Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Das Bramberg Type 2b - 4-8 personen

Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)

Vanaf € 1.680,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Kleinheinz combinatie van drie appartementen - 22-26 personen

Appartement Kleinheinz combinatie van drie appartementen - 22-26 personen
Chalet.nl

Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.

Vanaf € 4.100,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal met privé-sauna - 4-6 personen

Appartement Sissipark Schönberg-Lachtal met privé-sauna - 4-6 personen
Chalet.nl

Direct aan de blauwe piste (nummer 1a) bevinden zich de luxe appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal. De skilift Schönberg-Schaukel ligt op slechts 200 meter afstand van de appartementen en is via de piste gemakkelijk te bereiken. Terug skiën naar de accommodatie is tevens mogelijk. De appartementen Sissipark Schönberg-Lachtal liggen in het gedeelte Schönberg. In dit gedeelte bevinden zich in de winter diverse restaurantjes, een skischool, een winkel en de skilift. Op ca. 2 km van het Sissipark ligt het dorp Lachtal waar meer faciliteiten zijn. Vanaf de appartementen kun je zo naar dit dorp skiën. Er zijn diverse wandelpaden in de directe omgeving van Sissipark. Sissipark Schönberg-Lachtal bestaat uit 3 gebouwen, met in het totaal 22 appartementen, van een 4-persoons studio tot een 10-persoons appartement. In het hoofdgebouw bevindt zich een restaurant (ontbijt en half pension zijn bij te boeken). De appartementen zijn stijlvol en luxe ingericht en diverse appartementen beschikken zelfs over een eigen sauna! Er is vanuit de accommodatie een mooi panoramisch uitzicht over het dal en de terrassen/balkons liggen allemaal op het zuiden. Verder is er o.a. gratis internet (Wi-Fi), broodjesservice en een skiberging. In het naastgelegen hotel kun je (tegen betaling) gebruik maken van het zwembad en een uitgebreid wellnesscentrum met o.a. sauna, stoombad en infraroodcabine. Er is voldoende parkeergelegenheid bij de appartementengebouwen.

Vanaf € 1.215,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Martina - 22-35 personen

Chalet Martina - 22-35 personen
Chalet.nl

Op een centrale locatie in het Pitztal, bij het gezellige dorpje St. Leonhard, bevindt zich dit ruime chalet, dat ideaal is voor groepen. Chalet Martina vormt een ideale uitvalbasis om de diverse skigebieden van het Pitztal te verkennen. Met de gratis skibustransfer (op aanvraag) kun je het skigebied van Rifflsee (gelegen op ca. 9 km afstand) en de Pitztaler Gletscher (gelegen op ca. 10 km afstand) bereiken. Deze skigebieden zijn geschikt voor zowel skiërs als snowboarders, van alle niveaus. Ook voor langlaufers en wandelaars zijn er diverse mogelijkheden. Het chalet is gelegen in de wijk Eggenstall. In het centrum van St. Leonhard op ca. 800 meter afstand vind je allerlei voorzieningen, waaronder een skischool, skiverhuur, kinderopvang, winkels, restaurants en après-skigelegenheden. Ook vind je er een 6 km lange rodelbaan, curling en een ijsbaan. Chalet Martina is een voormalig pension en beschikt over o.a. een privé-sauna met relaxruimte. In het Gasthof naast het chalet is het mogelijk om halfpension of alleen te avondeten bij te boeken. Bij het chalet is voldoende parkeergelegenheid.

Vanaf € 1.900,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Kasteel Schloss am See Fischhorn Opal zondag t/m zondag - 12 personen

Kasteel Schloss am See Fischhorn Opal zondag t/m zondag - 12 personen
Chalet.nl

Beleef de winter op 'koninklijke wijze' en overnacht in kasteel Schloss am See Fischhorn! Dit charmante kasteel is een pareltje in de sneeuwwereld van Zell am See. Een unieke, geheel gerenoveerde locatie met ruime appartementen die verschillend zijn ingericht en allen de naam van een edelsteen dragen en ook in de betreffende kleur zijn ingericht. In het kasteel vind je tevens een algemene ruimte, een barretje, skiberging, sauna en ruimte om te relaxen. De grote kasteeltuin en de skilift in de buurt maken je onvergetelijke wintervakantie compleet. Schloss am See Fischhorn ligt aan de rand van Zell am See en Bruck an der Großglockner en heeft een rustige ligging maar de voorzieningen zijn niet ver weg. Vanuit dit middeleeuwse kasteel met een rijke geschiedenis, ben je binnen enkele minuten rijden bij de piste en de vernieuwde skilift Areitbahn die op 3 km liggen (shuttlebus-service op aanvraag mogelijk, tegen betaling). Bij deze cabinelift vind je ook de skischool met een oefenweide en de skiverhuur. De skibus stopt op 300 meter afstand van het begin van de oprijlaan. Na een inspannende dag op de piste is het heerlijk thuiskomen in Schloss am See Fischhorn, de gewelven en hoge plafonds passen geheel bij het luxeniveau. Daarnaast geniet je van de sauna, douche en relaxruimte (dagelijks geopend van 14.00 - 20.00 uur). Er is een algemene ruimte waar je bij elkaar kan zitten. Bij goed weer kun je op het terras van de binnenplaats van een lekker winterzonnetje genieten. De kinderen kunnen fijn spelen in de grote kasteeltuin die ook voldoende ruimte biedt voor sneeuwpoppen bouwen, sleetje rijden en sneeuwballen gooien! 's Ochtends kun je verse broodjes laten bezorgen, of je maakt gebruik van de ontbijtservice, dat is helemaal makkelijk! Het centrum van Bruck an der Großglocknerstraße ligt op 1 km en biedt verschillende faciliteiten zoals diverse winkeltjes, restaurants en bars. De dichtstbijzijnde supermarkt vind je al op 700 meter. Hier kun je gemakkelijk de dagelijkse boodschappen doen. Nog meer vertier vind je in het bruisende Zell am See met haar gezellige après-ski dat op ca. 5 km. afstand is. In dit leuke stadje aan het meer vind je een keur aan winkels, bakkerijen waar je heerlijke koffie drinkt, gezellige restaurants en vele andere winkels. Kies je ervoor om een middag of dagje niet te skiën, dan is de bekende Tauern Spa in Kaprun een absolute aanrader! In dit prachtige wellness centrum kijk je je ogen uit en geniet van je van de sauna's, stoombaden en maar liefst 11 zwembaden. Bij kasteel Schloss am See Fischhorn is voldoende parkeergelegenheid en in het kasteel is tevens een lift aanwezig (bereikbaar via een aantal treden bij de entree). Je ski- of snowboardmateriaal kun je gemakkelijk opbergen in de skiberging met skischoendroger.

Appartement Residenz an der Burg penthouse - 6-8 personen

Appartement Residenz an der Burg penthouse - 6-8 personen
Chalet.nl

Avenida Residenz an der Burg zijn luxe appartementen, direct tegenover de monumentale burcht van Kaprun. Deze sprookjesachtige locatie geeft je een prachtig panoramisch uitzicht over Kaprun, het dal en over de omliggende bergwereld. Je kunt het skigebied van Kaprun gemakkelijk in ca. 3 minuten per auto of per skibus bereiken. De halte voor de skibus vind je direct voor het appartementengebouw. Het centrum van Kaprun ligt op een loopafstand van ca. 5 minuten. Dit gezellige skidorp heeft een gemoedelijke sfeer met diverse winkels en restaurants. Het in 2009 gebouwde Avenida Residenz an der Burg bestaat de twee gebouwen: Chaprunne en Imbachhorn. Beide gebouwen zijn verdeeld over meerdere verdiepingen, er is een lift aanwezig. Je kunt de auto kwijt in de parkeergarage onder het complex. Ook hebben beide gebouwen een wasruimte met wasmachine en droger, waar je gratis gebruik van kunt maken. Verder is er een skiberging met skischoendrogers. Broodjesservice is mogelijk. Alle appartementen beschikken over een gratis internetverbinding via Wi-Fi.