Chalet Les Fontannets gerenoveerd chalet - 10 personen
De negen comfortabele chalets Les Fontannets zijn gelegen op een mooie locatie in Veysonnaz, met schitterend uitzicht over het Rhônedal en de omliggende bergwereld. De chalets zijn gebouwd in typisch Walliser stijl en vormen samen een klein chaletpark, waarvan een aantal chalets gerenoveerd is. De inrichting is per chalet verschillend, maar allemaal zijn ze voorzien van een open haard en een balkon. De gerenoveerde chalets beschikken tevens over internet (Wi-Fi). Op een afstand van ca. 2,5 km van de chalets Les Fontannets zijn de piste en de Veysonnaz Télécabine gelegen. Bij deze cabinelift vind je ook een skischool en skiverhuur. Ongeveer 800 meter van de chalets vandaan bevindt zich een kleine supermarkt. Verder vind je in het dorpscentrum van Veysonnaz, dat op ca. 2,5 km afstand gelegen is, o.a. een aantal (sport)winkels, bakker, supermarkt, restaurants en een openbaar binnenzwembad (gratis toegang) met wellnessfaciliteiten. De chalets Fontannets zijn te bereiken via een korte, steile weg (sneeuwkettingen noodzakelijk!). Auto's kunnen geparkeerd worden langs deze toegangsweg en aan het begin van het chaletpark zijn ook enkele parkeerplaatsen. Verder beschik je over één parkeerplaats in de parkeergarage tegenover de cabinelift. Een extra parkeerplaats in deze parkeergarage is op aanvraag (tegen betaling).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Toni Häusl - 8 personen
Chalet Toni Häusl is in 2018 met veel liefde en smaak gebouwd. Omgeven door weiden en bossen is dit een ideaal chalet als je van een rustige ligging houdt met op een korte afstand een goed skigebied. De Dorfgasteiner Bergbahnen bevinden zich op ca. 2,4 kilometer afstand. Het centrum van het gemoedelijke Dorfgastein ligt op 1 kilometer afstand. Hier vind je o.a. een bakkerij, supermarkt en restaurants. Naast chalet Toni Häusl staat de boerderij van de eigenaar. Hier kun je dagelijkse verse producten kopen zoals o.a. eieren en zuivelproducten. Chalet Toni Häusl is goed bereikbaar met de auto en heeft een carport voor twee auto's.
Vanaf € 1.460,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence L'Arollaie - 4-6 personen
Mooie, recent gebouwde résidence met luxe appartementen. Résidence L'Arollaie is gelegen in Plan Peisey op een paar minuten loopafstand van het centrum van Vallandry (ca. 1 km) en op slechts ca. 100 meter van de Vanoise Express die de oversteek naar La Plagne (Paradiski) verzorgt. Ook de piste en de stoeltjeslift "Peisey 61", die je een flink eind het skigebied van Les Arcs in brengt, vind je hier. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten (sommige tegen betaling) zoals een klein overdekt verwarmd zwembad, whirlpool, sauna, een gezellige lounge met open haard en pooltafel en een wasserette. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 404,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Christiania I - 6 personen
Résidence Christiania I is gunstig gelegen in Nendaz, direct tegenover de Tracouet cabinelift en de piste. Bovenaan deze cabinelift naar Tracouet (2200 m) bevinden zich o.a. een restaurant, kinderliften, sneeuwtuin en je kunt er snowtuben. Vanaf Tracouet kun je richting Siviez skiën, van waaruit je een goede aansluiting hebt op de rest van Les Quatre Vallées, of kun je terugskiën naar Nendaz. Ook kun je vanuit Nendaz met de skibus naar Siviez. De skibus stopt voor de deur van résidence Christiania I. Nendaz is een groot, kindvriendelijk skidorp met een centrale ligging in Les Quatre Vallées. In het gezellige centrum vind je vele restaurants, barretjes en winkels. Op ca. 250 meter van de résidence is een schaatsbaan gelegen. Verder heeft Nendaz o.a. een wellnesscentrum met binnenzwembad en diverse sauna's. Het ruime 6-persoons appartement Christiania I heeft een verzorgde inrichting. Het appartement beschikt o.a. over twee open haarden, gratis Wi-Fi en een balkon en alle slaapkamers zijn voorzien van een en-suite badkamer. In de résidence bevinden zich verder o.a. een skiberging, supermarkt, bakker en een sportwinkel. Je hebt één parkeerplaats tot je beschikking (op ca. 100 meter van de résidence).
Vanaf € 1.345,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Wildkogelbahnen Top 19
Appartement Wildkogelbahnen Top 19 zit op de begane van het Residenz Wildkogelbahnen, gelegen aan de rand van het gezellige centrum van het dorpje Neukirchen am Grossvenediger. In dit sfeervol ingerichte appartement is plaats voor 8 gasten. In de woonkamer kun je heerlijk relaxen in de zithoek, gezellig (na-)tafelen in de eethoek en er kan een lekkere maaltijd bereid worden in de compleet uitgeruste, moderne keuken. Vanuit de woonkamer en één van de slaapkamers heb je toegang tot het terras waar je een schitterend uitzicht hebt op de bergen. Er zijn in totaal drie slaapkamers met 2-persoonsbed en twee badkamers met douche, wastafel en toilet. In de parkeergarage onder het appartementencomplex kunnen twee auto?s geparkeerd worden. Er zit een supermarkt om de hoek en het dorpscentrum met heerlijke restaurantjes en gezellige bars is op loopafstand van het appartement te bereiken. Residenz Wildkogelbahnen biedt de perfecte uitvalsbasis voor een heerlijke vakantie in Oostenrijk. In de winter sta je binnen no-time op 2300 meter hoogte, de skilift van skigebied Wildkogel Arena zit op loopafstand van het appartement. Ook de skischool en -verhuur is hier te vinden. Het familievriendelijke skigebied biedt aan zowel beginnende als ervaren wintersporters urenlang plezier. Als je toch nog meer kilometers piste wilt trotseren stap je op de gratis skibus of in de auto naar één van de uitgestrekte, naastgelegen skigebieden, de Zillertal Arena of de Kitsbüheler Alpen. De wintersportuitrusting kan na een intensieve dag in de sneeuw opgeborgen worden in de algemene skiberging met afsluitbare lockers. Nog even ontspannen in de gemeenschappelijke wellnessruimte van het appartementencomplex met kruiden- en Finse sauna, warmtebank en regendouches zodat je de volgende dag weer fit op de latten staat! In de zomer kun je de dag niet beter beginnen dan even genieten van het prachtige berglandschap vanaf het terras. Bij de huur van dit appartement is de ?Nationalpark Sommercard? inbegrepen. Met deze zomerkaart maak je gebruik van gratis activiteiten en leuke kortingen. Neem bijvoorbeeld de skilift naar boven en maak mooie wandelingen en nuttig een hapje en een drankje terwijl de kinderen zich uitleven in de grote speeltuin. Ook de omgeving van Neukirchen is prachtig om te verkennen per fiets of stap in de auto voor een korte rit naar de Krimmler watervallen of de Blausee!
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Mendi Alde - 2-4 personen
Mendi Alde is een in Savoyaardse stijl gebouwde résidence met 189 appartementen verdeeld over 5 gebouwen. De résidence beschikt over o.a. een Spa met sauna en Hammam, fitness, restaurant, een wasserette en een kids club. Via de receptie is het tevens mogelijk broodjesservice te regelen. Mendi Alde heeft een gunstige ligging in La CLusaz, de Bossonet skilift ligt op een kleine 200 meter. Ook verschillende pistes eindigen op nog geen 200 meter van de appartementen. La Clusaz heeft een langgerekt centrum, de eerste winkels zijn al te vinden op 300 meter, ca. 5 minuten lopen. Hier bevinden zich tevens diverse restaurants en bars. De appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en de meeste beschikken over een balkon of terras.
Vanaf € 580,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
