Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Jované Chalet met kachel, sauna en hot tub - 12 personen

Chalet Jované bevindt zich op een rustige locatie in Bad Kleinkirchheim, in de wijk Obertschern. Op ca. 600 meter afstand van het chalet kan je twee kanten op in het skigebied, namelijk richting St. Oswald door de Sonnwiesbahn I en II te nemen of richting Bad Kleinkirchheim te gaan door de dalafdaling te nemen en vervolgens met de Maibrunnbahn het skigebied in te gaan. In totaal heb je toegang tot ongeveer 115 km aan pistes. Voor diverse voorzieningen kan je terecht in het centrum van Bad Kleinkirchheim op ca. 2,5 km. Bad Kleinkirchheim staat bekend om zijn twee grote kuuroorden "Thermal Spa St. Kathrein" en "Thermal Spa Römerbad", waar je terecht kan om te ontspannen na een lange dag op de piste. Chalet Jované is een groot chalet, verdeeld in een appartement en een chalet. Beide zijn apart te verhuren en hebben een afzonderlijke toegangsdeur, maar het is ook als combinatie beschikbaar. Het appartement is geschikt voor 6 personen, het chalet voor 12 personen en het gehele chalet voor 18 personen. Kort verblijf is ook mogelijk bij dit chalet. De gemeente Bad Kleinkirchheim heeft een actie voor skipassen van januari tot maart, waar chalet Jované aan mee doet.

Vanaf € 2.390,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Alpenperle - 6-8 personen

Appartement Alpenperle - 6-8 personen
Chalet.nl

Midden in het centrum van Ischgl vind je de appartementen Alpenperle. Direct tegenover het appartement is de voetgangerstunnel die naar de Fimbabahn en de iets verderop gelegen Pardatschgratbahn voert. Ook de Silvrettabahn ligt op slechts 350 meter afstand en hier bevindt zich tevens de skischool. Terug skiën is mogelijk tot aan het centrum van Ischgl, op ca. 100 meter van het appartement. Appartementengebouw Alpenperle is gelegen in de voetgangerszone van Ischgl en wordt omgeven door vele winkels, restaurants en après-ski bars. De appartementen zijn modern ingericht en voorzien van gratis Wi-Fi. Op aanvraag kan de auto worden geparkeerd in de parkeergarage (tegen betaling). In het appartementengebouw vind je verder een kleine lounge, receptie, lift en een skiberging met skischoenendroger. Er is geen broodjesservice in de appartementen mogelijk, maar er is een bakker te vinden op ca. 50 meter van het gebouw. Bij voldoende sneeuw bevindt zich aan de rand van het dorp een wandelpad voor een winterse wandeltocht en voor de langlaufers is er een loipe richting Mathon-Galtür.

Vanaf € 2.270,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Panorama Tirol - 4-6 personen

Appartement Panorama Tirol - 4-6 personen
Chalet.nl

De comfortabele appartementen Panorama liggen vrijwel in het centrum van Längenfeld, dicht bij het bekende Sölden. Deze appartementen vormen de ideale uitvalbasis als je in het populaire skigebied van Sölden wilt skiën en tegelijkertijd niet in de hectiek en drukte van deze wintersportplaats wilt verblijven. Vrijwel voor de deur van de appartementen Panorama stopt de skibus die je in ca. 15 minuten naar de dichtstbijzijnde skilift in Sölden (ca. 12 km) brengt. Voor de langlaufers en wandelaars onder ons hebben we ook goed nieuws want de langlaufloipe met vele mogelijkheden, vind je al op ca. 150 meter afstand. In het centrum van Längenfeld vind je verschillende restaurants, bars en winkels. Het sfeervolle wintersportdorp is de laatste jaren uitgegroeid tot een vrij levendige maar toch gemoedelijke plaats. Tegenover de appartementen ligt een grote supermarkt met verse bakker, ideaal als je even snel een boodschap wilt doen. De typisch Oostenrijkse appartementen zijn comfortabel ingericht en van alle gemakken voorzien. Na een dag in de frisse buitenlucht is het hier dan ook fijn thuiskomen. Wil je ultiem relaxen? Dan kun je heerlijk vertoeven in de prachtige wellness met sauna, stoombad, infraroodbanken en relaxruimte (17.00 tot 21.00 uur). Het overdekte zwembad is zelfs al in de ochtend geopend (vanaf 07.00 uur). Appartementen Panorama bestaat uit twee gedeeltes die met elkaar verbonden zijn. Het tweede deel is onlangs gebouwd en deze appartementen zijn dus nieuw. Verder is er een skiberging met skischoenendroger, wasmachine (tegen betaling), Wi-Fi en parkeerplaatsen.

Vanaf € 1.380,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Subretta - 6-8 personen

Appartement Subretta - 6-8 personen
Chalet.nl

Appartementen Subretta ligt op ca. 1,5 km afstand van het centrum van Kappl. Hier vind je diverse restaurants en supermarkten. Ben je op zoek naar een levendige après-ski en een uitgebreid aanbod aan bars en restaurants, dan kun je naar het bekende Ischgl op ca. 11 km afstand. Op ca. 2,8 km afstand van appartementen Subretta is de Dias cabinelift. Deze lift brengt je in de Silvretta Arena, één van de grootste en populairste skigebieden van Oostenrijk. Eén van de deelskigebieden van dit skigebied ligt in Kappl en heeft ca. 40 km aan pistes. De skibushalte is op slechts 80 meter verwijderd en de dalafdaling "Abfahrt nach Hof" eindigt op 550 meter van appartementen Subretta. Voor de langlaufers zijn er 30 km aan loipes in de omgeving van Kappl. In chalet-appartement Subretta zijn in totaal vier landelijk ingerichte comfortabele appartementen. Er is een parkeerplaats, skiberging en gratis Wi-Fi. De eigenaar woont op de begane grond.

Vanaf € 1.055,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Anita - 7 personen

Appartement Anita - 7 personen
Chalet.nl

Appartementenhuis Anita ligt heerlijk rustig en zonnig op een heuvel in de wijk Zellberg. Op ca. 6 km afstand ligt het skigebied Zillertal Arena en op ca. 8 km afstand Ski-Zillertal-3000. De gratis skibus stopt vrijwel voor de deur. Op ca. 4 km afstand ligt het gemoedelijke centrum van Zell am Ziller met o.a. supermarkt, winkels, restaurants en bars. Er zijn in totaal 5 appartementen in appartementenhuis Anita. Het huis beschikt over een sauna, stoombad en jacuzzi. Er is een speelkamer met o.a. tafelvoetbal en een leuk tuinhuis waar je gezellig kunt zitten en kunt spijkerslaan. Broodjesservice is mogelijk en er is gratis Wi-Fi. Sneeuwkettingen worden aanbevolen.

Vanaf € 1.150,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Landhaus Hubertus - 6-8 personen

Appartement Landhaus Hubertus - 6-8 personen
Chalet.nl

Landhaus Hubertus ligt direct aan de piste (Nr. 37) en je kan zo op de ski's naar de Goldenjet skilift, gelegen op 800 meter van het appartement. De skibus stopt direct voor de deur. Landhaus Hubertus ligt in de wijk Rohrmoos, het gezellige en levendige centrum van Schladming bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Het Landhaus heeft in totaal 4 appartementen, een ontbijtruimte, skiberging met skischoenendroger en parkeerplaatsen. Er is een prachtige wellnessruimte (geopend van 16.00 tot 20.00 uur) met sauna, infraroodcabine en relaxruimte. Het is mogelijk om tegen betaling ter plaatse ontbijt te boeken. Mocht je een diner willen bijboeken dan vindt dit plaats in het restaurant van zusterhotel Erzherzog Johann (30 meter afstand).

Vanaf € 2.210,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje