Chalet Greppon Blanc met privé-sauna, max. 8 volw. en 2 kinderen - 8-10 personen
Chalet Greppon Blanc met privé-sauna ligt op een zonnige helling in Les Masses, met een schitterend uitzicht op het dal en de Walliser Alpen. De loopafstand vanaf het chalet naar de piste en de stoeltjeslift Les Masses is ongeveer 650 meter (via voetpad omhoog, wordt niet sneeuwvrij gemaakt). Je kunt de stoeltjeslift ook met de auto bereiken (ca. 1,2 km), er is een parkeergarage bij de lift. Bij goede sneeuw is het mogelijk om off-piste terug te skiën naar het chalet. Voor voorzieningen als een skischool, (sport)winkels, restaurants en bars kun je terecht in het hoger gelegen dorp Les Collons (ca. 4 km). Een kinderopvang en overdekt zwembad bevinden zich in Thyon 2000, dat op ca. 8 km afstand van het chalet ligt. In Les Masses zelf zijn een levensmiddelenwinkel en restaurant te vinden. In Chalet Greppon Blanc kun je na een actieve dag op de ski's heerlijk ontspannen in de eigen sauna! Dit chalet is verder uitgerust met o.a. een open haard, Wi-Fi en een jacuzzi-bad in één van de badkamers. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de directe omgeving van het chalet. Als gast van Chalet Greppon Blanc ontvang je bij aankomst een kortingscoupon waarmee je profiteert van korting op een 6-daagse skipas! (korting afhankelijk van periode, week 28/12/19 - 04/01/20 uitgesloten)
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Le Hameau du Mottaret 33 m² - 2-5 personen
Residence Le Hameau du Mottaret bestaat uit een aantal chalets met appartementen die volledig in Savoyaardse stijl zijn gebouwd. Vanuit de chalets is er directe toegang tot de blauwe pistes, de liften en de winkels van Méribel Mottaret. Via de blauwe piste Furet kun je een afdaling maken naar het begin van de stoeltjesliften Arolles en Combes, maar ook naar de cabinelift Plattieres. Deze Plattieres lift brengt je naar een hoogte van maar liefst 2700 meter, naar de 3 Marches. Via deze lift kun je ook het snowpark bereiken. In en rondom de chalets zijn er verschillende faciliteiten te vinden, zoals een bar, restaurant, kiosk en kleine supermarkt. De receptie heeft een onbeveiligd bagagedepot, wasserette en skiberging. Ook is er overdekte parkeergelegenheid (ter plaatse te reserveren) en kun je gebruikmaken van internet (Wi-Fi, tegen betaling).
Vanaf € 298,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Bachgut, das Resort am Berg - Stammhaus Winter
In dit luxe appartement zal het je aan niets ontbreken. Vanuit de Stammhaus Suites van het Bachgut resort heb je een fenomenaal uitzicht over het gezellige dorpscentrum en de omliggende bergen. Genieten met een grote G! Op de patio van het appartement staat een whirlpool en heb je toegang tot de Finse sauna, je kunt letterlijk baden in luxe tijdens je vakantie in Bachgut Stammhaus Winter. In de woonruimte zit een compleet uitgeruste keuken, gezellige eettafel en een zitgedeelte. Het appartement is ingericht voor 10 personen, de slaapplaatsen zijn verdeeld over vier slaapkamers. Drie slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en de vierde slaapkamers heeft naast het 2-persoonsbed ook twee uitklapbare 1-persoonshoogslapers. Het Bachgut Resort ligt op slechts 10 minuten van het centrum van Hinterglemm met leuke winkeltjes en lekkere restaurants. In de winter kun je je geen betere locatie vinden in Hinterglemm, van het ski-in, ski-out resort stap je zo de dalafdaling op die eindigt bij de ?Reitkogelbahn? skilift. Deze lift brengt je hoog in het grote skicircus Saalbach-Hinterglemm. Zowel de doorgewinterde als beginnende wintersporter kunnen hier vele uren op de pistes door te brengen. Onderweg geniet je van een hapje en een drankje in één van de vele après-skihutten en restaurants die het skicircus rijk is. Na een actieve dag in de sneeuw ski of snowboard je zo weer terug naar je appartement waar je heerlijk kunt ontspannen en genieten van alle luxe en comfort. In de zomer is er een groot aanbod van wandel- en fietstochten in de omgeving, maar het is ook zeker leuk om met de familie gebruik te maken van de faciliteiten die het Bachgut resort biedt. Zo is er een zwemmeertje bij het complex, zijn er hoger op de berg speel- en sportvelden te vinden en is er de mogelijkheid voor een gezellige barbecue. Met de ?Jokercard?, die je mag gebruiken tijdens de duur van het verblijf, ontvang je kortingen op veel attracties waarbij een aantal zelfs gratis. Neem bijvoorbeeld de skilift omhoog waar je prachtige wandelingen kunt maken hoog in de bergen.
Vanaf € 3.358,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Chocolat met privé-sauna en buiten-jacuzzi - 10 personen
In het hogere gedeelte van La Tzoumaz is Chalet Chocolat met privé-sauna en buiten-jacuzzi gelegen. Het chalet heeft een prachtig uitzicht over de omgeving. Een skipad, dat uitkomt bij de skipiste, ligt op slechts 100 meter en de stoeltjeslift Les Etablons op ongeveer 550 meter afstand. In het centrum van La Tzoumaz, dat gelegen is op ongeveer 2 km afstand, vind je o.a. een bakker, supermarkt, winkels, restaurants, bars en een overdekt zwembad. Ook de cabinelift La Tzoumaz-Savoleyres, skischool, skiverhuur en kinderopvang kun je hier vinden. Chalet Chocolat is modern, ruim en licht ingericht. Na het skiën kun je heerlijk ontspannen voor de open haard, in de privé-sauna of bubbelen in de buiten-jacuzzi. Ook kun je heerlijk een boek lezen op de galerij met een panoramisch uitzicht over de bergen en het dal. Verder heeft het chalet o.a. een wasmachine, droger, internetverbinding (Wi-Fi), vloerverwarming, skischoenendroger, balkon en een terras. Er zijn drie parkeerplaatsen bij het chalet aanwezig. Chalet Chocolat is te bereiken via een steile toegangsweg (deze loop je ook omhoog om naar het skipad te gaan), sneeuwkettingen worden dan ook aanbevolen.
Vanaf € 3.115,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Eglantines - 19-25 personen
Chalet Eglantines is een mooi chalet dat drie appartementen herbergt. Het chalet ligt aan het einde van een doodlopende straat boven de dorpskern van het vriendelijke Oz-en-Oisans, mooie vergezichten over de vallei zijn hierdoor gegarandeerd. De "Alpette" skilift en piste zijn gelegen op ongeveer 500 meter. Aan het eind van de straat vind je een steil pad (bij voldoende sneeuw is dit voor de ervaren skiër ook te skiën), waarmee je ook bij de cabinelift "Alpette" kunt komen. Off-piste is het (voor de goede skiër) mogelijk om ook weer tot het eind van de straat te komen. Anderen kunnen tot de cabinelift skiën (rode of blauwe piste) en lopend naar het chalet komen. Het autovrije centrum van Oz-en-Oisans, met diverse bars, restaurants, supermarkt, skiverhuur, winkels en skischool ligt op 500 meter vanaf Chalet Eglantines. Alle drie de appartementen zijn voorzien van o.a. een open haard en Wi-Fi en onder het chalet bevinden zich een parkeergarage, skiberging en wasruimte voor gezamenlijk gebruik. De bakker in het dorp kan broodjesservice verzorgen.
Vanaf € 298,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Villa Boggi
Een oude, privé villa van de 18 eeuw, dat zorgvuldig is gerestaureerd en omgebouwd tot een vakantieverblijf. Tijdens de restauratie, het is kenmerken, als dienblad plafonds en houten en stenen vloeren zijn onderhouden en een elegant meubilair met antiek meubilair is gekozen. De villa ligt op drie verdiepingen (met lift). Villa Boggi ligt in het prachtige Mugello-vallei, op slechts 20 km van Florence. Het is de ligging is ideaal om de belangrijkste bezienswaardigheden van Toscane, zoals Siena, Arezzo, Lucca, Pisa, Volterra en bezoek nog veel meer. Villa Boggi wordt omgeven door een groot en deels omheind park (20.000m2) met zwembad.
Vanaf € 3.234,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
