Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Dankl - 26 personen

Het grote chalet Dankl is gelegen in het charmante dorpje Hollersbach, in de Kitzbüheler Alpen. Het chalet is van oorsprong een Gasthof, dat in 2005 volledig is gerenoveerd en is omgebouwd tot een comfortabele vakantiewoning met privé-sauna. Chalet Dankl heeft een centrale ligging ten opzichte van diverse skiregio's in de omgeving. Op circa 1,5 km afstand van het chalet bevindt zich de gondellift die je toegang geeft tot het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. Ook is het mogelijk om naar het skigebied van Neukirchen (Wildkogel Ski Arena) te gaan. Dit ligt op ca. 12 kilometer afstand en de skibus vertrekt op 100 meter afstand van chalet Dankl. Het centrum van Hollersbach ligt op 500 meter afstand. Je vindt hier enkele voorzieningen, zoals een skischool en een aantal restaurants en bars. Chalet Dankl beschikt over parkeergelegenheid en een skiberging.

Vanaf € 2.215,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Lahntal - 8-14 personen

Chalet Lahntal - 8-14 personen
Chalet.nl

Chalet Lahntal is een authentiek chalet met een typisch Oostenrijkse inrichting met veel hout. Het is landelijk gelegen in het gemoedelijke dorpje Maishofen. Op ca. 10 minuten rijden (met bus of auto) is de eerste skilift in Vorderglemm met directe verbinding op het gehele skigebied van Skicircus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn. Ook is het mogelijk om in Zell am See te gaan skiën, dit is ook ca. 10 minuten rijden. De skibus stopt op ca. 300 meter van het chalet. Op ca. 500 meter zijn de eerste langlaufloipes gelegen. Het dichtsbijzijnde restaurant ligt op 100 meter afstand. Het centrum van Maishofen ligt op ca. 2 km afstand.

Appartement Alpine Resort - 4-6 personen

Appartement Alpine Resort - 4-6 personen
Chalet.nl

Alpine Resort is een appartementencomplex met luxe appartementen op een prachtige locatie met uitzicht op de bergwereld van Kaprun. Het complex bevindt zich op ongeveer 20 minuten lopen van het centrum van Kaprun. Het gezellige skidorp Kaprun heeft een gemoedelijke sfeer met diverse winkels en restaurants. De Maiskogelbahn met toegang tot het skigebied de Maiskogel dat (vanaf december 2019) tevens verbonden is met de Kitzsteinhorn gletsjer vind je op ca. 5 minuten rijden. Ook kun je direct naar het dalstation van de Kitzsteinhorn rijden (ca. 8 minuten ) waarmee je met de Panormabahn of de Gletscherjet 1 toegang hebt tot dit sneeuwzekere skigebied. Er is een skibushalte op loopafstand. Het resort is stijlvol ingericht met veel houtaccenten. Elk appartement beschikt over een royaal balkon of terras waar je kunt genieten van het uitzicht over de bergen. Ook is er in elk appartement een Wi-Fi verbinding. In het appartementencomplex is verder een skiberging, wasruimte en sauna.

Appartement Roswitha - 4 personen

Appartement Roswitha - 4 personen
Chalet.nl

Appartement Roswitha ligt in de wijk Fügenberg, net boven Fügen. Omgeven door weiden is dit de ideale plek als je naar rust op zoek bent. Op ca. 3 km afstand ligt de dichtstbijzijnde skilift in Fügen. De skibus stopt op ca. 100 meter van het appartement. Het centrum van Fügen ligt op ca. 2 km afstand. Hier vind je een supermarkt, winkels, bars en restaurants. Appartement Roswitha is met frisse kleuren ingericht en heeft een gezellige uitstraling. Voor het appartement zijn parkeerplaatsen.

Appartement Dettlbauer - 4 personen

Appartement Dettlbauer - 4 personen
Chalet.nl

Appartementencomplex Dettlbauer bevindt zich aan het begin van het wintersportdorp Königsleiten en ligt nabij de skischolen, skiverhuur en verschillende winkels. Direct voor de accommodatie is een supermarkt en ook een café/restaurant ligt op loopafstand. Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice mogelijk bij appartementencomplex Dettlbauer. Ligging op plattegrond: D5, nr. 63 (zie link bij plaats Königsleiten).

Chalet-appartement Good Times Saalbach combi - 10 personen

Chalet-appartement Good Times Saalbach combi - 10 personen
Chalet.nl

Het kleinschalige appartementengebouw Good Times is gelegen aan de rand van het bekende en bruisende Saalbach (richting Hinterglemm). In dit gebouw bevinden zich vier appartementen; één 4-, twee 6- en een 10-persoons appartement. Het centrum van Saalbach ligt op ca. 2 kilometer afstand. Ook het centrum van Hinterglemm is op ca. 2 kilometer te vinden. Er is een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Broodjesservice is mogelijk. Terugkeer op de ski's tot dichtbij Good Times Saalbach is mogelijk, door middel van een piste aan de overkant van de weg (afdaling 34a). 's Ochtends en 's avonds is er een shuttleservice naar de skilift (op aanvraag en tegen betaling van ? 1,- p.p.). De skibus (gratis op vertoon van je skipas) stopt op ca. 200 meter afstand (halte 12) en rijdt gedurende het gehele seizoen (in het hoogseizoen minstens iedere 20 minuten, daarbuiten iedere 30 minuten) en je bent binnen 5 minuten in het centrum van Saalbach of Hinterglemm. Er is een sauna, skiberging en ook Wi-Fi is in het gebouw aanwezig. Op aanvraag kan je gebruik maken van de wasmachine en droger (tegen betaling). Bij Good Times Saalbach zijn voldoende parkeerplaatsen.

Vanaf € 2.505,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje