Voordelig een Vakantiebungalow huren

David's Hütte

In dit comfortabele vrijstaande chalet, gelegen in het gezellige dorp Königsleiten, kun je optimaal genieten van een heerlijk verblijf met maximaal 12 personen. Vanaf het grote zonnige terras heb je een schitterend uitzicht. In de sfeervolle woonkamer zak je lekker onderuit op de bank bij de houtkachel, De keuken is volledig uitgerust, je hebt dus alles bij de hand om een lekkere maaltijd te bereiden! De Oostenrijkse eethoek nodigt uit om gezellig (na-) te tafelen of een gezelschapsspelletje te spelen. Het chalet heeft in totaal vijf ruime slaapkamers en vier badkamers. Twee slaapkamers hebben een 2-persoonsbed met badkamer en suite, twee slaapkamers zijn voorzien van een 2-persoonsbed en er is een slaapruimte met vier 1-persoonsbedden. Eén van de badkamers heeft een heerlijke sauna, wat een verwennerij! In de winter sta je binnen no time op de oefenweide en begint je wintersportdag snel in het sneeuwzekere Zillertal Arena skigebied. Dit skigebied is veelzijdig en gezinsvriendelijk met ontspanning en actie voor groot en klein. Er zijn vele kilometers blauwe, rode en zwarte pistes dus er is voor zowel de beginner als de gevorderde wel een piste te vinden. Naast skiën en snowboarden zijn er diverse andere winteractiviteiten te ondernemen. Stap in een arrenslee voor een romantische tocht of bind speciale sneeuwschoenen onder je voeten voor een sneeuwschoenwandeling. Van de rodelbaan af roetsjen is ook een optie, plezier voor jong en oud! In de zomer is dit een paradijs voor de actieve vakantieganger! De mooie omgeving leent zich uitstekend voor het maken van mooie bergwandelingen, fietstochten of sportieve avonturen zoals klettern (klimmen) of canyoning. Er worden verschillende programma's en activiteiten aangeboden om de Zillertal Arena en zijn schitterende bergen te leren kennen. Tussen de activiteiten door is het smullen van een typisch Oostenrijks gerecht bij één van de vele Gasthoven. Of doe een dagje rustig aan en geniet van een goed boek op het riante terras of ontspannen zonnebaden op de ligstoelen van het chalet.

Vanaf € 498,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Almdorf Katschberg Almdorf - 8-10 personen

Chalet Almdorf Katschberg Almdorf - 8-10 personen
Chalet.nl

Almdorf Katschberg bestaat uit vier chalets, elk geschikt voor 10 personen. Alle chalets zijn in Oostenrijkse stijl gebouwd en doen gezellig aan. Het park is fantastisch gelegen aan de voet van de rode piste (Abfahrt von Aineck, Nr. 11) en zwarte piste (Direttissima, Nr. 11a). De stoeltjeslift Aineckbahn die naar de top van de Aineck berg gaat ligt op 100-150 meter van de chalets. De dorpskern van het plaatsje Katschberg met de winkels en restaurants ligt op loopafstand van het chalet. Ook bevindt zich in Almdorf Katschberg een speelplaats voor kinderen.

Appartement Dettlbauer - 4-6 personen

Appartement Dettlbauer - 4-6 personen
Chalet.nl

Appartementencomplex Dettlbauer bevindt zich aan het begin van het wintersportdorp Königsleiten en ligt nabij de skischolen, skiverhuur en verschillende winkels. Direct voor de accommodatie is een supermarkt en ook een café/restaurant ligt op loopafstand. Verder is er parkeergelegenheid en broodjesservice mogelijk bij appartementencomplex Dettlbauer. Ligging op plattegrond: D5, nr. 63 (zie link bij plaats Königsleiten).

Chalet Pépé Martin - 8-10 personen

Chalet Pépé Martin - 8-10 personen
Chalet.nl

Chalet Pépé Martin is een mooi, natuurstenen chalet, gelegen aan het kerkplein in het oude centrum van het gezellige dorpje Saint Martin de Belleville. Het chalet heeft een rustieke inrichting en is onder andere voorzien van een open haard en drie zonnige balkons met een schitterend uitzicht over het dorpscentrum, het dal en de omliggende bergen. De ligging van het chalet is perfect: op slechts 100 meter afstand van de skilift en de piste en ook de dichtstbijzijnde winkels en restaurants vind je op circa 100 meter afstand. Saint Martin de Belleville beschikt verder over onder andere een skischool, een ijsbaan, een rodelbaan en een aantal après-ski bars. Naast Chalet Pépé Martin ligt Chalet Marie Gros (voor max. 9 personen). Tezamen bieden de chalets plaats voor maximaal 19 personen. In de nabijheid van het chalet is gratis parkeergelegenheid.

Appartement Stockinggut Penthouse suite 1 slaapkamer - 4 personen - 2-4 personen

Appartement Stockinggut Penthouse suite 1 slaapkamer - 4 personen - 2-4 personen
Chalet.nl

Stockinggut is een prachtig luxe resort, gelegen in Leogang, met alles wat je nodig hebt voor een onvergetelijke wintersportvakantie. Vanuit de appartementen heb je een mooi uitzicht op de pistes en omliggende bergen. De ligging van Stockinggut is ideaal, het ligt namelijk direct naast de skipiste en zo kun je dus gemakkelijk het skigebied van Skicursus Saalbach/Hinterglemm/Leogang/Fieberbrunn verkennen. Het ski-in en ski-out resort heeft een lobby, restaurant, fitnessruimte en wellness met sauna's, infraroodstoelen en een ontspanningsruimte. Daarnaast is er ook een wasruimte met wasmachines en drogers en een verwarmde skiberging met lockers. Stockinggut heeft een luxe uitstraling en een interieur wat tot in het kleinste detail is uitgewerkt. Op ca. 1 km van het resort Stockinggut ligt het kleine centrum van Leogang met een aantal winkels, gezellige restaurants, bars en een overdekt zwembad. In het centrum van Leogang bevinden zich ook een oefenpiste en skischolen.

Vanaf € 2.050,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

am Fuschterhof 1

am Fuschterhof 1
Chaletsplus.com

Dit 5-kamerappartement is deel van het vrijstaande boerderij-chalet in Königsleiten. Bij de bouw van Am Fuschterhof is zowel voor de binnen- als buitenzijde het hout hergebruikt van een oude boerderij die 300 jaar lang in het dal heeft gestaan. De authentieke Oostenrijkse sfeer proef je dan ook meteen bij binnenkomst in de grote hal van het appartement. Een stukje historie gecombineerd met het comfort van deze tijd. Er is plaats voor 12 personen in deze vakantiewoning. Er is een grote keuken met royale eethoek en je kunt lekker relaxen in de comfortabele zithoek. Er zijn verschillende klassiek Oostenrijkse elementen terug te vinden zoals de authentieke kachelofen. Het appartement heeft vier slaapkamers met een 2-persoonsbed, in twee van deze kamers staat tevens een stapelbed. Daarnaast heeft Am Fuschterhof een gezamenlijke sauna waar je heerlijk kunt ontspannen na een actieve dag in de bergen. In de winter rol je ?s-morgens het appartement uit, ski?s onder en de sneeuwpret kan beginnen. De skischool ligt direct bij de vakantiewoning evenals de centrale oefenweide. De ?Dorfbahn? gondel in Königsleiten brengt je snel naar de hoger gelegen gebieden vanwaar je aansluiting hebt op de pistes van Gerlos, Hochkrimml en zelfs helemaal tot Zell am Ziller. Aan het eind van de dag ski of snowboard je zo weer naar het appartement toe. Als de spullen opgeborgen zijn in de gedeelde skiberging is het tijd om te relaxen. Steek de kachelofen gezellig aan en daag je reisgezelschap uit voor een spelletje. Of ontspan je spieren nog even in de gezamenlijke sauna zodat je de volgende dag weer fit de (verse) sneeuw kunt trotseren. In de zomer is er in Königsleiten en omgeving veel te beleven. De schitterende natuur leent zich uitstekend voor het maken van een ontspannen wandeling of een uitdagende mountainbiketocht. Een leuke wandeling om te maken met kinderen is de ?Jodelwanderweg?, onderweg kom je verschillende jodels tegen die je daarna na kunt jodelen! Voor een dag waterplezier kun je terecht bij het Durla?boden stuwmeer waar je onder andere kunt zwemmen, Stand-Up-Paddling, roeien en surfen. Sluit de dag af met een lekkere barbecue naast het meer en je zomerdag kan niet meer stuk.