Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Central Deluxe A met sauna - 4-6 personen

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 1.670,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen

Kasteel Schloss am See Fischhorn Rubin zondag t/m zondag - 8 personen
Chalet.nl

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.

Chalet Feriendorf Wildschönau - 6 personen

Chalet Feriendorf Wildschönau - 6 personen
Chalet.nl

Dit recent gebouwde chaletpark bestaat uit 14 twee-onder-één-kapchalets in Tiroler stijl. Het park is ideaal gelegen, zonnig en dichtbij het centrum van Niederau. Vanuit het park is het ca. 350 meter van de skilift Markbachjoch. Naar het tweede skigebied van de Wildschönau, de Schatzberg bij Auffach met voornamelijk rode pistes, is ca. 10 minuten rijden, dit is tevens met de skibus te bereiken. Het gehele Ski Juwel skigebied beschikt over 145 km piste. Het chaletpark Feriendorf Wildschönau heeft een centrale ligging. Met de auto kun je namelijk ook in ca. 10 minuten naar Hopfgarten rijden, waarna je via de Salvenbahn het skigebied SkiWelt Wilder Kaiser - Brixental in kunt met nog eens 279 km piste. De chalets hebben een gemoedelijke sfeer en een gezellige inrichting. Bij iedere woning zijn twee parkeerplaatsen, waarvan één overdekt. Gasten Feriendorf Wildschönau ontvangen bij aankomst de Erlebniscard Wildschönau. Hiermee kan je gratis gebruik maken van de skibus tussen Niederau - Oberau - Auffach en de avondbus op donderdag en vrijdag. Twee gratis wandelingen onder begeleiding, een sneeuwschoenwandeling inclusief verhuur van sneeuwschoenen en gratis entree in het "Bergbauer" museum. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.

Chalet-appartement Das Bramberg Type 4 - 8-12 personen

Chalet-appartement Das Bramberg Type 4 - 8-12 personen
Chalet.nl

Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 2.660,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Demlhof inclusief catering - 22-28 personen

Chalet Demlhof inclusief catering - 22-28 personen
Chalet.nl

Chalet Demlhof is gelegen in Finkenberg, een vriendelijk, sfeervol wintersportdorp. Je bent op loopafstand van de cabinelift (ca. 500 meter), maar als je geen zin hebt om te wandelen kun je ook in de gratis skibus stappen. Deze stopt op ca. 150 meter van het chalet. Deze skibus rijdt ook naar Mayrhofen. Je kunt met de "Finkenberger" cabinelift omhoog tot een hoogte van ruim 2000 meter. Vanaf de "Penkenjoch" kun je vervolgens over één van de vele rode of zwarte pistes aan je afdaling beginnen. Voor beginnende skiërs zijn er ook een aantal blauwe pistes in het gebied, maar het zijn met name de rode en zwarte pistes die de overhand hebben. Op de "Penkenjoch" vind je ook de toepasselijk genaamde "Harakiri" piste: met een hellingspercentage van 78% het steilste stukje piste van Oostenrijk! Ter vergelijking, dit is steiler dan de springschans die wordt gebruikt bij schansspringen. Zelfs voor de grootste waaghals zal dit stukje piste van 150 meter een grote uitdaging zijn. Bij goede sneeuwcondities kom je off-piste tot de voordeur van je chalet (vanaf de Ahorn), of kun je off-piste naar Mayrhofen skiën. Na een dag lang op de piste gestaan te hebben kun je genieten van de après-ski in Finkenberg. Je kunt hier al vroeg in de middag beginnen en tot diep in de nacht doorgaan. Maar mocht je aan alleen Finkenberg niet genoeg hebben, het bruisende centrum Mayrhofen is maar zo'n vier kilometer van chalet Demlhof gelegen; je bent hier met de auto dus al binnen tien minuten. Chalet Demlhof wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd! Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 13.420,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Jagdhaus Grossvenediger - 8 personen

Chalet Jagdhaus Grossvenediger - 8 personen
Chalet.nl

Chalet Jagdhaus Grossvenediger is een luxe chalet met een rustige ligging aan de rand van Neukirchen. Bij de bouw en de inrichting van het chalet is gebruik gemaakt van verschillende houtsoorten en geeft het chalet een sfeervolle uitstraling. Het skigebied en dichtstbijzijnde skilift bevindt zich op 300 meter van Chalet Jagdhaus Grossvenediger. Pak je liever even de gratis skibus? Deze stopt voor het chalet. De langlaufloipe is op 100 meter afstand. Het knusse centrum van Neukirchen ligt op 200 meter van Chalet Jadghaus Grossvenediger. Hier vind je diverse winkels, bars en restaurants.

Vanaf € 1.570,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje