Chalet-appartement En Soleil - 10 personen
Chalet-appartement En Soleil met buiten-jacuzzi heeft een centrale ligging in Champéry, een charmant wintersportdorp in Les Portes du Soleil. De moderne cabinelift Téléphérique Champéry Croix-de-Culet ligt op slechts 150 meter afstand van het appartement en brengt je het skigebied in met maar liefst 650 km piste! Om na een lange dag skiën weer terug te komen in Champéry kun je gebruik maken van de cabinelift, aangezien er geen afdaling is naar het dorp. Bovenaan de skilift heb je een gratis skikluis tot je beschikking. Wel eindigt er een piste bij Grand Paradis, gelegen op ongeveer 2 km van Champéry. Vanuit Grand Paradis rijdt er een skibus naar het dorp. Champéry beschikt over een aantal skischolen. Bij het dalstation van de cabinelift zijn enkele restaurants, winkels en een supermarkt gelegen. Op ca. 250 meter van appartement En Soleil ligt het centrum van Champéry, waar je diverse cafés met terrasjes, uitgaansgelegenheden, restaurants, (sport)winkels en supermarkten vindt. Daarnaast zijn er in Champéry en omgeving verschillende activiteiten mogelijk, zoals langlaufen, wandelen en rodelen. In het Palladium sportcentrum kun je tegen betaling gebruik maken van de fitnessruimte, het overdekte zwembad en de schaatsbaan. Je vindt dit sportcentrum al op slechts 100 meter van het appartement. Ook is het mogelijk om jezelf na een actieve dag op de piste te verwennen met een ontspannende massage in je eigen appartement (op aanvraag)! Het grote chalet-appartement En Soleil heeft een luxe en comfortabele inrichting. Er is o.a. een gezellige zithoek met open haard, een balkon met uitzicht op de Dents-du-Midi en een terras met buiten-jacuzzi! Alle slaapkamers in het appartement zijn voorzien van een en-suite badkamer en er is een gratis Wi-Fi aansluiting. Voor het opbergen van de ski's beschikt het chalet over een gezamenlijke skiberging en er is een gemeenschappelijke wasruimte (tegen betaling). Je hebt drie parkeerplaatsen tot je beschikking in de overdekte parkeergarage van het chalet. 's Morgens kun je verse broodjes laten bezorgen bij het appartement.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Mille Etoiles met buiten-jacuzzi - 10 personen
Chalet Mille Etoiles ligt aan de rand van het centrum van het wintersportdorp Zinal, in het Val d'Anniviers. Het chalet ligt ongeveer 500 meter verwijderd van de piste en de cabinelift Zinal-Sorebois. Het skigebied van Zinal is aangesloten op dat van Grimentz en samen beschikken deze gebieden over zo'n 115 km aan pistes. In de gehele Val d'Anniviers skiregio vind je ca. 215 km piste. De verschillende dorpen en deelgebieden zijn goed bereikbaar per auto of skibus. De skibushalte ligt ongeveer 100 meter van het chalet vandaan. Afhankelijk van de sneeuwcondities kun je terug skiën tot ongeveer 300 meter afstand van het chalet. Zinal is een authentiek dorp dat gekenmerkt wordt door de oude, zwartgeblakerde houten chalets. Het centrum ligt op slechts 250 meter loopafstand van Mille Etoiles en beschikt over alle benodigde voorzieningen. Zo vind je er o.a. een supermarkt, bakker, verschillende restaurants en barretjes, sportwinkels met skiverhuur en een skischool. Op slechts 50 meter afstand van het chalet bevindt zich een langlaufloipe en op 200 meter afstand is er een schaatsbaan. Mille Etoiles is een sfeervol chalet voorzien van o.a. een houtkachel, Wi-Fi en een skiberging met skischoenendrogers. Vanaf het balkon en vanuit de jacuzzi op het terras geniet je van een mooi uitzicht op de piste en de imposante bergwereld van het Val d'Anniviers. Er is parkeergelegenheid voor 2 à 3 auto's bij het chalet.
Vanaf € 2.155,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Mulina
Luxury villa in Tuscany, between the regions of Siena and Arezzo, a strategic location that allows to visit the main tourist cities in the region, medieval villages, wine estates of the famous Chianti wine, spas and much more. The villa is very attention to detail, and boasts a nice and quaint with objects and refined furniture, old paintings and antique quality floors. The villa is equipped with the latest technological systems and is supported energetically by a modern photovoltaic system 20kW used for lighting and heating of the house, through floor heating, and for heating swimming pool water. Completely fenced, enjoys absolute privacy. A quiet road passes 300m from the villa. Final cleaning and air conditioning are included in the rental price.
Vanaf € 4.494,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Julia met privé-sauna - 20-22 personen
Chalet Julia bevindt zich in het vriendelijke dorp La Tzoumaz. Dit ruime chalet is o.a. voorzien van een privé-sauna en open haard en is geschikt voor groepen tot 22 personen. Het chalet is op ongeveer 350 meter afstand van de piste en cabinelift gelegen. Ook het dorpscentrum met een aantal restaurants, winkels en een supermarkt ligt op loopafstand (ca. 150 meter). Een skischool, schaatsbaan en overdekt zwembad vind je op zo'n 350 meter afstand, bij de cabinelift. Dit chalet vormt een ideaal uitgangspunt om het grote Les Quatre Vallées skigebied te verkennen. Ook heb je in La Tzoumaz en omgeving de mogelijkheid om te wandelen en te rodelen. Chalet Julia is een groot chalet met een comfortabele inrichting. Na een lange dag in de sneeuw kun je lekker ontspannen in de eigen sauna. Ook beschikt het chalet gedeeltelijk over vloerverwarming en is er o.a. een skiberging en internet (Wi-Fi) aanwezig in het chalet. Daarnaast hebben de meeste slaapkamers een en-suite badkamer. Er is voldoende parkeergelegenheid aanwezig bij chalet Julia. Bij dit chalet is broodjesservice mogelijk. Als gast van Chalet Julia ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van 11% korting op een skipas voor Les Quatre Vallées of het deelgebied La Tzoumaz-Savoleyres! Voor groepen van 15 personen of meer geldt een korting van 15% (bij afname van minimaal 15 skipassen voor dezelfde periode, aantal dagen en sector).
Vanaf € 5.570,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sella Ronda - 4-5 personen
Mooie en ruime appartementen verdeeld over meerdere chalets nabij het gezellige centrum van Arabba (400 meter afstand) in het hart van de Dolomieten. De chalet-appartementen zijn gelegen op ca. 75 à 250 meter van de piste. Vanaf deze piste kan in de morgen gemakkelijk naar twee stoeltjesliften en de skischool in het centrum van Arabba geskied worden. In de middag kan men weer eenvoudig terug skiën naar de accommodatie. De dichtstbijzijnde stoeltjeslift zit rechtstreeks aangesloten op de beroemde Sella Ronda. Via de Sella Ronda is het skigebied van Arabba-Marmolada ook direct aangesloten op het gebied van Val Gardena, Alta Badia en Val di Fassa met in totaal ongeveer 465 km piste. Bij alle appartementen is een skilocker aanwezig. Ter plaatse is het ook mogelijk in Hotel Alpenrose (50m tot 200m afstand van de appartementen) halfpension bij te boeken (ca. ? 35,- p.p.p.n.). De appartementen beschikken ieder over één parkeerplaats. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur, later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal een extra bijdrage in rekening worden gebracht (zie het 'Prijzen en boeken' gedeelte).
Vanaf € 1.465,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Met Tuin Casa Delle Lanterne
19th century villa on the outskirts of Pisa. Recently restored by the owner who furnished the villa with design pieces making it a high-class, stylish and relaxing villa. The villa and its pool is made of 4 independent buildings that can be booked separately: the villa, the dependence with garden, the suite and the ? Casa delle Lanterne? (House of Lanterns), a small house characterized by a charming living room with lanterns (hence its name) hanging from the ceiling, facing the swimming pool. The owner, friendly, nice and discreet person, lives in a wing of the property with three dogs on the other side of the swimming pool and has access to the garden and pool. The property includes a spacious park, fully fenced, where you can have pleasant walks. Peaceful position even though the technological center is set close to the property and a street transited by residents passes nearby. Fine furnishing with some authentic pieces of art. Central heating.
Vanaf € 1.218,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
