Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Inge Top 3 - 6-8 personen

Chalet-appartement Inge heeft een zonnige, rustige ligging in het hogere deel van Königsleiten. De gondels 'Königsleiten Dorfbahn', de Larmachkopf gondel en de oefenweide zijn op loopafstand gemakkelijk te bereiken. Bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om bijna tot aan het chalet terug te skiën. In de omgeving van het chalet zijn lokale restaurants en apres-ski gelegenheden te vinden. In chalet Inge bevinden zich vier appartementen met een comfortabele inrichting. Verder is er een gezamenlijke skiberging, parkeergelegenheid en ook broodjesservice is mogelijk bij het chalet. Ligging op de plattegrond: H3, nr. 121A (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 965,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Leiter inclusief skipas - 2 personen

Chalet-appartement Leiter inclusief skipas - 2 personen
Chalet.nl

Aan de rand van de gezellige wintersportplaats Sölden ligt het chalet-appartement Leiter. De chalet-appartementen Leiter liggen ca. 1 km van de Gaislachkoglbahn vandaan, die je naar de pistes op de Gaislachkogl brengt. De cabinelift naar de Giggijoch vind je op ongeveer 3 km afstand. In totaal beschikt het skigebied van Sölden over meer dan 140 km piste. De skibus vertrekt op slechts 20 meter afstand van de chalet-appartementen. In het centrum van Sölden, dat op ca. 1,7 km afstand gelegen is, vind je gezellige après-ski bars, restaurants, winkels en supermarkten. Verder vind je in het dorp de Freizeit Arena met o.a. een overdekt zwembad, schaatsbaan en sport- en wellnessfaciliteiten. Chalet-appartement Leiter is voorzien van een balkon en gratis Wi-Fi. Voor gemeenschappelijk gebruik heeft het chalet een kleine wellnessruimte met sauna, massagedouche en ligbedden. Eén keer per week kun je gratis van de sauna gebruik maken. Verder is er o.a. een gezamenlijke fitnessruimte en een skiberging met skischoenenendroger. Het is mogelijk om 's ochtends verse broodjes (tegen betaling) te laten bezorgen bij je appartement en er is parkeergelegenheid aanwezig. De eigenaar van Leiter heeft een eigen woning in het chalet.

Chalet Elisabeth inclusief catering, privé-sauna en binnen zwembad - 60-70 personen

Chalet Elisabeth inclusief catering, privé-sauna en binnen zwembad - 60-70 personen
Chalet.nl

Chalet Elisabeth is een groot en luxe chalet met een mooie ligging in Lech. Na het skiën kan je bijkomen in de sauna of in het zwembad of genieten op het terras, bij de bar of in de lounge ruimte. Op 300 meter van Elisabeth bevindt zich de Rüfikopfbahn cabinelift. Hiervandaan kun je via zwarte pistes terugskiën naar Lech en de Schlosskopf-Sesselbahn cabinelift nemen die naar de andere kant van het skigebied van Lech gaat. Op 550 meter van het chalet gaat stoeltjeslift Schlegelkopf en op 700 meter de cabinelift Lech-Oberlech. Alle liften en pistes staan met elkaar in verbinding en vormen het skigebied Ski Arlberg met ongeveer 300 km aan pistes. Op 230 meter van het chalet bevindt zich de skibushalte. Het centrum van Lech heeft een levendig en sfeervol karakter en ligt op ongeveer 300 meter. Er zijn diverse winkels, restaurants, terrassen en een aantal discotheken te vinden. Er loopt een korte langlauf loipe langs de rand van het dorp. Er is ook een langlauf loipe van Lech naar Zug toe. Het chalet beschikt over een eigen sauna ruimte, tussen 17.00 en 19.00 kan je hier gratis gebruik van maken. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet met o.a. koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18.00 en 19.30) uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Midden in de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en wordt je geacht om op eigen kosten te dineren. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.

Vanaf € 43.200,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Kalvarienberg Burgblick - 4-5 personen

Appartement Kalvarienberg Burgblick - 4-5 personen
Chalet.nl

Appartementen Kalvarienberg liggen in het centrum van Ladis op ongeveer 900 meter van de cabinelift Sonnenbahn en de Ladisabfahrt. De cabinelift brengt je naar het begin van het skigebied Serfaus/Fiss/Ladis met meer dan 200 km aan pistes. Er zijn diverse wintersportactiviteiten mogelijk in het skigebied zoals de Skyswing. Vanaf ca. 300 meter zijn diverse voorzieningen te vinden in het centrum van Ladis zoals een supermarkt, winkels en een aantal restaurants en bars. De appartementen beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Je kan gebruik maken van de skiberging bij Sport Loisl, naast de cabinelift. Er is een parkeerplaats voor het chalet beschikbaar. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (vanaf 21-12-2019). Er is muziek en je krijgt soep, Tiroolse specialiteiten en een dessert (drankjes exclusief).

Vanaf € 1.330,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Carolin - 2-5 personen

Appartement Carolin - 2-5 personen
Chalet.nl

Appartementen Carolin heeft een ideale ligging: midden in het centrum van het gezellige en levendige Westendorf en op slechts 50 meter van de piste en de gondel. Met deze gondel kom je direct in het skigebied van Westendorf en kun je eventueel via Brixen naar de rest van het gehele skigebied van de Wilder Kaiser/Brixental. Wil je liever een keer elders starten? Dan pak je de gratis skibus die op slechts 50 meter van appartementen Carolin stopt. In het centrum van Westendorf vind je winkels, bars, restaurants en een gezellige après-ski. Appartementen Carolin beschikt over een receptie, parkeerplaats, dakterras en tegen betaling kun je gebruikmaken van een wasmachine.

Vanaf € 1.685,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Wellnessapartments Fürschuß - 12 personen

Chalet-appartement Wellnessapartments Fürschuß - 12 personen
Chalet.nl

Op een zonnige locatie in Neukirchen am Großvenediger vind je Wellnessapartments Fürschuß. Na een dag op de piste kun je hier heerlijk ontspannen. Zo is er o.a. gemeenschappelijke wellnessruimte bestaande uit een overdekt verwarmd zwembad, een sauna, fitnessruimte, relaxruimte en salon met massagemogelijkheid. Het centrum van Neukirchen am Großvenediger en de skilift waarmee je het familievriendelijke Wildkogel Ski Arena skigebied in komt liggen op ca. 1 km. De skibus stopt al op 150 meter van het appartement. Bij de skilift bevindt zich ook een oefenweide (geopend al naar gelang weersomstandigheden). Heb je interesse in meerdere skigebieden, rijd dan eens naar Hollerbach (ca. 11 km) en ontdek het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg of rijd naar Königsleiten (ca. 15 km) voor het skigebied van de Zillertal Arena. Het appartementenhuis bestaat uit drie verdiepingen en is in 2017 gerenoveerd. Bij Wellnessapartments Fürschuß zijn parkeerplaatsen.

Vanaf € 2.445,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje