Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Zellermoos met sauna en hottub - 24 personen

Chalet Zellermoos is gelegen in Zell am See, op ca. 800 meter vanaf de Areitbahn. Deze skilift brengt je de Schmittenhöhe (2000m) op, met pistes voor zowel beginners als gevorderden! Bij de Areitbahn bevindt zich ook de skischool. Voor langlaufers is er een loipe op ca. 400 meter afstand van chalet Zellermoos. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt al op ca. 500 meter van het chalet en meer winkels vind je op ca. 1 km afstand. Ook restaurants en barretjes vind je op ca. 1 km afstand. Voor nog meer winkels en uitgaansgelegenheden kun je naar het sfeervolle centrum van Zell am See op ca. 3,5 km afstand. Ook Kaprun met de Kitzsteinhorngletsjer is snel bereikbaar. Chalet Zellermoos is van alle gemakken voorzien. Het chalet beschikt o.a. over negen slaapkamers en in de ruime tuin vind je een sauna en een houtgestookte hottub (hout tegen betaling). Verder is er een balkon, terras, skiberging met skischoenendroger en Wi-Fi. Bij het chalet zijn parkeerplaatsen. Naar alle waarschijnlijkheid zal het skigebied bij Zell am See zelf vanaf 13/04/2020 gesloten zijn. Vanaf die datum is je skipas natuurlijk nog wel te gebruiken op de Kitzsteinhorngletsjer bij Kaprun.

Vanaf € 338,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Tom Sojer - 5 personen

Appartement Tom Sojer - 5 personen
Chalet.nl

De appartementen Tom Sojer liggen centraal in het centrum van Ellmau. In de directe omgeving bevinden zich tal van winkels, restaurants en café's. Het dalstation Hartkaiserbahn die je naar het Skiwelt skigebied (280 km piste) brengt ligt op 500 meter afstand van de accommodatie. Er zijn diverse langlaufloipes die in de directe omgeving liggen. De bushalte voor gratis vervoer ligt op 50 meter afstand. Het Kaiserbad met binnen- en buitenzwembad, glijbanen en een speeltuin ligt op ongeveer 800 meter afstand. Tom Sojer heeft 15 appartementen, een ontbijtruimte met bar, speelkamer met biljart en darts en een wellness met sauna's en een relaxruimte. Er is een lift aanwezig, een skiberging met skischoenendroger en er zijn parkeerplaatsen. Alle appartementen beschikken over gratis internet (Wi-Fi). Broodjesservice is mogelijk.

Vanaf € 2.350,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Bärlerhof Top 43 - 4-6 personen

Chalet-appartement Bärlerhof Top 43 - 4-6 personen
Chalet.nl

Het chalet staat aan de Edelweißanger, tegenover restaurant Edelweißhaus met een ruim zonneterras. De Königsleitner Bergbahnen zijn eenvoudig skiënd bereikbaar. Ski-afdalingen vanaf en naar het chalet zijn mogelijk. Er is een supermarkt op ca. 650 meter. Verder is er een internetverbinding (Wi-Fi) en er is broodjesservice mogelijk. In het chalet is een sauna (voor ca. 4 personen) aanwezig die op aanvraag kan worden gehuurd (per week, bij boeking aanvragen). Verder is er in de kelder een skiberging met verwarmde schoendrogers, wasmachine en een droger. Ligging op plattegrond: G1, Nr. 287 (zie link bij plaats Königsleiten).

Chalet Sonnenhütte - 10-14 personen

Chalet Sonnenhütte - 10-14 personen
Chalet.nl

Vlakbij de Eberharter's Almdorflift en oefenpiste in Königsleiten bevindt zich het chalet Sonnenhütte. Dit chalet bestaat uit drie eenvoudige appartementen, die worden verhuurd als één geheel en samen plaats bieden voor groepen tot 14 personen. Het chalet is o.a. voorzien van een privé-sauna, open haard, een balkon en een terras op het zuiden. De gondellift 'Königsleiten Dorfbahn' ligt op ca. 500 meter afstand van chalet Sonnenhütte en brengt je direct het enorme Zillertal Arena skigebied in. Naast skiën en snowboarden kan er in Königsleiten en omgeving ook o.a. gerodeld, gelanglauft en gewandeld worden. Königsleiten is een levendig wintersportdorp. Je vindt er diverse uitgaansgelegenheden voor een gezellige après-ski en ook zijn er in het dorp o.a. verschillende restaurants, een supermarkt, skiverhuur en twee skischolen aanwezig. De dichtstbijzijnde restaurants liggen op ongeveer 600 meter afstand van het chalet. Er is voldoende parkeergelegenheid bij chalet Sonnenhütte. Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te regelen. Ligging op plattegrond: H4, nr. 148 (zie link bij plaats Königsleiten).

Vanaf € 1.770,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Amelie tweede verdieping - 7 personen

Appartement Amelie tweede verdieping - 7 personen
Chalet.nl

Als je op zoek bent naar appartementen die centraal maar toch rustig liggen dan ben je bij appartementen Amelie op het juiste adres. De vele winkels, gezellige bars, populaire restaurants en levendige après-ski liggen om de hoek, maar vanwege de ligging in een zijstraat is het er toch vrij rustig. De Penkenbahn vind je op nog geen 500 meter van appartement Amelie. Deze snelle gondellift brengt je meteen in het skigebied van Mayrhofen, zo kun je direct op pad om dit veelzijdige skigebied te verkennen. Mayrhofen is een prima uitgangspunt om ook de andere skigebieden van het Zillertal te ontdekken. Op vertoon van je skipas kun je met de gratis ski-bus en/of trein gemakkelijk naar Zell am Ziller (met aansluiting op Gerlos en Königsleiten) en Kaltenbach toe. Daarnaast is de Hintertuxer Gletsjer ook gemakkelijk vanuit Mayrhofen te bereiken. Deze gebieden zijn allemaal bij de skipas inbegrepen! Op nog geen 100 meter van appartement Amelie ligt een bakker waar je elke morgen ovenverse broodjes kunt halen. Nog energie over na een dag op de piste of wil je juist even heerlijk ontspannen? Erlebnisbad Mayrhofen met overdekt zwembad en sauna ligt naast het appartement. Appartementen Amelie beschikken over een skiberging met skischoenenverwarming en per appartement is er één gratis parkeerplaats.

Chalet Puradies - 2-4 personen

Chalet Puradies - 2-4 personen
Chalet.nl

Das Puradies is een luxe vakantiedorp met o.a. hotelsuites, restaurants, bars, een winkel, wellness en 14 vrijstaande chalets. Je geniet hier van de vrijheid van een eigen chalet maar hebt tevens het genot van een hotelservice. Bij aankomst check je in bij de receptie en parkeer je de auto in de parkeergarage (1 plek per chalet) of op het parkeerterrein. Je bagage wordt met een E-car naar je chalet gebracht want het chaletdorp is autovrij. Na een heerlijk welkomstdrankje kun je je chalet en het vakantiedorp ontdekken. In het chalet geniet je van je privé infraroodcabine en/of sauna. Maar je kunt natuurlijk ook naar de 500 m² grote wellness (van 11.00 tot 21.00 uur) waar je kunt ontspannen in een van de sauna's, onder de infrarood douches of relaxen op één van de ligbedden. Tegen betaling kun je een massage of schoonheidsbehandeling boeken (dit kan op verzoek ook in je eigen chalet). Heb je geen zin om te koken? Dan kun je terecht in het Puradies restaurant met regionale en internationale gerechten of in het exclusieve Gourmet restaurant Essenz. Hou je meer van een echte Oostenrijkse huttensfeer met regionale producten? Ga dan zeker eens naar de Embachalm. Voor een gezellig drankje is de Freiraum bar de aangewezen plaats. Deze, met voornamelijk hout beklede, design bar is maar liefst 42 meter lang en 5 meter hoog en hangt/staat vol met kunstwerken. Hou je van lezen? Dan word je zeker blij van de 90 m² grote bibliotheek. In de Bowler Hat (sport & sigaar lounge) kijk je verschillende sportevents onder het genot van een heerlijke whiskey of een goed glas wijn. Het speciale afzuigsysteem en professionele luchtverfrissers zorgen er voor dat het goed toeven is in deze rokersbar. Zou je die lekkere wijn die je al de hele week drinkt graag mee naar huis willen nemen? Ga dan naar de "Greisslerei". In deze winkel kun je wijnen en regionale producten proeven en kopen. Omdat het chaletdorp autovrij is en omgeven is door weiden en bossen, is het ook zeer geschikt voor kinderen. Bovendien kunnen ze zich uitleven in de kinderspeelruimte en jeugdlounge of kunnen ze een slee lenen bij de receptie. Met al deze faciliteiten en extra's vergeet je bijna dat je bent gekomen om te skiën. In de ochtend klik je je ski's onder en ski je zo naar het dalstation van Leogang met directe aansluiting op het fantastische Skicircus van Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Fieberbrunn . Aan het einde van de dag ski je zo weer terug naar het chalet. Op ca. 800 meter van Puradies ligt het kleine centrum van Leogang met een paar winkels restaurants en bars. Voor grotere winkels en supermarkten rij je naar Saalfelden (ca. 9 km).

Vanaf € 3.070,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje