Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Alber inclusief catering - 35-42 personen

Chalet Alber is een zeer ruim chalet met een goede ligging in St. Anton am Arlberg. De "Nassereinbahn" cabinelift, het "Nassereinbahn" sleepliftje en de kinderweide zijn gelegen op zo'n 600 meter van het chalet. De cabinelift brengt je naar de Gampen op 1850 meter hoogte. De piste die je naar deze lift brengt ligt op slechts 250 meter vanaf het chalet. Op de terugweg kun je bijna tot aan het chalet terugskiën; het eerste gedeelte over piste nummer 24, daarna een stukje via de rodelbaan (ook voor beginners goed te doen). De skibus stopt op 100 meter van het chalet. Deze brengt je naar de bruisende dorpskern van St. Anton, gelegen op zo'n 700 meter. Het chalet beschikt over een eigen saunaruimte, deze bevindt zich tegenover het chalet. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Chalet Alber wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 24.325,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Sonnefeld inclusief catering - 55-73 personen

Chalet Sonnefeld inclusief catering - 55-73 personen
Chalet.nl

Chalet Sonnefeld is een zeer ruim en vrijstaand chalet in Fieberbrunn, geschikt voor maar liefst 73 personen! Het chalet heeft een prachtige ligging met een idyllisch berglandschap op de achtergrond en een riviertje dat voor het chalet langs loopt. Het chalet ligt op ongeveer 100 meter van het centrum van Fieberbrunn. Fieberbrunn is een klein dorp, maar alles is er te vinden, winkels, restaurants en zelfs voor après-ski kun je er terecht. Iets verder van het chalet vind je een overdekt zwembad met verschillende sauna's; het 'Aubad'. De skilift van Fieberbrunn vertrekt op ongeveer 1,5 km van het chalet, de gratis skibus brengt je er echter in 4 minuten naar toe, deze vertrekt op ca. 350 meter afstand. Het chalet beschikt over een gezellige huisbar, een stube en een verwarmde skiberging. Parkeren kan bij het chalet. Chalet Sonnefeld wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 31.900,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Valisera zondag t/m zondag - 4-6 personen

Appartement Valisera zondag t/m zondag - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Valisera is gelegen in Ischgl, in de wijk Platt. De skibus stopt al op 100 meter van het appartement en brengt je in enkele minuten naar de skilift, waarna je heerlijk het uitgestrekte Silvretta Arena skigebied kunt verkennen! Mocht je liever op eigen gelegenheid naar de skilift gaan, op 3,1 km vind je de dichtstbijzijnde skilift en pistes van de Pardatschgratbahn. Wintersportdorp Ischgl staat natuurlijk bekend vanwege de bruisende après-ski, je vindt er vele gezellige bars. Verder zijn er natuurlijk restaurants en winkels in het centrum te vinden. Maar ook voor de skischool of skiverhuur kun je hier terecht. Het appartementenhuis heeft een zonnige ligging en beschikt o.a. over Wi-Fi en een skiberging met skischoenendroger. De appartementen zijn modern en verzorgd ingericht. Bij appartementenhuis Valisera zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Birgit - 4 personen

Chalet-appartement Birgit - 4 personen
Chalet.nl

Op een rustige locatie boven Stumm, in de wijk Stummerberg, ligt chalet-appartement Birgit. De dichtstbijzijnde skilift is de Hochzillertalbahn in Kaltenbach. Deze gondel bevindt zich op ca. 4,3 km van het chalet-appartement. Met de Hochzillertalbahn bereik je het sneeuwzekere Hochzillertal gebied. Het skigebied is door de Wedelexpress verbonden met Hochfügen. Het centrum van Stumm ligt op ca. 2,7 km van chalet-appartement Birgit. In Stumm vind je meerdere voorzieningen zoals een supermarkt en restaurants. Ben je op zoek naar après-ski? Dan kun je naar het nabij gelegen Kaltenbach. Voor meer voorzieningen kun je naar een grotere plaats in de omgeving zoals Fügen. Chalet-appartement Birgit heeft een moderne inrichting en is verzorgd. Je hebt er een prachtig panoramisch uitzicht op de omliggende bergen. In het huis is een Wi-Fi internetverbinding en een skiberging met skischoendroger. Er is een parkeerplaats bij het huis beschikbaar.

Chalet Hartl - 8-9 personen

Chalet Hartl - 8-9 personen
Chalet.nl

Chalet Hartl heeft een rustige ligging in de wijk Schüttdorf. Op ca. 500 meter afstand ligt de Areitbahn en heb je directe verbinding met het gehele skigebied van Zell am See. De skibus stopt op 200 meter afstand van Chalet Hartl. Winkels, restaurants en bars vind je op ca. 400 meter. Het levendige centrum van Zell am See ligt ca. 2,5 km verwijderd. Hier vind je o.a. diverse winkels, bars, discotheek, overdekt zwembad en ijsbaan. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Chalet Wachterhof Zirbe met privé-wellness - 10-15 personen

Chalet Wachterhof Zirbe met privé-wellness - 10-15 personen
Chalet.nl

Wachterhof bestaat uit een hoofdgebouw en omliggende chalets. Wil je een luxe chalet met privé-wellness of liever een rustig gelegen chalet waar de herten in je tuin lopen? Alles is hier mogelijk. De ligging is fantastisch, op ca. 900 meter hoogte met zicht over het dal en Kaltenbach. Alle chalets bevinden zich vrijwel aan de piste van de dalafdaling naar Kaltenbach. De skibus stopt op ca. 50 meter afstand. Het centrum van Kaltenbach en het dalstation van de Hochzillertalbahn zijn op ca. 2 km afstand. In het centrum vind je een paar restaurants, bars en winkels. In het hoofdgebouw van Wachterhof is een receptie. Hier kun je o.a. broodjes bestellen. Ook is het mogelijk om een compleet ontbijt in je chalet te laten bezorgen (ca. 12 euro p.p.) Heb je s' avonds geen zin om te koken? Er is een bezorgservice met een keuze uit 15 gerechten (tegen betaling). Lekker wijntje er bij? De eigenaar van Wachterhof laat je graag een heerlijke fles uitkiezen uit zijn wijnkelder (tegen betaling). Voor de appartementen is er in het hoofdgebouw een skiberging met skischoenendroger. Er is een privé parkeerplaats voor alle gasten.

Vanaf € 5.115,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje