk (tegen betaling). Verder is er een lift, een gemeenschappelijke skiberging, een terras met tuinmeubilair en een prachtig uitzicht op de omliggende bergen. Alle appartementen beschikken over internet (Wi-Fi, bij boeking aan te vragen). Broodjesservice, ontbijt en half pension zijn mogelijk op aanvraag. Er zijn gratis parkeerplaatsen bij het appartementenhuis.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Subretta - 5 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brixental - 2-4 personen
Appartementen Brixental zijn eenvoudige maar nette appartementen op korte loopafstand van de skilift in Hopfgarten. Op ca. 400 meter vind je de skipiste en de Gondelbahn van Hopfgarten. Deze lift brengt je naar de Hohe Salve en van hieruit heb je een directe aansluiting op het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Appartementengebouw Brixental bevindt zich in het centrum van Hopfgarten met winkeltjes, restaurants, bars en een supermarkt. Onder het appartementengebouw is de gezellige Six Pence bar. Op ca. 12 kilometer afstand vind je in Wörgl o.a. een winkelcentrum, een treinstation en het overdekte zwembad Wasserwelt WAVE. Er is een kleine receptie, skiberging met skischoenendroger, lift, wasmachine (tegen betaling) en parkeerplaats. Ook is er Wi-Fi mogelijk.
Vanaf € 245,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Aqua Aria - 4-8 personen
Appartement Aria is een gloednieuw appartement voor maximaal acht personen en ligt in een rustige omgeving in Längenfeld. Het is een ideale bestemming als je overdag wilt gaan skiën in een top skigebied maar na een enerverende dag lekker rust wilt hebben. De skibus stopt op ca. 40 meter afstand en brengt je in ca. 20 minuten naar het zeer populaire skigebied van Sölden. De langlaufloipe loopt vrijwel langs het appartement. Het centrum van Längenfeld ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, winkels, supermarkten en bars. Ideaal als je even een boodschap wilt doen of als je een avondje liever buiten de deur wilt vertoeven.
Vanaf € 1.475,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Brunner - 4 personen
Appartement Brunner heeft in december 2015 zijn deuren geopend. De ligging is fantastisch, in het centrum van Niederau en direct naast de Markbachjochbahn skilift en piste. De skibus stopt voor de deur. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Het skigebied Ski Juwel Alpbachtal Wildschönau beschikt over 145 km piste. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental in (279 km piste). Restaurants, bars en winkels liggen in de nabije omgeving. Brunner beschikt over 7 luxe appartementen en heeft een receptie, restaurant, lift, skiberging en parkeerplaatsen. Je mag gratis gebruik maken van de sauna in appartementen Vicky (ca. 300 meter afstand). De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.
Vanaf € 770,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
