Chalet Alpenchalets Reiteralm - 8 personen
Op de skipiste in Pichl liggen de mooie, luxe chalets Alpenchalets Reiteralm. 's Ochtends stap je dus gelijk de piste op om het gebied te gaan verkennen. Aan het einde van de dag ski je weer gemakkelijk terug. De chalets liggen op de Reiteralm middenin het skigebied van Ski Amadé - Schladming-Dachstein en langs de DSL Reiteralm I skilift. Met deze lift kom je helemaal bovenop de Reiteralm, waarvandaan je meerdere mogelijkheden hebt om het gebied te ontdekken. Alpenchalets Reiteralm liggen boven het authentieke en kleine dorp Pichl. In dit dorp heb je meerdere restaurants en een paar barretjes. Verder vind je er twee skischolen, een rodelbaan en overdekt zwembad. Om boodschappen te doen kun je het beste naar Schladming rijden. De chalets zijn luxe ingericht en hebben allemaal een eigen sauna en/of jacuzzi. Op aanvraag zijn deze gratis te gebruiken. Met een moderne en smaakvolle inrichting wordt het luxe gevoel versterkt in de chalets. Vanuit de woonkamer en vanaf het balkon heb je een prachtig panoramisch uitzicht op de skipiste en de omliggende bergen. Er zijn parkeerplaatsen beschikbaar. De chalets zijn te bereiken via een steile toegangsweg en daarom worden sneeuwkettingen aanbevolen.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Panorama Typ C - 4-6 personen
De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.
Vanaf € 1.370,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Dolf - 10 personen
Chalet Dolf is een voormalige 200 jaar oude boerderij en is met veel liefde compleet gerenoveerd tot een comfortabel chalet. Het chalet heeft een heerlijke zonnige en rustige ligging met een mooi uitzicht over het dal. Op ca. 4 km afstand ligt de Erlebnisberg Naglköpfl. Hier vind je een oefenweide, sleeplift en funpark. De skigebieden van Zell am See en van Kaprun zijn op ca. 12 km afstand te vinden. Op korte afstand van het chalet is de boerderij van de eigenaar. Bij hem kun je terecht voor verse producten. Op ca. 3,5 km afstand vind je het kleine centrum van Walchen. Hier is een supermarkt en een restaurant. Voor grote supermarkten en meerdere restaurants kun je terecht in Schüttdorf, een buitenwijk van Zell am See. Bijgeboekt huurmateriaal haal je op in Zell am See of Kaprun, de skiverhuur zit bij de dalstations van beide dorpen.
Vanaf € 845,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen
Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.
Vanaf € 413,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Radlehenhütte - 8-12 personen
Chalet Radlehenhütte is een schilderachtig chalet met een rustige ligging aan de rand van het bos. Het chalet is 300 jaar oud en is in 2011 geheel gerenoveerd met behoud van authentieke detalis. De Hochbrandbahn in Grossarl is gelegen op 6 km afstand, waarmee je verder het skigebied van Grossarltal in komt. Dit skigebied is aangesloten op een deel van het Gasteinertal (bij Dorfgastein). Het dorpscentrum van Grossarl vind je op ca. 5 km vanaf chalet Radlehenhütte. Hier vind je diverse winkels, waaronder een supermarkt, maar ook voldoende restaurants en bars. In de omgeving zijn twee rodelbanen met een lengte van 10 km. De slee hiervoor kan bij de beheerder van het chalet gehuurd worden. Voor langlaufers zijn er twee klassieke loipen en twee skating-loipen met een lengte van 25 km. Het chalet heeft een zonnige ligging met uitzicht over de Kreuzkogel. Er is onder andere een sauna in het chalet. Parkeren kan bij het chalet (max. 5 auto's).
Vanaf € 1.800,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Subretta - 6-8 personen
Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.
Vanaf € 1.055,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
