Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Carpe Diem - 6 personen

Chalet Carpe Diem is een vrijstaand chalet, gelegen aan de rand van het bos in Königsleiten. Het chalet is omgeven door meerdere chalets. Op ca. 850 meter kan je de Königsleiten Dorfbahn nemen en kom je uit bij de Königsleitenspitze. Het skigebied is goed verbonden met de andere delen van de Zillertal Arena. De skibushalte bevindt zich op ca. 350 meter van het chalet. Het centrum van Königsleiten is op ca. 900 meter afstand en je vind er een aantal winkels, een supermarkt, après-ski gelegenheden en restaurants. Er is in het chalet veel gebruik gemaakt van hout, wat het chalet een typisch Oostenrijkse uitstraling geeft. Verder beschikt Carpe Diem over gratis Wi-Fi, een skiberging, wasmachine en één overdekte parkeerplek.

Vanaf € 935,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Erzherzog Johann - 8-10 personen

Appartement Erzherzog Johann - 8-10 personen
Chalet.nl

Erzherzog Johann ligt aan de dalafdaling van Rohrmoos naar Schladming met directe aansluiting op de stoeltjeslift Hochwurzen en de Goldenjet Planai. De skibus stopt voor de deur. Het centrum van Schladming, met vele winkels, restaurants en uitgaansmogelijkheden is op ca. 1,5 km afstand. De appartementen bevinden zich in het Aparthotel Erzherzog Johann met receptie, lift, restaurant, bar en parkeerplaatsen. De appartementen beschikken over Wi-Fi internetverbinding. Er is een mooie wellness met o.a. sauna, infraroodcabine, warmtebanken, speciale douches en relaxruimte met panorama. Tegen betaling is een massage mogelijk. Verder is er een skiberging met skischoenendroger en een speciale ruimte om je skikleding te drogen. Parkeerplaatsen vind je voor de deur van het Aparthotel.

Vanaf € 2.390,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Residence Zillertal - 4 personen

Appartement Residence Zillertal - 4 personen
Chalet.nl

Residence Zillertal is gelegen aan de rand van het centrum van Gerlos. Ideaal voor degene die dichtbij het bruisende nachtleven willen opzoeken, maar ook voor degene die juist van de nachtrust willen genieten. De Dorfbahn cabinelift ligt op zo'n 900 meter van Residence Zillertal, maar de gratis skibus stopt al op 250 meterafstand. Deze Dorfbahn brengt je direct een flink eind het gebied in, je kunt daarna makkelijk door richting Zell am Ziller of Koningsleiten, maar natuurlijk kun je je de pistes van Gerlos zelf ook heel goed vermaken! Op slechts 400 meter afstand vind je het levendige centrum van Gerlos met vele après-ski gelegenheden, restaurants en winkels. De buitenkant van Residence Zillertal heeft een warme Oostenrijkse uitstraling. Van binnen zijn de ruime appartementen modern en luxe ingericht met een design-achtige look. Het appartementengebouw beschikt over een receptie, lift, verwarmde skiberging, wasmachine en droger. Broodjesservice is mogelijk. Verder is er bij het appartementengebouw gratis parkeergelegenheid.

Chalet-appartement s´ HimmelReich - 4 personen

Chalet-appartement s´ HimmelReich - 4 personen
Chalet.nl

Net buiten het dorp Längenfeld liggen de chalet-appartementen 's Himmelreich. Doordat ze in de buurt van het bruisende Sölden liggen, kun je gebruik maken van de vele faciliteiten die deze wintersportplaats te bieden heeft maar zit je niet in de massadrukte. Het vormt een ideale uitvalbasis om de diverse skigebieden in het Ötztal te ontdekken. Het skigebied van het bekende en populaire Sölden ligt op ca. 13 km afstand van de chalet-appartementen en het veelzijdige skigebied van Oetz ligt op ca. 24 km afstand. De gratis skibus stopt op ca. 80 m afstand, deze brengt je o.a. naar de skiliften in Sölden. Voor de langlaufers onder ons hebben we ook goed nieuws, want op ca. 2,5 km ligt er een langlaufloipe. Ook zijn er wandelroutes in de directe omgeving. Zo heb je de mogelijkheid om naast het skiën ook eens op een andere manier actief bezig te zijn. Het centrum van het traditionele dorpje Längenfeld ligt op 2,5 km afstand. Hier vind je verschillende restaurants, bars, winkels en een skischool. Het wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige, maar toch gemoedelijke plaats. De sfeervolle en moderne chalet-appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Doordat de appartementen over grote ramen beschikken, heb je een prachtig uitzicht over de omliggende besneeuwde bergen. Verder beschikken de appartementen over Wi-Fi, vloerverwarming en een terras. Er is een skiberging met skischoendroger waar je fijn je ski of snowboard materiaal kunt opbergen na een dag actief op de piste. Sneeuwkettingen worden aanbevolen. Bij het huis is parkeergelegenheid en broodjesservice is ter plaatse mogelijk.

Chalet Kitzsteinhorn - 9-11 personen

Chalet Kitzsteinhorn - 9-11 personen
Chalet.nl

Chalet Kitzsteinhorn, Pihapper en Wildkogel zijn drie geschakelde chalets en zijn in 2015 gebouwd. Ze liggen op 1100 meter hoogte aan de rand van Mittersill. Op 7,5 km ligt het Mittelstation van de Panoramabahn Kitzbüheler Alpen in Pass Thurn. Met deze gondel kom je in het Kitzski skigebied terecht. Ook kan je de gondel nemen vanaf het dalstation in Hollersbach, op 8,9 km van het appartement. De skibushalte is op 700 meter van Appartement Kitzsteinhorn. Het gezellige centrum van Mittersill is op ongeveer 2,2 km en heeft diverse grote supermarkten,winkels, bars en restaurants. Je kan allerlei wandelingen en langlauftochten maken in de omgeving van Mittersill. Verder is er een kleine wellness met sauna en skiberging waar alle drie de chalets gebruik van mogen maken. Er zijn vier parkeerplaatsen per chalet.

Vanaf € 1.105,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Vicky - 6 personen

Appartement Vicky - 6 personen
Chalet.nl

Appartementen Vicky is rustig en zonnig gelegen vlakbij het centrum en heeft een prachtig uitzicht over de omliggende bergen. De lift Markbachjoch ligt op slechts 300 meter afstand. Naar de Schatzberg bij Auffach is het ca. 10 minuten rijden, dit kan tevens met de skibus. Voor nog meer variatie kun je tevens ca. 15 minuten rijden naar Hopfgarten en vanaf daar via de Salvenbahn het skigebied Wilder Kaiser - Brixental. De appartementen zijn allen familievriendelijk en zeer ruim, liefdevol en landelijk ingericht. Tevens beschikt elk appartement over een privé infrarood-cabine. Om te relaxen na een dag inspannen, kun je genieten in de recreatiezaal, met o.a. een pooltafel, gelegen naast de receptie. Of je kunt ontspannen in de gezamenlijke sauna (gratis)! Er is tevens een lift. De liften zullen in Niederau op 29 maart sluiten. Je kunt nog wel met de postbus of eigen auto naar Auffach waar de liften nog open zullen zijn tot 13 april.