Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIIa - 6-8 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Mitbringsl - 4 personen
Het moderne appartementencomplex Mitbringsl ligt in het hart van het knusse dorpje Serfaus en de appartementen bevinden zich boven een winkel. De appartementen liggen op slechts 5 minuten loopafstand van de U-Bahn, dit is een ondergrondse metro die je binnen 2 minuten naar het dalstation brengt. Vanaf hier vertrekken er drie gondels die je direct middenin het skigebied van Serfaus-Fiss-Ladis brengen: de Komperdellbahn, de Waldbahn en de Sunliner. De Komperdellbahn brengt je naar het midden-station, vanwaar je alle richtingen op kan in het gebied. Hier beginnen ook de skilessen van de skischool en de wekelijkse avondshow (iedere woensdag, Adventure Night, tegen betaling). Het knusse dorpscentrum van Serfaus is op loopafstand (bij de U-bahn, op 5 minuten lopen) en hier vind je o.a. een supermarkt, (sport) winkels, restaurants en een aantal bars. Direct naast de appartementen van Mitbringsl vind je een supermarkt en een aantal winkels en restaurants. Appartementencomplex Mitbringsl bestaat uit 5 appartementen van 2 tot 8 personen. De appartementen hebben een moderne inrichting en hebben ieder een internetverbinding (Wi-Fi). Bij de appartementen is broodjesservice mogelijk en je kunt gratis gebruik maken van het ski depot met skischoendroger, bij het dalstation. Bij de appartementen van Mitbringsl is één gratis parkeerplaats per appartement beschikbaar, direct bij het appartementencomplex.
Vanaf € 1.710,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Roswitha - 4 personen
Appartement Roswitha ligt in de wijk Fügenberg, net boven Fügen. Omgeven door weiden is dit de ideale plek als je naar rust op zoek bent. Op ca. 3 km afstand ligt de dichtstbijzijnde skilift in Fügen. De skibus stopt op ca. 100 meter van het appartement. Het centrum van Fügen ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je een supermarkt, winkels, bars en restaurants. Appartement Roswitha is met frisse kleuren ingericht en heeft een gezellige uitstraling. Voor het appartement zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 389,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Murtinger - 4-6 personen
In chalet Murtinger bevinden zich twee appartementen, waarvan alleen het onderste gedeelte wordt verhuurd. Het chalet is gelegen naast het 'Sterngucker' restaurant/café en heeft een mooi uitzicht over het omliggende landschap. De Märchenwald ski-lift is gelegen in de directe nabijheid van het chalet en ook de supermarkt is lopend binnen korte tijd bereikbaar. Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice mogelijk bij chalet Murtinger. Ligging op plattegrond: B4, nr. 31 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 670,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Nindl Top 5 - 6 personen
Dichtbij het centrum van de levendige wintersportplaats Königsleiten liggen de chalet-appartementen Nindl. Deze appartementen liggen bij de ingang van het dorp, op ca. 300 meter afstand (bergafwaarts) van de Märchenwaldlift en de skipiste. Vlakbij de appartementen vind je een supermarkt en enkele restaurants. In het centrum van Königsleiten hangt een gezellige sfeer. In het dorp vind je o.a. skischolen, diverse winkeltjes, restaurantjes en barretjes. De appartementen Nindl zijn gelegen in een charmant chalet. De appartementen hebben een eenvoudige, maar goed verzorgde inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Verder is er parkeergelegenheid bij de appartementen, een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger en kun je ter plaatse broodjesservice regelen. Ligging op plattegrond: C5, nr. 3 (zie link bij plaats Königsleiten).
Vanaf € 1.250,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Ideal - 4-6 personen
Appartementen Ideal, de naam zegt het al. Ideaal als je op zoek bent naar appartementen op korte afstand van de skiliften en vrijwel in het centrum van het gemoedelijke dorpje Ladis. Op ca. 250 meter afstand vind je de Ladis Abfahrt, de skibus halte en de Sonnenbahn lift waarmee je een directe aansluiting hebt op het gehele skigebied van Serfaus/Fiss/Ladis. Op ca. 200 meter vind je het dichtstbijzijnde restaurant en winkels. In Aparthotel Ideal is een restaurant, skiberging met skischoenendroger, kinderspeelkamer en gratis Wi-Fi. Bovendien is er een overdekt zwembad, sauna en relaxruimte. Tegen betaling kun je gebruik maken van het solarium of een massage en schoonheidsbehandeling boeken. Je kunt van te voren ontbijt reserveren of bter plaatse gebruikmaken van de broodjesservice (beide tegen betaling). Alle gasten krijgen één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief). Gebruik van het binnen zwembad is mogelijk van zondag tot zaterdag van 7.30 - 19.00 uur. Gebruik van de sauna is mogelijk van zondag tot vrijdag van 16.00 - 19.00 uur.
Vanaf € 1.680,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
