Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Kreidl Top 19 - 4-6 personen

In chalet-appartement Kreidl zijn meerdere appartementen gelegen van diverse groottes. Het chalet-appartement is ideaal gelegen, op loopafstand van het centrum (ca. 200 meter) met verschillende restaurants, bars en (sport) winkels en nabij de Märchenwaldlift die je direct in het grote skigebied van de Zillertal Arena brengt. Bij deze skilift is ook het ontmoetingspunt voor de skischool. Bij het chalet is een gemeenschappelijke skiberging. Verder is er parkeergelegenheid en er is broodjesservice mogelijk. Ligging op plattegrond: B5, Nr. 27 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 730,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Avenida Mountain Resort begane grond - 4-6 personen

Appartement Avenida Mountain Resort begane grond - 4-6 personen
Chalet.nl

Avenida Mountain Resort is een appartementengebouw aan de rand van het centrum van Kaprun, met een prachtig panoramisch uitzicht op Kaprun en de bergwereld. De afstand tot de skipiste is ca. 700 meter en de skibushalte bevindt zich bij het appartementengebouw. Het centrum van Kaprun ligt op ca. 750 meter afstand, hier vind je diverse winkels, après-ski bars en restaurants. Het ruim opgezette appartementengebouw Avenida Mountain Resort is in Oostenrijkse chaletstijl gebouwd en heeft een sfeervolle, eigentijdse uitstraling. Er zijn verschillende faciliteiten zoals een binnenzwembad, diverse sauna's, een solarium en een gezellig restaurant met heerlijke gerechten uit de Oostenrijkse keuken. 's Ochtends kun je (tegen betaling) gebruik maken van de broodjes- of de ontbijtservice. Er is een wasruimte met wasmachines en drogers (tegen betaling), een verwarmde skiberging en verder zijn er parkeerplaatsen in de parkeergarage. Alle appartementen beschikken over internetverbinding (Wi-Fi) en een balkon of terras. Meerdere appartementen bieden een prachtig uitzicht op de Kitzsteinhorngletsjer (3203 meter hoog).

Appartement Sissipark Nassfeld - 4-6 personen

Appartement Sissipark Nassfeld - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartement Sissipark Nassfeld is gelegen op een chaletpark. Op dit chaletpark staan meerdere houten chalets en in elk chalet zijn vier appartementen. Het appartement ligt op ca. 50 meter van de piste Leitern-Abfahrt (Nr. 51). Via deze piste kom je bij de stoeltjeslift Sonnleitn (Nr. 24) op 200 meter vanaf het appartement en vanaf hier kun je verder het skigebied in. In de wijk Sonnleitn van Nassfeld, waar zich ook de appartementen bevinden, zit een klein winkeltje voor de belangrijkste boodschappen (beperkte openingstijden). Voor een supermarkt en meer winkels kun je naar het centrum van Tröpolach op 13 km afstand (deze gemeente bevindt zich bij het dalstation van de Millenium Express). Op 200 meter van de appartement Sissipark Nassfeld vind je een restaurant. Elk appartement beschikt over een privé-sauna, geschikt voor 2 personen. Verder is er in het hoofdgebouw nog een receptie en een wellnessruimte met sauna en overdekt zwembad (tegen betaling).

Vanaf € 1.005,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Central Royal B - 4-6 personen

Chalet-appartement Central Royal B - 4-6 personen
Chalet.nl

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 1.970,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet Lahntal - 8-14 personen

Chalet Lahntal - 8-14 personen
Chalet.nl

Chalet Lahntal is een authentiek chalet met een typisch Oostenrijkse inrichting met veel hout. Het is landelijk gelegen in het gemoedelijke dorpje Maishofen. Op ca. 10 minuten rijden (met bus of auto) is de eerste skilift in Vorderglemm met directe verbinding op het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Ook is het mogelijk om in Zell am See te gaan skiën, dit is ook ca. 10 minuten rijden. De skibus stopt op ca. 300 meter van het chalet. Op ca. 500 meter zijn de eerste langlaufloipes gelegen. Het dichtsbijzijnde restaurant ligt op 100 meter afstand. Het centrum van Maishofen ligt op ca. 2 km afstand.

Chalet-appartement Nindl Top 5 - 6 personen

Chalet-appartement Nindl Top 5 - 6 personen
Chalet.nl

Dichtbij het centrum van de levendige wintersportplaats Königsleiten liggen de chalet-appartementen Nindl. Deze appartementen liggen bij de ingang van het dorp, op ca. 300 meter afstand (bergafwaarts) van de Märchenwaldlift en de skipiste. Vlakbij de appartementen vind je een supermarkt en enkele restaurants. In het centrum van Königsleiten hangt een gezellige sfeer. In het dorp vind je o.a. skischolen, diverse winkeltjes, restaurantjes en barretjes. De appartementen Nindl zijn gelegen in een charmant chalet. De appartementen hebben een eenvoudige, maar goed verzorgde inrichting en zijn allemaal voorzien van o.a. een balkon of terras. Verder is er parkeergelegenheid bij de appartementen, een gezamenlijke skiberging met skischoenendroger en kun je ter plaatse broodjesservice regelen. Ligging op plattegrond: C5, nr. 3 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 1.250,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje