Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Anger Top 19 - 2 personen

Chalet-appartement Anger ligt in het hogere gedeelte van Königsleiten, direct aan de piste en bij de parkeerplaats van de skilift 'Königsleiten Dorfbahn'. Gasten van chalet Anger hebben de keuze om hun auto in de parkeergarage van het chalet-appartement te parkeren of bij de skilift. In de directe omgeving vind je enkele restaurants/bars, de skischool en skiverhuur. In chalet Anger zijn meerdere appartementen gelegen. Er is een gezamenlijke skiberging aanwezig en broodjesservice is mogelijk. Ligging op plattegrond: G3, nr. 90 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 355,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Bolodges Saalbach - 6-10 personen

Appartement Bolodges Saalbach - 6-10 personen
Chalet.nl

Onderaan de piste, midden in Saalbach vind je de appartementen Bolodges Saalbach. De Turmlift ligt op 50 meter en op 100 meter vind je de Kohlmaisgipfelbahn, hiermee kom je in het deel richting Leogang. De Bernkogelbahn, waarmee je richting Hinterglemm/Fieberbrunn kunt, is gelegen aan de zuidkant op 300 meter van de appartementen. Eveneens op 300 meter afstand, maar dan aan de noordkant vind je de Schattberg X-Press. Wat voor een weer het ook is, vanuit de Bolodges Saalbach kun je alle kanten op om de pistes van het uitgestrekte skigebied te verkennen! Het centrum van Saalbach loop je zo in, hier vind je vele après-skibars, winkels en restaurants. De royale appartementen zijn allemaal luxe en modern ingericht en beschikken o.a. over Wi-Fi, wasmachine en een mooi uitzicht op de pistes. Verder is er een verwarmde skiberging met skischoenendroger. Onder het appartementengebouw zijn overdekte parkeerplaatsen.

Vanaf € 5.085,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Lydia Type B, zondag t/m zondag - 6 personen

Appartement Lydia Type B, zondag t/m zondag - 6 personen
Chalet.nl

Dichtbij het centrum van Galtür, gelegen op een rustige locatie, vind je appartement Lydia. De skibus stopt al op 50 meter en pendelt iedere 10 minuten naar de 2 km verderop gelegen stoeltjeslift. Met deze stoeltjeslift kom je in het familievriendelijke Silvapark skigebied, dit is eveneens gelegen in Galtür, in de wijk Wirl. Tevens is het mogelijk om met de skibus (ca. iedere 20 minuten) naar het welbekende en veelzijdige skigebied van Ischgl te gaan. In beide skigebieden bevinden zich skischolen, skiverhuurders en een skidepot. De bakker, slager, bank, VVV, restaurants en cafés zijn in ca. 2 minuutjes lopen te bereiken. Aan de rand van Galtür vind je een kleine supermarkt. Ben je op zoek naar meer restaurants of (après-ski)bars? In het bruisende Ischgl kun je je hart ophalen! Hier vind je tevens meer (sport)winkels. De appartementen zijn verzorgd ingericht en beschikken o.a. over een balkon op het zuiden en er is Wi-Fi aanwezig. Verder vind je in het appartementengebouw een skischoenendroger. Bij het appartement zijn parkeerplaatsen. Gasten van appartement Lydia hebben gratis toegang tot het openbare zwembad "Erlebnishallenbad Silvapark", gelegen op ca. 130 meter van het appartement.

Chalet Landhaus Gschwandtner - 15 personen

Chalet Landhaus Gschwandtner - 15 personen
Chalet.nl

Deze 200 jaar oude boerderij is in 2007 compleet gerenoveerd en is rustig gelegen met prachtig uitzicht op het Dachstein massief. Het dichtstbij gelegen dorp met o.a. winkels, restaurants en cafés is gelegen op 5 km. Schladming is gelegen op 7 km. De skipistes zijn gelegen op 4 km van het chalet. Parkeermogelijkheid voor het chalet.

Vanaf € 1.735,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Machreich - 9 personen

Chalet Machreich - 9 personen
Chalet.nl

Chalet Machreich ligt in Bruck an der Großglocknerstraße en is zeer geschikt als uitvalsbasis om de skigebieden van Zell am See en Kaprun te bezoeken. Het chalet heeft een zonnige ligging en mooi uitzicht op het omliggende berglandschap. De dichtsbijzijnde skilift is de 'Areitbahn I' in Zell am See op ca. 7 km van het chalet. Met deze lift kun je omhoog en het veelzijdige skigebied van de Schmittenhöhe verkennen. Bruck an der Großglocknerstraße is een rustig plaatsje met verschillende faciliteiten zoals winkels, restaurants en bars. Op zoek naar de bruisende après-ski? Dan kun je het beste naar het gezellige centrum van Zell am See gaan. Hier zijn diverse uitgaansgelegenheden waar het tot in de late uurtjes doorgaat. Het chalet heeft een comfortabele en moderne inrichting. Verder heeft het chalet sfeervolle details en kun je na een dag in de buitenlucht heerlijk opwarmen bij de open haard. Er zijn in het chalet een infraroodsauna, wasmachine en een skiberging aanwezig. Daarnaast is er een parkeerplaats voor drie auto's.

Appartement Werner - 8 personen

Appartement Werner - 8 personen
Chalet.nl

In het gemoedelijke plaatsje Pettneu, dat vlakbij het bekende St. Anton am Arlberg ligt, vind je appartement Werner. Dit appartement bevindt zich op de tweede verdieping van een appartementenhuis, dat rustig en zonnig gelegen is op ongeveer 400 meter van het dorpscentrum. In dit centrum kun je terecht voor o.a. een bakker, kleine supermarkt, winkeltjes, restaurants, een bar en een skischool. Vanuit Pettneu rijden gratis skibussen naar de skiliften in St. Anton, waarvan de dichtstbijzijnde (Nassereinbahn) op ca. 6,5 km afstand gelegen is. De skibushalte ligt 200 meter van het appartementenhuis vandaan. Vanuit St. Anton am Arlberg bereik je het skigebied St. Anton-St. Christoph-Stuben, het oostelijke deel van Ski Arlberg. Dit deelgebied is door middel van skibussen verbonden met het westelijke deel van Ski Arlberg (Lech-Oberlech-Zürs-Warth-Schröcken). Samen hebben deze twee deelgebieden maar liefst 340 km piste! Na het skiën kun je in St. Anton terecht voor een bruisende après-ski. Ook is er de mogelijkheid om te ontspannen in het sport- en wellnesscentrum met binnenzwembad in Pettneu, dat op ca. 1,5 km van appartement Werner gelegen is. Langlaufers vinden op ongeveer 500 meter afstand een loipe. Voor meer loipekilometers kunnen zij uitwijken naar St. Anton, waar een loipenetwerk van ca. 40 km te vinden is. Appartement Werner heeft een verzorgde inrichting en biedt een mooi uitzicht op de bergen. Het appartement heeft o.a. een groot balkon. Er is een gemeenschappelijke skiberging en de auto kan direct bij het huis worden geparkeerd.