Chalet Mimique - 8 personen
Aan de rand van het gezellige wintersportdorp Nendaz bevindt zich chalet Mimique. Dit 8-persoons chalet met privé-sauna ligt op ongeveer 800 meter van het centrum en de Tracouet cabinelift vandaan en is in 2014 geheel gerenoveerd. Het skigebied bij Nendaz bestaat voornamelijk uit blauwe en rode pistes en is daardoor erg geschikt voor beginners en gezinnen met kinderen. Ervaren wintersporters kunnen vanaf Tracouet (2200 m) naar Siviez skiën, het middelpunt van Les Quatre Vallées. Vanuit Siviez kun je diverse kanten op in het skigebied. Je kunt vanuit Nendaz ook met de skibus naar Siviez. De skibushalte vind je bij het dalstation van de cabinelift. Nendaz heeft diverse gezellige restaurants en bars, winkels en supermarkten. Nendaz is een familievriendelijk dorp met diverse faciliteiten voor kinderen, waaronder kinderskischolen en kinderopvang. Bovenaan de cabinelift bevinden zich kinderliften, een sneeuwtuin en kun je snowtuben. Verder beschikt het dorp o.a. over een schaatsbaan en wellnesscentrum met o.a. een binnenzwembad en diverse sauna's. Chalet Mimique heeft een moderne en gezellige inrichting. Vanuit de woonkamer met grote ramen heb je een schitterend uitzicht op het dal en de omliggende bergen. In het chalet kun je na een dag op de ski's heerlijk bijkomen in je eigen sauna! Verder heeft het chalet o.a. een houtkachel, Wi-Fi, balkon en een terras. Je bereikt chalet Mimique via een steile, smalle toegangsweg. Sneeuwkettingen worden dan ook aanbevolen. Je kunt de auto's bij het chalet parkeren.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet La Caleche - 16 personen
Chalet la Caleche is gelegen in het authentieke bergdorp Châtel in de wijk la Béchigne. Het centrum is op ca. 500 meter afstand van het chalet. Het skigebied Super Châtel ligt boven het centrum en is dan ook op ca. 800 meter afstand van Chalet la Caleche. Het skigebied Linga/ Pré la Joux is verbonden met Super Châtel door middel van twee stoeltjesliften. De skibushalte is gelegen op 50 meter en de skibus rijdt ongeveer elke 15 minuten. Châtel beschikt over een ruim aanbod aan restaurants en bars, maar ook winkels, een supermarkt, skischolen en een overdekt zwembed met wellnessfaciliteiten. Chalet la Caleche is een ruim 16-persoons chalet met drie verdiepingen. De woonkamer is sfeervol ingericht en heeft een warme sfeer. Het chalet is voorzien van een balkon, gratis Wi-Fi internetverbinding en een wasmachine. Er is een garage waar één auto in past en een parkeerplaats buiten voor vier auto's. Naast skiën en snowboarden, zijn er in Châtel en omgeving ook diverse loipes en wandelpaden te vinden.
Vanaf € 321,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Grünerstein Chalet Pengel
In GrünerStein chalet Pengel kun je tot 10 personen vakantie vieren en je huisdier is ook welkom! Het chalet waar het je aan niets zal ontbreken, ligt aan de rand van het dorpje Bramberg am Wildkogel. In de sfeervolle woonkamer is het heerlijk vertoeven, plof neer in de comfortabele zithoek, gezellig (na-)tafelen met elkaar in de typisch Oostenrijkse eethoek en lekkere maaltijden bereiden in de volledig ingerichte keuken. Er is een saunaruimte en drie van de vier slaapkamers zijn voorzien van een eigen badkamer, dat is nog eens baden in luxe. In totaal zijn er drie slaapkamers met 2-persoonsbed (en eigen badkamer) en één slaapkamer met 2-persoonsbed en stapelbed. De vakantiewoning is ideaal voor een vakantie met (jonge) kinderen, het is voorzien van een traphekje en babybadje. In de winter brengt de skilift ?Smaragdbahn? (op 100 meter van het chalet) je naar de top van het familie-skigebied de Wildkogel Arena! Het grotere skigebied de Kitzbüheler Alpen bereik je door de ?Panoramabahn? skigondel, op vijf minuutjes rijden van het chalet. Wat wil je nog meer? Aan het eind van een sportieve dag in de sneeuw gebruik je de privé sauna van het chalet om je spieren te ontspannen en plof je neer bij het sfeervolle haardvuur voor gezellige winteravonden. Je kunt je skischoenen drogen met de skischoendroger in de berging. In de zomer geniet je vanuit chalet Pengel van een complete zomervakantie in Oostenrijk. De kinderen zullen zich opperbest vermaken in het speeltuintje vlakbij de Grünerstein chalets terwijl je zelf geniet van het zomerzonnetje op het terras/balkon van het chalet. Met de inbegrepen ?Nationalpark Sommercard? maak je gebruik van diverse kortingen en gratis zomeractiviteiten in de omgeving. Huur (met korting) een E-bike en fiets (een deel van) de welbekende Hohe Tauernradweg door diverse dorpjes en langs de rivier de Salzach welke ontspringt in Königsleiten en helemaal doorloopt tot Salzburg! Of verken (samen met de hond, huisdieren zijn toegestaan!) de natuur over één van de vele wandelroutes.
Vanaf € 663,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Orelle 3 Vallées studio - 2-4 personen
In het kleine, rustige bergdorpje Orelle, gelegen in het hart van de Maurienne vallei, vind je résidence Orelle 3 Vallées. Deze résidence bestaat uit acht gebouwen met in totaal 111 verzorgde appartementen, die allemaal voorzien zijn van een balkon of terras. De appartementen vormen een prima uitgangspunt voor wie wil verblijven in een rustige omgeving, maar dichtbij een groot skigebied. Vanuit Orelle brengt de cabinelift '3 Vallées Express', die op ca. 800 meter van de résidence gelegen is, je in ca. 15 minuten naar Plan Bouchet (2350 m), waar je vervolgens de stoeltjeslift naar de Col de Rosaël kunt nemen. Hier kun je via blauwe en rode pistes afdalen naar Val Thorens. Bij Val Thorens vind je al ca. 140 km piste, maar ook heb je vanuit deze bekende wintersportplaats een goede aansluiting op de rest van het immense Les Trois Vallées skigebied. Er rijdt een gratis shuttlebus van de résidence naar de cabinelift. In het centrum van Orelle vind je de skischool en skiverhuur en ook is er kinderopvang in het dorp. In de résidence is er een wellnesscentrum met o.a. een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en fitness, waar je gratis gebruik van kunt maken. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder heeft de résidence o.a. een restaurant en bar, kleine supermarkt, wasserette, kinderspeelkamer en een skiberging. Er is gratis Wi-Fi in de appartementen en bij de receptie. Er is gratis parkeergelegenheid buiten bij de résidence (naar beschikbaarheid). Je kunt de auto ook tegen betaling in de overdekte parkeergarage parkeren (vooraf te reserveren).
Vanaf € 326,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Auf der Hoss Top 10
Het appartementencomplex Auf der Hoss staat in het bekende bergdorp Königsleiten en is comfortabel ingericht voor 6 personen. Vanaf het balkon heb je een schitterend uitzicht op de omgeving. In de woonkamer staat een zithoek en een gezellige, typisch Oostenrijkse eethoek waar niet alleen lekker (na-)getafeld kan worden, maar ook een gezellig spelletje gespeeld kan worden! De keuken is van alle gemakken voorzien en er zijn in totaal drie slaapkamers. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed en in de derde slaapkamer staat een stapelbed. Er is voldoende parkeergelegenheid bij het gebouw. Doordat het appartementencomplex centraal in het dorp gelegen is, zijn alle faciliteiten zoals de supermarkt, diverse restaurants en sportwinkels op loopafstand te bereiken. In de winter zit je goed in dit sneeuwzekere bergdorp op 1600 meter hoogte. Het appartement ligt vlakbij de piste van het skigebied de Zillertal Arena. Dit uitgestrekte skigebied omvat vele kilometers piste voor zowel de ervaren als minder ervaren wintersporter. Ook voor langlaufliefhebbers biedt het skigebied diverse mogelijkheden. De skibus stopt vlakbij het appartement en brengt je snel naar de ?Dorfbahn? skilift in het dorp, waar boven bij het bergstation een sneeuwzekere hoogteloipe start. Königsleiten heeft tevens een leuke rodelbaan van ca. 1 kilometer lang, roetsj jij straks over de baan naar beneden? Na alle inspanning kun je wel een stevige maaltijd gebruiken, hiervoor bieden de vele restaurantjes een toevlucht waar je geniet van de overheerlijke Oostenrijkse keuken. In de zomer beleef je een veelzijdige zomervakantie in de omgeving van Königsleiten. Bekijk de sterren van dichtbij bij helder weer in Europa?s hoogst gelegen planetarium, een unieke ervaring! Een bezoek aan de Krimmler watervallen mag natuurlijk niet ontbreken, wanneer je met de kids op stap bent is het leuk om naar het naastgelegen themapark ?WasserWunderWelt? te gaan waar je alles leert over water in de bergen. Op het Durla?boden stuwmeer kun je heerlijk zwemmen, roeien, zeilen of surfen! De speeltuin naast het meer biedt speelplezier aan de jongere kinderen en er is de mogelijkheid tot barbecueën. Beter kun je een ?s zomerse dag niet afsluiten.
Vanaf € 243,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
