Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Zillertal Arena 3

Dit geschakelde chalet voor 10 personen ligt op 1.640 meter hoogte in Hochkrimml, middenin het vakantiegebied de Zillertal Arena. Op deze hoogte geniet je van een schitterend uitzicht op de bergen, vanaf het terras/balkon van het chalet. De luxe vakantiewoning is sfeervol ingericht in modern Oostenrijkse sferen, het is er heerlijk vertoeven met 10 personen. Relax in de comfortabele zithoek, eet een hapje of speel een spelletje aan de riante eettafel bij de houtkachel of bereid een lekkere maaltijd in de volledig uitgeruste keuken. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoons boxspringbed en stapelbed, waarvan één een luxe eigen badkamer heeft! De derde slaapkamer heeft een 2-persoons boxspringbed. En er is niks zo fijn als ontspannen in de sauna van chalet Zillertal Arena 3. Er zijn drie parkeerplaatsen bij de woning en er is een laadstation voor elektrische auto?s. In de winter zit je hier heerlijk rustig in het sneeuwzekere skigebied van de Zillertal Arena. Je kunt hier volop wintersporten vanaf begin december tot ver in april. Het is een gebied met veel blauwe pistes voor de beginnende skiër en er zijn prachtige tochten te maken voor de ervaren skiërs, over rode en zwarte pistes. Ook zijn er diverse hoogteloipes vanuit Hochkrimml voor de langlaufliefhebber. Of maak eens een mooie winterwandeling! Aan het einde van de dag kun je heerlijk ontspannen en genieten van alle comfort die dit luxe vakantiehuis te bieden heeft. In de zomer geniet je van de prachtige omgeving vanuit het chalet. Je kunt prachtige bergwandelingen of fietstochten maken. Of daag jezelf uit de bergen te verkennen door middel van Klettern (klimmen) of Canyoing onder begeleiding van ervaren gidsen. Maar ook met de auto kun je prachtige tochten maken over de haarspeldbochten van de Gro?glockner Hochalpenstra?e, onderweg zijn er diverse parkeermogelijkheden vanaf waar je mooie wandelingen kunt maken, een hapje kunt eten of musea kunt bezoeken! Ook voor kinderen is het een heerlijke vakantiebestemming! Bezoek bijvoorbeeld het themapark ?WasserWunderWelt? in Krimml. Het park ligt naast de Krimmler watervallen, wat voor iedereen een feest is om te aanschouwen.

Vanaf € 1.073,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B25 - 8-10 personen

Appartement Les Balcons Etoiles Appartement B25 - 8-10 personen
Chalet.nl

In februari 2018 heeft Résidence Les Balcons Etoiles haar deuren geopend in het charmante wintersportdorp Champagny en Vanoise. Deze nieuwgebouwde résidence ligt op een zeer gunstige locatie in het dorp, direct bij de piste, cabinelift en de skischool. De cabinelift brengt je in ongeveer 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse (sport)winkels, restaurants en bars. Les Balcons Etoiles beschikt over 18 comfortabele appartementen voor 4 tot 10 personen, verdeeld over twee chaletgebouwen. De appartementen zijn allemaal voorzien van o.a. een Wi-Fi internetverbinding en een balkon op het zuidwesten. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in de résidence een skiberging met skischoenendrogers en een wasruimte aanwezig. Parkeren kan op gratis openbare parkeerplaatsen, gelegen op slechts 20 meter afstand van de résidence.

Appartement Le Hameau du Mottaret met mezzanine - 2-6 personen

Appartement Le Hameau du Mottaret met mezzanine - 2-6 personen
Chalet.nl

Residence Le Hameau du Mottaret bestaat uit een aantal chalets met appartementen die volledig in Savoyaardse stijl zijn gebouwd. Vanuit de chalets is er directe toegang tot de blauwe pistes, de liften en de winkels van Méribel Mottaret. Via de blauwe piste Furet kun je een afdaling maken naar het begin van de stoeltjesliften Arolles en Combes, maar ook naar de cabinelift Plattieres. Deze Plattieres lift brengt je naar een hoogte van maar liefst 2700 meter, naar de 3 Marches. Via deze lift kun je ook het snowpark bereiken. In en rondom de chalets zijn er verschillende faciliteiten te vinden, zoals een bar, restaurant, kiosk en kleine supermarkt. De receptie heeft een onbeveiligd bagagedepot, wasserette en skiberging. Ook is er overdekte parkeergelegenheid (ter plaatse te reserveren) en kun je gebruikmaken van internet (Wi-Fi, tegen betaling).

Chalet-appartement Des Neiges met sauna - 10 personen

Chalet-appartement Des Neiges met sauna - 10 personen
Chalet.nl

Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Appartement Le Crystal Blanc met cabine, 39 à 44 m² - 4-6 personen

Appartement Le Crystal Blanc met cabine, 39 à 44 m² - 4-6 personen
Chalet.nl

Le Crystal Blanc is een mooie, nieuwgebouwde résidence (2016) in het wintersportdorp Vaujany, gelegen in het skigebied van Alpe d'Huez (Grand Domaine). De résidence bestaat uit 52 appartementen en beschikt over diverse faciliteiten, waaronder een verwarmd binnenzwembad. Vanaf de résidence is het ongeveer 150 meter lopen naar een overdekte roltrap, die beneden in het dorp bij het vertrekpunt van de skiliften uitkomt. De cabinelift Vaujany-Alpette brengt je direct het skigebied in. Aan het einde van de dag kun je ook weer met de skilift terug naar Vaujany, aangezien er geen piste eindigt in het dorp. De résidence heeft een centrale ligging in het dorp, op korte afstand van restaurants, bars en winkels. In Vaujany vind je ook o.a. een schaatsbaan, rodelbaan, skischolen en kinderopvang. Résidence Le Crystal Blanc heeft naast een zwembad ook een fitnessruimte, hammam (tegen betaling), skiberging, wasservice en een overdekte parkeergarage. Alle appartementen zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling) en een balkon of terras.

Haus Stöckl Top 12

Haus Stöckl Top 12
Chaletsplus.com

In dit stijlvol ingerichte appartement in het bergdorp Königsleiten kun je genieten van een heerlijke vakantie. Faciliteiten zoals supermarkt en restaurants liggen op loopafstand door de ligging aan de rand van het dorp. Het is geschikt voor 6 volwassenen en 2 kinderen en heeft twee slaapkamers. Eén slaapkamer met een 2-persoonsbed/boxspring en één slaapkamer met een 2-persoonsbed/boxspring en een stapelbed. Vanuit de gezellige woonkamer heb je toegang tot het balkon met een prachtig uitzicht over de Gerlosplatte aan de overkant. De keuken is volledig ingericht, je zet dus met gemak een lekkere maaltijd op tafel. Het appartement heeft twee balkons waarvan één op het zuiden. Hier kun je heerlijk in het zonnetje genieten van de rust en het prachtige uitzicht. In de winter zit je goed in Haus Stöckl. Het ligt vlakbij de Märchenwiese piste. Hier kunnen de allerkleinste in een skiklasje hun eerste ski ervaring opdoen. De ervaren skiërs gaan vanaf hier naar de Gerlosplatte aan de overkant. Hier kun je je heel de dag vermaken op de mooie brede pistes. Ook kun je vanaf hier met de gondel naar het skigebied ZIllertal Arena met de vele rode- blauwe- en zwarte pistes. Maak vanaf Königsleiten eens een mooie dagtocht via Gerlos naar Zell am Ziller. Onderweg geniet je in de gezellige berghutten van de lekkere Oostenrijkse hapjes en drankjes tussen het wintersporten door. In de zomer is dit appartement een heerlijke plek om tot rust te komen. Met een kop koffie op je balkon genieten van het prachtige uitzicht. Of een mooie wandeling maken door het dorp. Vlakbij het dorp Königsleiten ligt het stuwmeer Durla?boden. Hier kun je een mooie wandeling maken rondom het meer of lekker zwemmen, surfen, roeien of waterfietsen. Voor wie van wat meer uitdaging houdt zijn er diverse outdoor scholen, waar je informatie kunt krijgen over bijvoorbeeld de Flying Fox, canyoning of klettern (klimmen). Allemaal uitdagende sportactiviteiten! Er is voor iedere vakantieganger genoeg te doen in de Zillertal Arena, of nu voor je rust komt of je grenzen wilt verleggen en de adrenaline door je lijf voelen stromen, het kan hier allemaal.