Chalet-appartement Inge Top 4 - 2-4 personen
Chalet-appartement Inge heeft een zonnige, rustige ligging in het hogere deel van Königsleiten. De gondels 'Königsleiten Dorfbahn', de Larmachkopf gondel en de oefenweide zijn op loopafstand gemakkelijk te bereiken. Bij voldoende sneeuw is het zelfs mogelijk om bijna tot aan het chalet terug te skiën. In de omgeving van het chalet zijn lokale restaurants en apres-ski gelegenheden te vinden. In chalet Inge bevinden zich vier appartementen met een comfortabele inrichting. Verder is er een gezamenlijke skiberging, parkeergelegenheid en ook broodjesservice is mogelijk bij het chalet. Ligging op de plattegrond: H3, nr. 121A (zie link bij plaats Königsleiten).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Oberfilzbach - 18-26 personen
Chalet Oberfilzbach ligt op 1200 meter hoogte op een rustige locatie in Mittersill. Vanuit de sauna buiten heb je uitzicht op het dal en de Hohe Tauern. Op 5 km kan je via het tussenstation in Pass Thurn de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen nemen naar het gehele Kitzski skigebied. Ook kan je de gondel nemen vanaf Hollersbach, op 12 km van het chalet. De skibushalte is op 1 km van Chalet Oberfilzbach. Het centrum van Mittersill is op ongeveer 5,6 km afstand. Er zijn diverse grote supermarkten, winkels, bars en restaurants in het gezellige dorp. Ook kan je diverse wandelingen en langlauftochten maken in de omgeving van Mittersill. Chalet Oberfilzbach heeft een gezellige en moderne inrichting en is ruim opgezet.
Vanaf € 3.070,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Schneider - 8-10 personen
Chalet-appartement Schneider heeft een zonnige en rustige ligging op een helling boven Thumersbach. Thumersbach is een gemoedelijk dorp gelegen aan de zuidoever van de Zellersee, tegenover het populaire Zell am See. In het centrum van Zell am See vind je het Schmittenhöhe skigebied met ruim 77 km aan pistes. Vanaf het chalet liggen de liften en piste op ca. 7,2 km afstand. In Thumersbach zelf kun je terecht voor je dagelijkse boodschappen. Voor een uitgebreid aanbod aan bars en andere faciliteiten kun je terecht in Zell am See. Door de wat hogere ligging van het chalet-appartement heb je een prachtig uitzicht over het meer. Verder beschikt het comfortabele chalet-appartement over Wi-Fi en is er een parkeerplaats aanwezig. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.
Vanaf € 331,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Wildkogel Type IIa - 4-6 personen
Das Wildkogel is ideaal gelegen in Bramberg am Wildkogel; direct naast de skilift Smaragdbahn, hiermee kom je in het skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation bevindt zich de skischool met oefenweide. De skibus stopt op ca. 150 meter van het resort en brengt je in ca. 10 minuten naar de skilift Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Hier vandaan heb je toegang tot het veelzijdige skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Het resort ligt aan de rand van het vriendelijke Bramberg, op ca. 400 meter van het dorpscentrum. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen van Das Wildkogel zijn modern en sfeervol ingericht met comfortabele meubels, zijn voorzien van een ruim terras aan de zonzijde en bieden een prachtig uitzicht. In het appartement is een internetaansluiting (gratis Wi-Fi) aanwezig. Das Wildkogel bestaat uit vijf appartementsgebouwen (onderling verbonden d.m.v. de parkeergarage). In één van de gebouwen bevinden zich het zwembad (dagelijks geopend van 8.00 uur tot 21.00 uur) en wellnesscentrum (dagelijks geopend van 15.00 uur tot 20.00 uur) met diverse sauna's, een Turks stoombad en fitness. Tevens zijn er massagebehandelingen mogelijk (tegen betaling). Wasmachine en droger (muntjes verkrijgbaar bij de receptie, algemeen gebruik) aanwezig. De vijf appartementengebouwen beschikken allemaal over een lift. Er is een ondergrondse parkeergarage (gratis parkeren) en een verwarmde skiberging. Voor het ontbijt is het mogelijk om een ontbijtservice via de receptie te regelen en na het skiën is het heerlijk relaxen in de gezellige lounge. Geen zin om 's avonds te koken? Geniet dan van de Italiaanse en Oostenrijkse keuken in het restaurant van het resort. Voor de kinderen is er een leuke speelkamer. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Sonnefeld inclusief catering - 55-73 personen
Chalet Sonnefeld is een zeer ruim en vrijstaand chalet in Fieberbrunn, geschikt voor maar liefst 73 personen! Het chalet heeft een prachtige ligging met een idyllisch berglandschap op de achtergrond en een riviertje dat voor het chalet langs loopt. Het chalet ligt op ongeveer 100 meter van het centrum van Fieberbrunn. Fieberbrunn is een klein dorp, maar alles is er te vinden, winkels, restaurants en zelfs voor après-ski kun je er terecht. Iets verder van het chalet vind je een overdekt zwembad met verschillende sauna's; het 'Aubad'. De skilift van Fieberbrunn vertrekt op ongeveer 1,5 km van het chalet, de gratis skibus brengt je er echter in 4 minuten naar toe, deze vertrekt op ca. 350 meter afstand. Het chalet beschikt over een gezellige huisbar, een stube en een verwarmde skiberging. Parkeren kan bij het chalet. Chalet Sonnefeld wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken en kunt volop genieten van alles wat het gebied je te bieden heeft! De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen. Om een optimale service te kunnen verlenen, verblijft de chaletstaf zelf ook in het chalet. Zij beschikken over een eigen slaap- en badkamer, deze worden verder in de tekst niet omschreven.
Vanaf € 31.900,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Bramberg Type 4 - 8-12 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 2.660,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
