Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Paradis des 4 Vallees met privé-sauna en jacuzzi-bad - 8 personen

Chalet Paradis des 4 Vallees is een ruim en comfortabel chalet met o.a. een privé-sauna en jacuzzi-bad. Het chalet is gelegen in het vriendelijke dorp Les Collons en biedt een prachtig uitzicht over de Dent Blanche en de Matterhorn. Het chalet heeft een smaakvolle inrichting en is ook voorzien van o.a. een gezellige open haard, gratis internet (Wi-Fi) en balkons. Op loopafstand (ca. 700 meter) van Chalet Paradis des 4 Vallees bevindt zich de Trabanta skilift, die je direct toegang geeft tot het skigebied van Les Quatre Vallées met ruim 400 km gevarieerde pistes! In het skigebied van Quatre Vallees bevindt zich ook een rodelbaan van Thyon richting Les Collons. In en rondom het gebied zijn 12 km aan langlaufloipes beschikbaar. Op ca. 300 meter van het chalet vind je de skibushalte. In het centrum van Les Collons, op ca. 400 meter afstand, vind je de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bank, diverse restaurants en uitgaansgelegenheden, verschillende winkels, een schaatsbaan en skiverhuur. In de nabijgelegen plaats Thyon 2000 (gelegen op ca. 6 km afstand) kun je terecht voor een overdekt zwembad en kinderopvang (kinderen vanaf 18 maanden). Er is parkeergelegenheid bij het chalet.

Vanaf € 1.660,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Borgo Lori

Borgo Lori
Villaexpert.nl

Beautiful Tuscan holiday farmhouse with pool, that has been restored recently. Panoramic position in a small hamlet of the hills around Arezzo. Tastefully furnished in typical Tuscan style. The property spreads out over three floors with 5 double bedrooms and en suite bathrooms, a large terrace with table, chairs and wonderful view on the Arno Valley and a garden with swimming pool. The property is suitable for families.

Vanaf € 1.610,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Central Classic B - 4-6 personen

Chalet-appartement Central Classic B - 4-6 personen
Chalet.nl

In het centrum van Flachau bevindt zich het grote en luxe Central Holiday Resort. Het is gelegen op ca. 500 meter van de Star Jet 1 skilift. Vanuit drie punten in Flachau kun je de pistes van Skischaukel Flachau-Wagrain-St. Johann op. Bij Tauernhof, tegenover Central, stopt de skibus. Het is mogelijk om voor ?5,- per dag een skikluisje te huren voor je skimateriaal onderaan bij de Star Jet 1 skilift. In het gemoedelijke dorp Flachau bevinden zich diverse voorzieningen zoals een restaurant en een supermarkt op ca. 50 meter afstand. Bij de skiliften vind je gezellige après-ski gelegenheden. Voor de liefhebbers zijn er veel verschillende loipes en wandelpaden te vinden in Flachau. Central Holiday Resort biedt verschillende soorten appartementen aan van 2 tot 16 personen. Het resort is gericht op families met kinderen en beschikt over diverse activiteiten. Voor kinderen zijn o.a. de volgende activiteiten beschikbaar: een kids club, teen club, indoor speeltuin (2 verdiepingen), bowlingbaan, trampoline, bioscoop, indoor voetbalveld, tafeltennis, tafelvoetbal, air-hockey, bobbycar baan, kindersauna en een kinderboerderij. Verder is er een verwarmd binnenzwembad, verwarmd buitenzwembad, kinderbad, diverse sauna's, infraroodcabine, fitness en relaxruimte met lounge bedden. Tegen betaling kun je gebruikmaken van de wasmachine, wasdroger en het solarium. Het resort beschikt over een restaurant waar je kunt lunchen en dineren. Het is ook mogelijk om ontbijt en halfpension bij te boeken ter plaatse (tegen betaling). Per appartement is één parkeerplaats in de garage beschikbaar.

Vanaf € 1.645,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Villa Placidia nummer 2 - 2-4 personen

Appartement Villa Placidia nummer 2 - 2-4 personen
Chalet.nl

De leuke en comfortabele appartementen "Villa Placidia" zijn recentelijk gerenoveerd en zijn gelegen midden in het centrum van Campitello. Villa Placidia heeft niet alleen een centrale, maar ook een zonnige ligging op het zuiden. De winkels en restaurants zijn in de directe omgeving te vinden. De 'Col Rodella' ligt op een afstand van ca. 200 meter van de appartementen. De skibushalte is gelegen op ca. 20 meter afstand van appartementen "Villa Placidia", hiermee kun je o.a. naar de 'Pecol' cabinelift in Canazei. De liften vanuit Campitello en Canazei zijn beide aangesloten op de Sella Ronda tour. Wil je nu de drukte van de Sella Ronda iets vermijden, ga dan eens naar het gehuchtje Pozza di Fassa (gelegen op ca. 8 km afstand) of de plaats Moena (gelegen op ca. 12 km afstand), deze gebieden zijn misschien iets kleiner, maar zeker de moeite waard om eens te bekijken. Voldoende mogelijkheden dus voor de ervaren en beginnende skiër! Wasgelegenheid aanwezig. Per appartement is er één parkeerplaats inbegrepen.

Chalet-appartement Bella Smeraldo - 4 personen

Chalet-appartement Bella Smeraldo - 4 personen
Chalet.nl

Het ruim opgezette Chalet Bella is in het centrum van Livigno gelegen. Het chalet herbergt vier appartementen, waardoor het ook gemakkelijk is deze te combineren met een grotere groep. De skilift San Rocco ligt op ca. 100 meter afstand, hier is ook de oefenweide en een skischool te vinden. De Carosello 3000 cabinelift is gelegen op ca. 300 meter afstand van Chalet Bella, deze lift kan ook per ski bereikt worden via de San Rocco lift. Wil je na het skiën heerlijk relaxen, dan is dat mogelijk in de sauna met relaxruimte van Chalet Bella (eerste keer gratis, daarna ? 10,- p.p.p.d.). In de appartementen is Wi-Fi tegen betaling aanwezig, ook is er een verwarmde skiberging. Er is parkeergelegenheid rond het chalet. Wasserette service mogelijk (tegen betaling). Inclusief: Privilege Card (deze krijg je ter plaatse), hiermee krijg je kortingen in/op bepaalde winkels, restaurants, huurmateriaal en het publieke Wellness Centre van Livigno. Gratis skipas inbegrepen voor boekingen in de periodes van 14/12/19 - 21/12/19 en van 11/04/20 - 18/04/20!

Vanaf € 1.570,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Podere Schignano

Podere Schignano
Villaexpert.nl

Mooi en groot landhuis dat onlangs met veel zorg is gerestaureerd, 38km ten noorden van Florence. De verhoogde en rustige positie van het huis biedt u mooi uitzicht over de vallei en de groene heuvels van de Mugello. Mogelijkheden tot wandelen en paardrijden. Comfortabele inrichting, centrale verwarming.

Vanaf € 1.540,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje