Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Am Waldrand - 4 personen

Chalet-appartement Am Waldrand is een knus, typische Oostenrijks chalet, gelegen in een rustige wijk van het gezellige wintersportdorp Königsleiten. Het chalet ligt op loopafstand van de dichtstbijzijnde restaurants en après-ski barretjes. De dichtstbijzijnde lift die je direct in het uitgerekte Zillertal Arena brengt is de Eberharter's Almdorflift, op slechts 200 meter afstand. Verder is er een internetverbinding (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: F6, nr. 264 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 600,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen

Chalet Jované Superior chalet (combi app.+ chalet) - 18 personen
Chalet.nl

Chalet Jované bevindt zich op een rustige locatie in Bad Kleinkirchheim, in de wijk Obertschern. Op ca. 600 meter afstand van het chalet kan je twee kanten op in het skigebied, namelijk richting St. Oswald door de Sonnwiesbahn I en II te nemen of richting Bad Kleinkirchheim te gaan door de dalafdaling te nemen en vervolgens met de Maibrunnbahn het skigebied in te gaan. In totaal heb je toegang tot ongeveer 115 km aan pistes. Voor diverse voorzieningen kan je terecht in het centrum van Bad Kleinkirchheim op ca. 2,5 km. Bad Kleinkirchheim staat bekend om zijn twee grote kuuroorden "Thermal Spa St. Kathrein" en "Thermal Spa Römerbad", waar je terecht kan om te ontspannen na een lange dag op de piste. Chalet Jované is een groot chalet, verdeeld in een appartement en een chalet. Beide zijn apart te verhuren en hebben een afzonderlijke toegangsdeur, maar het is ook als combinatie beschikbaar. Het appartement is geschikt voor 6 personen, het chalet voor 12 personen en het gehele chalet voor 18 personen. Kort verblijf is ook mogelijk bij dit chalet. De gemeente Bad Kleinkirchheim heeft een actie voor skipassen van januari tot maart, waar chalet Jované aan mee doet.

Vanaf € 3.300,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Alpen Diamond 2e verdieping - 6 personen

Appartement Alpen Diamond 2e verdieping - 6 personen
Chalet.nl

Direct naast de piste in Sölden liggen de appartementen Alpen Diamond. De ligging van het appartementenhuis is ideaal, want na het ontbijt kun je direct de piste opstappen. Naast Alpen Diamond vind je ook de sleeplift Innerwald, waar tevens een oefenweide en skischool te vinden is. Ski je een stuk verder, dan kom je uit bij de Gaislachkoglbahn, vanaf hier kun je het skigebied van Sölden met 144 kilometer aan pistes gaan verkennen Het levendige centrum van Sölden ligt op ca. 1,5 km van de appartementen. Hier zijn verschillende barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er meerdere restaurants om lekker uiteten te gaan. Ook is er een supermarkt waar je terecht kunt voor je dagelijkse boodschappen. De appartementen zijn voorzien van luxe en hebben een moderne en sfeervolle inrichting. In Alpen Diamond is een wellness ruimte met een sauna en stoombad. De appartementen beschikken over een WiFi-internetverbinding en er is een skikelder. Dit type beschikt over één overdekte parkeerplaats.

Vanaf € 3.395,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Hinterauhof - 18-25 personen

Chalet Hinterauhof - 18-25 personen
Chalet.nl

Op een hoogvlakte in Leogang, met een panoramisch uitzicht over de Leoganger Steinberge en het Steinerne Meer, vind je Hinterauhof. Vanaf het chalet kun je na 300 meter skiënd naar de Steinbergbahn. Deze recent gebouwde skilift brengt je direct in het skigebied van Skicircus Saalbach / Hinterglemm / Leogang/ Fieberbrunn. In Leogang kun je terecht voor je dagelijkse boodschappen, restaurants en bars. Voor meer winkels kun je naar dichtstbijzijnde grotere plaats Saalfelden gelegen op 7 km afstand. Het rustieke chalet Hinterauhof beschikt over twee Stuben en maar liefst 10 slaapkamers. Na een dag op de piste kun je heerlijk gebruik maken van de sauna met relaxruimte (per boeking 2x gratis, daarna ? 15,- per keer). Via de eigenaar van het chalet is broodjesservice mogelijk. Er is een skiberging en bij het chalet zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 2.380,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Das Bramberg Penthouse Type 3b - 6-10 personen

Chalet-appartement Das Bramberg Penthouse Type 3b - 6-10 personen
Chalet.nl

Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 2.450,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Anger Top 8 - 2-4 personen

Chalet-appartement Anger Top 8 - 2-4 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Anger ligt in het hogere gedeelte van Königsleiten, direct aan de piste en bij de parkeerplaats van de skilift 'Königsleiten Dorfbahn'. Gasten van chalet Anger hebben de keuze om hun auto in de parkeergarage van het chalet-appartement te parkeren of bij de skilift. In de directe omgeving vind je enkele restaurants/bars, de skischool en skiverhuur. In chalet Anger zijn meerdere appartementen gelegen. Er is een gezamenlijke skiberging aanwezig en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: G3, nr. 90 (zie link bij plaats Königsleiten).