Voordelig een Vakantiebungalow huren

Alpina 5

Midden in het gemoedelijke bergdorp Königsleiten staat het appartementencomplex Alpina, waar Alpina 5 deel van is. Op een hoogte van 1.600 meter is het in alle seizoenen van het jaar genieten van een heerlijke vakantie in dit gezellige dorp. De liften, restaurants en de supermarkt zitten allemaal op loopafstand, ideaal! In dit appartement is plaats voor 8 personen. Er is een gezellige woonkamer met comfortabele zithoek en een woonkeuken met grote eethoek. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed en een slaapkamer met twee stapelbedden en twee badkamers. In de overdekte parkeergarage zijn twee plaatsen beschikbaar en er is een openbare parkeerplaats voor het gebouw. In de winter stap je vanuit het appartement zo de oefenweide op en gaat via het sleepliftje naar boven. Of je loopt naar de gondel die je hoog in het skigebied de Zillertal Arena brengt. Bij de skilift kun je de skispullen desgewenst opbergen in een skilocker, zo hoef je niet met die zware ski?s en skischoenen heen en weer te lopen. Je kunt een mooie dagtocht maken richting Zell am Ziller of je blijft gewoon lekker in de buurt skiën. Er zijn volop mogelijkheden voor jong en oud en voor de zowel beginnende- als de ervaren skiër. Maar je kunt ook op andere manier een geweldige wintervakantie beleven! Waag eens een rit van de rodelbaan, wie roetsjt het hardst naar beneden? Of stap in een arrenslee en maak een romantische tocht naar de Krimmler watervallen. In de zomer is Königsleiten een heerlijk dorp om helemaal tot rust te komen. Maar ook voor de sportieve vakantieganger is dit een goed startpunt voor mooie wandelingen of fietstochten. Er zijn volop mogelijkheden voor makkelijke wandelingen in het dal, tot uitdagendere wandelingen in het hooggebergte. Ook kun je samen met een gids leuke tochten maken over prachtige routes en door mooie natuurparken. Wat ook niet mag ontbreken als je in deze regio bent, is een bezoek aan de Krimmler watervallen, de hoogste van Europa. Een gezellig uitstapje voor jong en oud, met een pittige klim omhoog die absoluut de moeite waard is. Onderweg kun je pauzeren onder het genot van Oostenrijkse lekkernijen bij de waterval.

Vanaf € 693,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Colonna 4

Colonna 4
Villaexpert.nl

Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.

Alpina 4

Alpina 4
Chaletsplus.com

Maisonnetteappartement Alpina 4 is onderdeel van het Alpina complex en ligt centraal in het gemoedelijke dorpje Königsleiten op een hoogte van circa 1600 meter. Faciliteiten zoals de supermarkt, sportwinkels, restaurants en pinautomaat zijn op loopafstand bereikbaar. Je komt het appartement binnen in de hal en loopt door de moderne keuken naar de woonkamer. De woonkamer heeft een gezellige, typische Oostenrijkse eethoek, een comfortabele zithoek en toegang tot het zuidelijk gelegen balkon. Verder zit er een slaapkamer met 2-persoonsbed en een moderne badkamer met riante inloopdouche en wastafel op de woonverdieping. De trap brengt je naar de slaapverdieping waar nog een slaapkamer met 2-persoonsbed zit en een slaapkamer met twee stapelbedden. Ook zit hier een badkamer met Finse sauna! Heerlijk om je spieren te ontspannen nadat je er een dag op uit bent getrokken. In de winter stap je direct vanuit Alpina 4 de oefenweide met skilift op. De skibus stopt vrijwel voor het appartement dus je staat binnen no-time bij de skigondel die je hoog in het skigebied van de Zillertal Arena brengt voor urenlang wintersportplezier voor zowel de beginnende als ervaren wintersporter. Ook de skischolen en skiverhuur liggen op loopafstand van het appartement. Maar er is nog meer te doen dan alleen skiën of snowboarden! Waag eens een ritje van de rodelbaan, ga sneeuwschoenwandelen of maak een onvergetelijke arrensleetocht naar de Krimmler watervallen. Sluit de dag af met een heerlijke Oostenrijkse maaltijd in één van de vele restaurantjes. Nog even ontspannen in de sauna van het appartement voor je de nacht tegemoet gaat? In de zomer gaat het uitzicht vanaf het zonnig gelegen balkon je niet vervelen, je kunt de dag niet beter beginnen! De omgeving leent zich uitstekend voor het maken van ontspannen wandelingen tot intensieve mountainbiketochten, er is een groot netwerk aan wandel- en fietsroutes uitgestippeld. Ben je benieuw naar het uitzicht hoop in de bergen? De ?Dorfbahn? gondel brengt je ook in de zomer naar boven waar je prachtige wandelingen kunt maken door de hoge Alpenweides. Voor de kinderen is er ook genoeg speelplezier te vinden, urenlang klimmen en klauteren in het Sparreboskasteel of lekker zwemmen in het Durla?boden stuwmeer.

Appartement Coronilles combinatie 2 x 6 + 2 x 8 personen - 20-28 personen

Appartement Coronilles combinatie 2 x 6 + 2 x 8 personen - 20-28 personen
Chalet.nl

De chalet-appartementen Coronilles zijn gelegen in een appartementengebouw, in het oude centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en beschikt over meerdere appartementen, variërend van 2 tot 8 personen. Het is tevens mogelijk om appartementen in combinatie te huren of om het chalet in het geheel te huren. Het gehele chalet biedt plaats voor groepen tot 36 personen. Alle appartementen zijn voorzien van een zonnig balkon met panoramisch uitzicht. Gratis Wi-Fi internetverbinding is tevens in alle appartementen beschikbaar. Circa 250 meter bergopwaarts zijn de skiliften gelegen, evenals een aantal winkels. Een supermarkt is gelegen op circa 100 meter afstand. In het centrum van St. Martin de Belleville kun je tevens terecht voor diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabijheid van de chalet-appartementen Coronilles. Ook is er een skiberging aanwezig.

Chalet Le Panorama met buiten-jacuzzi - 12 personen

Chalet Le Panorama met buiten-jacuzzi - 12 personen
Chalet.nl

Chalet Le Panorama is wat hoger gelegen en biedt daardoor een prachtig uitzicht over de besneeuwde bergtoppen en het dorp van Les Deux Alpes. De ligging is ideaal, op slechts 150 meter van de piste, die uitkomt bij de Petite Aiguille stoeltjeslift. Aan het einde van de dag is het mogelijk om terug te skiën naar het chalet. Een kleine supermarkt vind je op ongeveer 750 meter. Het begin van het dorp, met diverse (sport)winkels, skiverhuur en een aantal restaurants, is gelegen op ongeveer 1 km. Op zo'n 1,5 km afstand bevindt zich het centrum van Les Deux Alpes. Er rijdt een gratis skibus naar het centrum, de halte is op ca. 50 meter afstand van het chalet te vinden. Na een actieve dag in de sneeuw kun je heerlijk bijkomen in de privé-jacuzzi op het terras van chalet Le Panorama. Het chalet is met veel hout ingericht, hierdoor heeft het een warme en gezellige uitstraling. Het chalet beschikt verder over een open haard, wasmachine, droger, skiberging met skischoendrogers en gratis Wi-Fi internetverbinding. Er is één parkeerplaats in de garage van het chalet en voor de deur kunnen nog twee auto's geparkeerd worden.

Villa Mulina

Villa Mulina
Villaexpert.nl

Luxury villa in Tuscany, between the regions of Siena and Arezzo, a strategic location that allows to visit the main tourist cities in the region, medieval villages, wine estates of the famous Chianti wine, spas and much more. The villa is very attention to detail, and boasts a nice and quaint with objects and refined furniture, old paintings and antique quality floors. The villa is equipped with the latest technological systems and is supported energetically by a modern photovoltaic system 20kW used for lighting and heating of the house, through floor heating, and for heating swimming pool water. Completely fenced, enjoys absolute privacy. A quiet road passes 300m from the villa. Final cleaning and air conditioning are included in the rental price.

Vanaf € 4.494,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje