Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Nindl Top 2 - 2-4 personen

Dichtbij het centrum van de levendige wintersportplaats Königsleiten liggen de chalet-appartementen Nindl. Deze appartementen liggen bij de ingang van het dorp, op ca. 300 meter afstand (bergafwaarts) van de Märchenwaldlift en de skipiste. Vlakbij de appartementen vind je een supermarkt en enkele restaurants. In het centrum van Königsleiten hangt een gezellige sfeer. In het dorp vind je o.a. skischolen, diverse winkeltjes, restaurantjes en barretjes. De appartementen Nindl zijn gelegen in een charmant chalet. De appartementen hebben een eenvoudige, maar goed verzorgde inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Verder is er parkeergelegenheid bij de appartementen, een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger en kun je ter plaatse broodjesservice regelen. Ligging op plattegrond: C5, nr. 3 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 640,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Annika - 8-10 personen

Chalet Annika - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet Annika ligt in Huben in het Ötztal. Op ca. 9,5 km afstand is de Giggijochbahn in Sölden, van hieruit kun je het gehele skigebied verkennen. Het levendige centrum van Sölden met vele winkels, bars en restaurants is op 10 km afstand. De gratis skibus stopt op 130 meter van Chalet Annika. In Huben bevindt zich een supermarkt en een restaurant (op 400 meter van Chalet Annika. Voor meer keuze aan winkels en restaurants moet je naar Längenfeld toe (ca. 4 km).

Vanaf € 1.470,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Skiwiese - 4-6 personen

Appartement Skiwiese - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Skiwiese is een ruim, landelijk en sfeervol appartement. Er is overal gebruik gemaakt van de mooiste houtsoorten en dit geeft het appartement een warme uitstraling. De ligging is ideaal. Zeer centraal maar toch rustig. Op slechts 50 meter afstand is de halte van de U-bahn (Station Kirche) die je in 2 minuten bij het dalstation van Serfaus brengt. Maar je kunt natuurlijk ook te voet gaan want als gast van Appartement Lenz mag je gratis gebruik maken van het skidepot in het dalstation (ca. 850 meter verwijderd). Vanuit het appartement loop je zo het levendige en gezellige centrum van Serfaus in. Hier vind je talrijke bars, restaurants, winkels en après-ski mogelijkheden. Er is geen parkeerplaats direct bij het appartement maar op ca. 3 minuten loopafstand kan er geparkeerd worden bij het bijhorende Mitbringsl.

Vanaf € 1.965,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Alber inclusief catering - 35-42 personen

Chalet Alber inclusief catering - 35-42 personen
Chalet.nl

Chalet Alber is een zeer ruim chalet met een goede ligging in St. Anton am Arlberg. De "Nassereinbahn" cabinelift, het "Nassereinbahn" sleepliftje en de kinderweide zijn gelegen op zo'n 600 meter van het chalet. De cabinelift brengt je naar de Gampen op 1850 meter hoogte. De piste die je naar deze lift brengt ligt op slechts 250 meter vanaf het chalet. Op de terugweg kun je bijna tot aan het chalet terugskiën; het eerste gedeelte over piste nummer 24, daarna een stukje via de rodelbaan (ook voor beginners goed te doen). De skibus stopt op 100 meter van het chalet. Deze brengt je naar de bruisende dorpskern van St. Anton, gelegen op zo'n 700 meter. Het chalet beschikt over een eigen saunaruimte, deze bevindt zich tegenover het chalet. Tussen 17.00 en 19.00 uur kun je de sauna gratis gebruiken. Daarbuiten wordt een toeslag berekend van ? 15,- per dag. Chalet Alber wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken, je kunt gewoon volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletboy of -girl een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 24.325,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Machreich - 9 personen

Chalet Machreich - 9 personen
Chalet.nl

Chalet Machreich ligt in Bruck an der Großglocknerstraße en is zeer geschikt als uitvalsbasis om de skigebieden van Zell am See en Kaprun te bezoeken. Het chalet heeft een zonnige ligging en mooi uitzicht op het omliggende berglandschap. De dichtsbijzijnde skilift is de 'Areitbahn I' in Zell am See op ca. 7 km van het chalet. Met deze lift kun je omhoog en het veelzijdige skigebied van de Schmittenhöhe verkennen. Bruck an der Großglocknerstraße is een rustig plaatsje met verschillende faciliteiten zoals winkels, restaurants en bars. Op zoek naar de bruisende après-ski? Dan kun je het beste naar het gezellige centrum van Zell am See gaan. Hier zijn diverse uitgaansgelegenheden waar het tot in de late uurtjes doorgaat. Het chalet heeft een comfortabele en moderne inrichting. Verder heeft het chalet sfeervolle details en kun je na een dag in de buitenlucht heerlijk opwarmen bij de open haard. Er zijn in het chalet een infraroodsauna, wasmachine en een skiberging aanwezig. Daarnaast is er een parkeerplaats voor drie auto's.

Chalet Ferienhaus Kreidl - 10 personen

Chalet Ferienhaus Kreidl - 10 personen
Chalet.nl

Ferienhaus Kreidl is een rustig gelegen chalet met prachtig uitzicht over Hippach en het omliggende berglandschap. De Horbergbahn gondel naar het skigebied van Hippach ligt op 5,2 km afstand. Vanuit daar heb je toegang tot het grote skigebied van Mayrhofen, Finkenberg en Tux-Lanersbach. De skibushalte ligt op 30 m lopen van het chalet. De gezellige dorpskern van Hippach ligt op 3 km afstand van Kreidl. Er zijn meerdere winkels en restaurants te vinden. Voor de echte après-ski kan je het beste naar Mayrhofen gaan. Voor de langlaufers zijn er twee loipes in de omgeving van Hippach.