Gabler 194 Top 9
In het sfeervolle bergdorpje Königsleiten ligt het comfortabel ingerichte appartement Gabler 194 Top 9. Door de schitterende ligging heb je, vanuit de woonkamer en het balkon, een spectaculair uitzicht over de fascinerende bergtoppen. Faciliteiten zoals winkels., bars, restaurants en supermarkt zijn allemaal op loopafstand van het appartement te bereiken, ideaal! Het appartement biedt aan 7 personen de ruimte om een ontspannen vakantie te vieren. De woonkamer is voorzien van een comfortabele 2-persoonsslaapbank. De open keuken is volledig ingericht en heeft een gezellige, ruime eethoek. Het appartement heeft twee slaapkamers en één badkamer. Eén slaapkamer heeft een 2-persoonsbed en de tweede slaapkamer is voorzien van een stapelbed en een 1-persoonsbed. In de ruime badkamer kun je heerlijk ontspannen in het ligbad met douche. In de parkeergarage onder het appartement kun je één auto parkeren. In de winter is appartement Gabler 194 Top 9 het ideale startpunt voor een heerlijke wintersport! Door de gunstige ligging direct aan de piste stap je snel op de latten en kun je naar hartenlust genieten van het prachtige skigebied de Zillertal Arena met een groot aantal kilometers piste voor zowel beginners als gevorderden. Het is een waar sneeuwparadijs in dit gezinsvriendelijke en veelzijdige skigebied. Naast het skiën of snowboarden zijn er nog tal van andere activiteiten mogelijk. Wie is er als eerste beneden tijdens een ritje op één van de vele rodelbanen? Of maak een mooie tocht in een arrenslee en geniet van het winterse landschap! In de zomer biedt het zonnige balkon een spectaculair uitzicht over de bergtoppen om vervolgens er heerlijk op uit te trekken. Er zijn genoeg activiteiten in de omgeving, neem bijvoorbeeld de lift naar de top van de berg voor een stevige bergtocht of een gezellige wandeling, huur een fiets en maak een ritje over één van de vele prachtige fietsroutes die de Zillertal Arena rijk is, beklim de Krimmler watervallen en ervaar het krachtige natuurschoon. Of ga voor een dagje ontspanning en waterpret bij het Durla?boden stuwmeer. Hier kun je terecht voor een verfrissende duik, roeien, surfen en zelfs zeilen. Er staat een speeltuin langs het meer en de grasweide leent zich uitstekend voor het lezen van een goed boek.
Vergelijkbare Accommodaties
Lama 1
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn gerenoveerd in verschillende periodes en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze zitten allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 588,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Lama 2
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn in verschillende periodes gerenoveerd en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze liggen allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 672,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Colonna 5
Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardiano, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.
Vanaf € 357,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Haus Frida Top 33
Dit eigentijds en sfeervol ingerichte appartement heeft een schitterende uitzicht over het bergdorpje Königsleiten en de prachtige bergtoppen. Het appartement zit op de begane grond van het complex en heeft een perfecte ligging direct langs de ?Dorfbahn? gondellift en vlakbij het dorp met diverse faciliteiten op loopafstand. Je kunt met maximaal 4 personen vakantievieren in dit verblijf. Op de comfortabele bank in de woonkamer kun je lekker ontspannen bij de kachelofen en de keuken met eethoek is van alle gemakken voorzien. Je gaat een heerlijke nachtrust tegemoet in de slaapkamer met 2-persoonsbed en 1-persoonshoogslaper en de bank in de woonkamer kan omgebouwd worden tot 2-persoonsbed. Er is een nette badkamer met douche, dubbele wastafel en toilet. In de parkeergarage onder het chalet is plaats voor één auto. In de winter is Haus Frida Top 33 het ideale startpunt voor een heerlijke wintersport! Na een ontspannen ontbijt is het tijd om naar buiten te gaan. Binnen no-time stap je de ?Dorfbahn? gondel in en laat je je betoveren door het prachtige skigebied de Zillertal Arena met een groot aantal kilometers piste voor zowel beginners als gevorderden. Doordat het skigebied erg veelzijdig en gezinsvriendelijk is, is er ontspanning en actie voor groot en klein. Iets anders dan skiën of snowboarden? Denk eens aan rodelen of sneeuwschoenwandelen! Een romantische arrensleetocht door het schitterende winterse landschap is ook zeker de moeite waard. Er zijn volop mogelijkheden om van de winterse omgeving te genieten. In de zomer zijn er genoeg activiteiten in de omgeving te doen, huur een mountainbike of elektrische fiets en verken de omgeving over de vele uitgestippelde routes. Of neem de gondellift naar de top van de berg voor een flinke wandeling door de hoge Alpenweides, het uitzicht is echt spectaculair! Een bezoek aan de Krimmler watervallen mag niet ontbreken, Europa?s hoogste (gefaseerde) waterval is een spektakel om te zien. Tussendoor geniet je van typische Oostenrijkse gerechten bij één van de vele Gasthofs in de omgeving. De Zillertal Arena biedt volop mogelijkheden voor een heerlijke ontspannen en actieve vakantie!
Vanaf € 243,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Ulivo
Vier aangename vakantiewoning met zwembad onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 665,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
