Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Valisera zondag t/m zondag - 4-6 personen

Appartement Valisera is gelegen in Ischgl, in de wijk Platt. De skibus stopt al op 100 meter van het appartement en brengt je in enkele minuten naar de skilift, waarna je heerlijk het uitgestrekte Silvretta Arena skigebied kunt verkennen! Mocht je liever op eigen gelegenheid naar de skilift gaan, op 3,1 km vind je de dichtstbijzijnde skilift en pistes van de Pardatschgratbahn. Wintersportdorp Ischgl staat natuurlijk bekend vanwege de bruisende après-ski, je vindt er vele gezellige bars. Verder zijn er natuurlijk restaurants en winkels in het centrum te vinden. Maar ook voor de skischool of skiverhuur kun je hier terecht. Het appartementenhuis heeft een zonnige ligging en beschikt o.a. over Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. De appartementen zijn modern en verzorgd ingericht. Bij appartementenhuis Valisera zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.050,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Residence Areitbahn - 6-8 personen

Appartement Residence Areitbahn - 6-8 personen
Chalet.nl

De appartementen Residence Areitbahn bevinden zich tussen de wintersportplaatsen Zell am See en Kaprun, in de wijk Zellermoos. Op 1 km afstand vind je de piste en de skilift Areitbahn waarmee je in het skigebied van Zell am See in komt (ca. 75 km piste). De skibus vertrekt voor de deur van Residence Areitbahn. Je kunt ook kiezen om het Pinzgauer treintje te nemen die voor de deur stopt en bijna ieder uur naar de Areitbahn rijdt. De Panoramabahn Schaufelberg (ca. 20 km piste) in Kaprun is gelegen op ca. 5 km afstand en de Kitzsteinhorngletsjer (ca. 40 km piste) ligt op 11,5 km afstand. Voor een supermarkt, restaurants en winkels kun je o.a. terecht in Schüttdorf, dat op ca. 1,5 km afstand gelegen is. Ook Zell am See (gelegen op ca. 3,5 km) en Kaprun (gelegen op ca. 5 km) zijn makkelijk bereikbaar. In zowel Zell am See als Kaprun vind je vele gezellige après-ski gelegenheden. Ook voor meer winkels en restaurants, skischolen, skiverhuur en voorzieningen zoals een overdekt zwembad, schaatsbaan en wellnesscentrum kun je in beide wintersportdorpen terecht. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Residence Areitbahn bestaat uit twee appartementengebouwen met in totaal zes ruime appartementen. De appartementen hebben een moderne en comfortabele inrichting en zijn tevens voorzien van een terras of balkon. Er is een skiberging en parkeergelegenheid aanwezig. Sommige appartementen beschikken eveneens over de luxe van een privé-sauna, waarin je na een lange dag in de sneeuw lekker kunt ontspannen! Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Appartement Carola - 5 personen

Appartement Carola - 5 personen
Chalet.nl

Appartement Carola ligt aan de rand van het centrum van het gezellige en bruisende Mayrhofen. Zowel de skilift Penkenbahn als de Ahornbahn bevinden zich op ca. 2,3 km. De skibushalte vind je op ca. 500 meter van het appartement, deze brengt je binnen een kleine tien minuten naar de naar de liften. Doordat het appartement zich aan de rand van het centrum bevindt heeft het een rustige ligging, maar ben je met de bus of auto zo in het levendige centrum. Het centrum van Mayrhofen ligt op ca. 2,5 km afstand. Mayrhofen is een gezellig dorp in het Zillertal en heeft haar typisch Oostenrijkse charme ondanks haar populariteit weten te behouden. En staat ook wel bekend om de zeer gezellige aprés-ski. Je vindt hier alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er diverse restaurants, winkels, skischolen en natuurlijk genoeg après-ski mogelijkheden waar je een leuke avond kunt beleven. Ook is Mayrhofen een prima uitgangspunt om andere skigebieden van het Zillertal te ontdekken. Op vertoon van je skipas kun je met de gratis ski-bus en/of trein gemakkelijk naar Zell am Ziller (met aansluiting op Gerlos en Königsleiten) en Kaltenbach toe. Daarnaast is de Hintertuxer Gletsjer ook vanuit Mayrhofen te bereiken. Deze gebieden zijn allemaal bij de meerdaagse skipas inbegrepen! Je kunt dus zelf bepalen welk skigebied je wilt ontdekken. Het appartement Carola is comfortabel ingericht, van alle gemakken voorzien en het beschikt over Wi-Fi. Je auto kun je kwijt in de overdekte parkeerplaats bij het huis.

Chalet-appartement Landhof Type 2 Komfort - 4-7 personen

Chalet-appartement Landhof Type 2 Komfort - 4-7 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Landhof is rustig gelegen in Ellmau, op ca. 800 meter vanaf de Hartkaiserbahn met toegang tot Wilder Kaiser Brixental. Er rijdt een skibus. Het centrum van Ellmau ligt op ca. 4 minuten rijden. De gastvrije familie heeft de chalet-appartementen gezellig en met oog voor detail ingericht. Na een dag op de piste kan je heerlijk ontspannen in de wellnessruimte met o.a. Finse sauna, whirlpool, infraroodcabine, relaxstoelen en kun je gebruikmaken van een massage. Er is een fitnessruimte en serre met toegang tot het verwarmde openlucht zwembad (32 °C, 1.40 meter diep) en de bar. Voor kinderen is er een speelruimte met o.a. klimrekken, een glijbaan, speelhuis, blokken en kinderbioscoop. Tevens is er een kinderboerderij. Bij chalet-appartement Landhof is het mogelijk om bio-eieren en boerenmelk te kopen en kan je gebruikmaken van een broodjes- en krantenservice. Verder is er een lift, wasserette en zijn er parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.260,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Gerlos Alpine Estate Type 3A met sauna - 6 personen

Appartement Gerlos Alpine Estate Type 3A met sauna - 6 personen
Chalet.nl

Gerlos Alpine Estate is een prachtig appartementencomplex met in totaal twaalf appartementen. Alle appartementen hebben een zeer luxe en stijlvolle uitstraling. Het appartementencomplex ligt heerlijk rustig met een adembenemend uitzicht over de omliggende bergen of het plaatsje Gerlos. De Dorfbahn cabinelift ligt op 900 meter en de skibus stopt al op 250 meter van de appartementen. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten maar je kunt natuurlijk ook de pistes van Gerlos zelf verkennen. Aan het eind van de dag neem je de dalafdaling naar Gerlos Centrum, deze eindigt bij Dorfbahn, hier vind je ook de bekende après-ski. Op ca. 400 meter afstand van Gerlos Alpine Estate begint het centrum van Gerlos met zijn vele après-ski mogelijkheden, restaurants en winkels. Gerlos Alpine Estate beschikt over een receptie, lift, skiberging met skischoenendroger, sauna, fitnessruimte en parkeergarage. Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 1.055,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Haus Stefan Begane grond - 4-6 personen

Chalet-appartement Haus Stefan Begane grond - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Haus Stefan ligt aan de rand van het dorp Hippach (bij Mayrhofen) en bestaat uit meerdere appartementen met een panoramisch uitzicht. De ligging is rustig en aan een doodlopende weg. De appartementen in Haus Stefan zijn comfortabel ingericht en hebben ieder een balkon met uitzicht op de omliggende bergen. Op ca. 3,5 km van Haus Stefan vind je de 8-persoonsgondel van de Horbergbahn. Ga met deze lift naar boven en je kunt vervolgens skiën naar Mayrhofen, Finkenberg en Hintertux. Het centrum van Hippach ligt op ca. 2 km van de appartementen. Daar vind je verschillende restaurants en barretjes, maar voor de echte après-ski kun je het beste naar Mayrhofen. In het huis is een skiberging met skischoendroger. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar bij het chalet.