Nationalpark Chalet Stein am Ferner
Met uitzicht op de omliggende bergtoppen van het Nationalpark Hohe Tauern, ?Großvenediger?, ligt dit sfeervol ingerichte vrijstaande chalet. Het chalet maakt deel uit van de Nationalpark Chalets en is vernoemd van één van deze hoge bergen in dit uitgestrekte natuurgebied. Dit is een ideaal vakantieverblijf voor 6 personen waar het je aan niets zal ontbreken. Er zijn in totaal drie slaapkamers en drie badkamers. Eén van de slaapkamers heeft een badkamer en suite, de overige twee slaapkamers delen een badkamer op dezelfde verdieping. Het is heerlijk vertoeven bij de open haard terwijl in de compleet uitgeruste keuken een heerlijke maaltijd wordt bereid. Op de woonverdieping bevindt zich de derde badkamer met sauna. In de winter heb je vanaf de centrale receptie bij de Nationalpark Chalets verbinding met de skibus door de ski-afdaling naar beneden te pakken. De skibus brengt je binnen 5 minuten bij de skigondel van het familieskigebied van de Wildkogel Arena. Op zoek naar afwisseling? vanaf het op slechts 15-30 minuten afstand gelegen Hollersbach heb je aansluiting met het skigebied van de Kitzbüheler Alpen of de uitgestrekte Zillertal Arena. Aan het eind van de dag kun je heerlijk met de voetjes omhoog en gezellig met elkaar genieten voor de open haard, of nog even de relaxen in de sauna. Morgen wachten er weer nieuwe uitdagingen. In de zomer biedt de omgeving van Neukirchen am Grossvenediger een grote variëteit aan zomeractiviteiten. De Nationalpark Sommercard met veel gratis extra's is begrepen. De gondel van de Wildkogel Arena brengt je met de kaart gratis naar 2200 meter hoogte. Hier wacht je een schitterend panoramisch uitzicht en wie weet waag je zelf een afdaling met een hangglider. De kinderen zullen veel plezier beleven in de speeltuin op deze hoogte. Voor de wandelaars zijn er veel mooie uitgestippelde wandelroutes. Maar ook kun je heerlijk met het gezin een duik nemen in het natuurmeertje bij de Nationalpark Chalets.
Vergelijkbare Accommodaties
Lama 1
Een oud gehucht midden in de Chianti-heuvels, met panoramisch uitzicht over de wijngaarden en de vallei. Borgo Lama is omgeven door bossen met talloze wandelpaden en deze magische plek is ideaal om een idyllische vakantie door te brengen in Toscane. De 12 appartementen zijn gerenoveerd in verschillende periodes en sommige zijn modern, terwijl andere meer rustieke stijl met hun bijzondere charme hebben. Ze zitten allemaal in het gehucht en de afhankelijkheid dicht bij het zwembad. Een restaurant is in het gehucht open voor publiek. Toegang tot een onverharde weg in goede omstandigheden.
Vanaf € 588,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Das Bramberg Type 2a - 4-6 personen
Het nog vrij nieuwe resort Das Bramberg (opening december 2017) bevindt zich in Bramberg am Wildkogel, op slechts 200 meter van de piste en de skilift Smaragdbahn. Met deze skilift kom je in het familievriendelijke skigebied Wildkogel Ski Arena. Bij het bergstation is een skischool met oefenweide. Mocht je op zoek zijn naar meer kilometers piste, neem dan de skibus naar de Panaromabahn Kitzbüheler Alpen in Hollersbach. Via deze skilift kom je in het skigebied KitzSki Kitzbühel / Kirchberg. De skibus stopt op ca. 200 meter van het resort. De gebouwen van Das Bramberg bestaan uit veel natuurlijke materialen, zoals hout en regionale stenen, dit in combinatie met een modern design zorgt voor stijlvolle uitstraling. De appartementen zijn van particuliere eigenaren, waardoor er onderling kleine verschillen kunnen zijn. Alle appartementen zijn ruim en luxe ingericht met hoogwaardige meubels en apparatuur en beschikken allemaal over Wi-Fi. Het dorpscentrum van Bramberg am Wildkogel ligt op ca. 600 meter, maar resort Das Bramberg is al een dorpje op zich; er is een restaurant met bar, een minimarkt met souvenirshop en een wellnesscentrum met diverse sauna's en een overdekt zwembad. Maak het jezelf gemakkelijk met de ontbijt-, oppas-, was- en/of boodschappenservice of laat je verwennen met een massage- en/of beautybehandeling (allen tegen betaling). Voor kinderen is er een binnen- en buitenspeelplaats. Verder vind je in het resort een receptie, parkeergarage en skiberging. Bij ieder appartement is er een sleutel per slaapkamer. Verder is het mogelijk om een raclette- of fondueset bij te boeken. (?10 per dag)
Vanaf € 1.400,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Hors Piste Appartement F2 - 4-6 personen
In het centrum van Saint Martin de Belleville, direct aan de voet van de piste liggen de appartementen Le Hors Piste. Op ca. 50 meter is de sleeplift gelegen die je naar het hogere gedeelte van St. Martin brengt. Vanuit het hogere gedeelte is er met de cabinelift aansluiting op het skigebied van Les Menuires en Méribel. De supermarkt, restaurants, skiverhuur liggen allemaal binnen een straal van 50 meter van de appartementen. Via de VVV is tegen betaling Wi-Fi te regelen.
Vanaf € 325,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Le Telemark - 4-6 personen
CGH Résidence Le Telemark is een mooie résidence, centraal gelegen aan het begin van de wijk Tignes le Lac. De gehele résidence bestaat uit in totaal 52 appartementen. Le Telemark is direct op de piste (Bleuet piste) gelegen. De Chaudannes skilift is op loopafstand van de résidence gelegen. CGH Résidence Le Telemark is van alle luxe voorzien, zo is er een overdekt en verwarmd zwembad, een jacuzzi, sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Broodjesservice is te regelen via de receptie.
Vanaf € 549,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Hölzl 48 - 6-7 personen
Chalet-appartement Hölzl 48 is centraal gelegen in het levendige wintersportdorp Königsleiten, nabij de skilift en het centrum. Direct bij het appartement vind je de skischool en een sportwinkel en de piste en skilift zijn op loopafstand. Het chalet-appartement Hölzl 48 heeft een moderne uitstraling en een smaakvolle inrichting. Verder is er internet (Wi-Fi), parkeergelegenheid en broodjesservice beschikbaar. Ligging op de plattegrond: D3, nr. 48 (zie link bij plaats Konigsleiten).
Vanaf € 1.350,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
