Chalet-appartement Panorama Lodge Penthouse White Gold - 6 personen
Panorama Lodge in Schladming is in de winter van 2018 geopend en ligt direct aan de piste (Nr. 37), je stapt zo op de ski's naar de Goldenjet skilift, op ca. 800 meter van het appartement. De skibus stopt direct voor de deur. Panorama Lodge ligt in de wijk Rohrmoos, het gezellige en levendige centrum van Schladming bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Een actieve dag op de piste afsluiten in de après-ski? Dat kan in het centrum van Schladming zeker. Er zijn tal van après-ski mogelijkheden. Verder biedt het dorp nog vele andere activiteiten, zijn er diverse winkels en restaurants op ongeveer 1,4 km afstand. De appartementen van Panorama Lodge zijn modern en comfortabel ingericht. De ligging van de appartementen is direct naast het hoofdgebouw van hotel Erzherzog Johann waar je een ontbijt en/of diner kunt bijboeken. Tegen betaling kun je ook gebruik maken van de wellness van Erzherzog Johann (?18,00 p.p.p. keer) of van het naastgelegen Hubertus (?12,00 p.p.p. keer). Voor elk appartement is er één ondergrondse parkeerplaats beschikbaar. Daarnaast is er een skiberging met skischoenendroger.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Stockinggut Penthouse 4 slaapkamers - 8 personen - 8 personen
Stockinggut is een prachtig luxe resort, gelegen in Leogang, met alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke wintersportvakantie. Vanuit de appartementen heb je een mooi uitzicht op de pistes en omliggende bergen. De ligging van Stockinggut is ideaal, het ligt namelijk direct naast de skipiste en zo kun je dus gemakkelijk het skigebied van Skicursus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn verkennen. Het ski-in en ski-out resort heeft een lobby, restaurant, fitnessruimte en wellness met sauna's, infraroodstoelen en een ontspanningsruimte. Daarnaast is er ook een wasruimte met wasmachines en drogers en een verwarmde skiberging met lockers. Stockinggut heeft een luxe uitstraling en een interieur wat tot in het kleinste detail is uitgewerkt. Op ca. 1 km van het resort Stockinggut ligt het kleine centrum van Leogang met een aantal winkels, gezellige restaurants, bars en een overdekt zwembad. In het centrum van Leogang bevinden zich ook een oefenpiste en skischolen.
Vanaf € 3.525,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Okke inclusief catering - 6-8 personen
Chalet Okke heeft een rustige ligging, iets boven het levendige centrum van Sankt Anton. De skibus stopt op slechts 100 meter van het chalet en brengt je binnen enkele minuten naar de skilift 'Rendlbahn' welke op 750 meter afstand ligt. Het chalet heeft een moderne en comfortabele inrichting. Het dorp Sankt Anton is gedeeltelijk autovrij en een trendy skioord wat haar traditionele karakter en charme heeft weten te behouden. Naast de gezellige aprés-ski is hier nog veel meer te beleven. Zo heeft het dorp een sfeervolle dorpskern met veel gezellige terrassen waar je na een dag hard werken op de piste kunt genieten van een welverdiend drankje. Tevens vind je er diverse leuke winkels, restaurants maar kun je ook terecht in een van de spa's waar je fijn kunt ontspannen en relaxen. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het chalet. Chalet Okke wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd. Je hoeft je dus nergens meer druk om te maken behalve van je wintersportvakantie te genieten. Om een optimale service te kunnen verlenen verblijft de cateringstaf in een bijgelegen appartement. De catering omvat: 7x Ontbijtbuffet; o.a. met koffie, thee, vruchtensap, stokbrood, (chocolade)croissants, kaas, diverse soorten vleeswaren en zoet beleg. 6x Diner (tussen 18:00 en 19:30); uitgebreid 3-gangen diner, inclusief frisdrank, sappen, bier en een passende wijn, en na de maaltijd een kopje koffie of thee. Gedurende de gehele dag zijn drankjes (behalve sterk alcoholische dranken en in redelijke mate) inclusief. Midden de week heeft de chaletstaf een vrije dag. Op deze dag is het ontbijt self-service en word je geacht om op eigen kosten voor het diner te zorgen.
Vanaf € 4.320,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Smart Chalet Ladis - 10-12 personen
Smart Chalet Ladis is gelegen in het hart van het knusse dorpje Ladis, dat deel uitmaakt van het uitgestrekte en aaneengesloten skigebied Serfaus / Fiss / Ladis met 212 km piste! De Sonnenbahn Ladis-Fiss ligt op loopafstand en brengt je direct naar het dalstation van Fiss, waar twee gondels direct het gebied ingaan. Binnen 150 meter van Smart Chalet Ladis vind je een restaurant, een supermarkt en de skibushalte, waar de skibus richting Fiss, Serfaus en treinstation Landeck-Zams vertrekt. Smart Chalet Ladis bestaat uit verschillende 1- en 2- kamer appartementen, ieder met een gezellige inrichting en een balkon of terras. Verder is er een Wi-Fi internetverbinding, een skiberging met skischoendroger, parkeergelegenheid en broodjesservice. Bovendien krijgen alle gasten één avond een gratis Hüttenabend met diner (soep, Tiroolse specialiteiten en dessert). Je wordt met de pistenbully naar de hut gebracht waar ook live muziek zal zijn. (drankjes zijn niet inbegrepen)(vanaf 21-12-2019)
Vanaf € 3.160,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Kleinheinz - 10-11 personen
Appartementen Kleinheinz ligt in het centrum van Kappl en op 1,3 km afstand van de Dias cabinelift. Kappl is onderdeel van de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. De skibushalte ligt op ongeveer 50 meter en op 350 meter afstand stap je zo op de piste en ski je naar de Dias cabinelift. In het centrum van Kappl zijn diverse restaurants, winkels en supermarkten te vinden. Tegenover het appartement is een supermarkt en op 200 meter bevinden zich een aantal restaurants. Voor après-ski kun je het beste naar het centrum van Ischgl op 10,5 km afstand. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. Er zijn in totaal drie appartementen in appartementen Kleinheinz. Er is gratis Wi-Fi, een skiberging en parkeergelegenheid op 200 meter.
Vanaf € 1.980,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Rudis - 4 personen
De appartementen Rudis zijn zonnig gelegen in Bad Gastein. In een straal van ca. 5 km heb je toegang tot meerdere skiliften; de Stubnerkogelbahn en de Graukogelbahn in Bad Gastein en de Schlossalmbahn in Bad Hofgastein. Er is een skibushalte op 50 meter van de appartementen. Op 100 meter is een restaurant en voor je dagelijkse boodschappen vind je op 3 km een supermarkt. Zowel in het wintersportdorp Bad Gastein als in Bad Hofgastein vind je wellnesscentra. Verder vind je in het Gasteinertal een skischool, rodelbaan en ijsbaan. In het appartementengebouw is een skiberging. Bij de appartementen Rudis zijn parkeerplaatsen.
Vanaf € 570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
