Voordelig een Vakantiebungalow huren

Residenz Monica Top 2

Net buiten het centrum van het Oostenrijkse dorpje Sankt Margerethen im Lungau liggen de Residenz Monica appartementen. Op de begane grond bevindt zich appartement Top 2 waarin je met 4 personen kunt verblijven. Het terras is zonnig gelegen en heeft een vrij uitzicht over de alm van de Katschberg. Het appartement is netjes en eenvoudig ingericht. In de woonkamer kun je relaxen in de comfortabele zithoek bij de sfeervolle houtkachel, gezellig (na-)tafelen aan de eettafel en de keuken is van alle gemakken voorzien. De twee slaapkamers zijn beide voorzien van een 2-persoonsbed en er is een badkamer met douche, wastafel en toilet. Er kan één auto geparkeerd worden bij het appartementencomplex en er zit een restaurant op loopafstand van het appartement waar je kunt genieten van de heerlijke Oostenrijkse keuken. In de winter ben je bij Residenz Monica Top 2 aan het juiste adres voor een heerlijke wintersportvakantie! Waarom? Omdat je direct aan de skipiste en op loopafstand van de gondel van het familievriendelijke skigebied Aineck-Katschberg zit. De skischool en de sportwinkel zijn direct bij de gondel aanwezig en vanuit het dorp starten er diverse langlaufloipes. Op de Katschberg is een rodelbaan van 1,8 km lang, roetsj jij straks op een slee van de rodelbaan af? Verder leent de omgeving zich uitstekend voor het maken van een sneeuwschoenwandeling of breng eens een bezoek aan het nabijgelegen dorpje Mauterndorf en aanschouw de imposante burcht in winterse sferen. In de zomer is het heerlijk vertoeven op het zonnig gelegen terras van het appartement. Verdiep je in een goed boek op de comfortabele ligstoelen of geniet van een lekkere maaltijd buiten terwijl je uitkijkt op de schitterende omgeving. Er valt veel te ontdekken in de Lungau vakantieregio. Met de ?LungauCard?, die bij je verblijf is inbegrepen, geniet je van hoge kortingen en kun je gratis activiteiten ondernemen in de regio. Je kunt gaan zwemmen in de zwembaden van de omringende dorpen, of een keertje gratis met de lift omhoog om daar een mooie wandeling te maken. In de Lungau zijn ook vele bezienswaardigheden te bezoeken, zoals de de Taurachbahn, het hoogst gelegen smalspoor van Oostenrijk.

Vanaf € 798,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Pure Hinterthal Top A6

Pure Hinterthal Top A6
Chaletsplus.com

Je voelt je direct op je gemak wanneer je het sfeervolle appartement op de eerste verdieping van het Pure Hinterthal complex binnen stapt. In dit zeer luxe vakantieverblijf is plaats voor 10 personen, verdeeld over vijf slaapkamers met 2-persoonsbed en allen met eigen badkamer. Drie van de vijf badkamers hebben een vrijstaand ligbad, dat is nog eens baden in luxe! In de royale, moderne woonkeuken staat een gezellige eettafel waar je lang kunt (na-)tafelen of een gezelschapsspelletje kunt spelen! Lekker relaxen kan in de huiselijke woonkamer, met toegang tot het balkon waar je een schitterend uitzicht hebt op het berglandschap van Hochkönig. Adem de berglucht diep in en je voelt de rust over je heen komen, dat belooft een heerlijke vakantie te worden. In de winter beleef je heerlijke, knusse winteravonden in het appartement. De sfeervolle inrichting brengt je helemaal in de winterstemming! Na een dag wintersport- en sneeuwplezier is er niks zo heerlijk als één van de drie ligbaden te vullen zodat je kunt ontspannen in een lekker warm bad. Daarna weer gezellig met de familie/vrienden rond de open haard om na te kletsen over de avonturen die jullie in het uitgestrekte skigebied van Hochkönig hebben beleeft. De pistes zijn op loopafstand bereikbaar en het skigebied heeft voor zowel de beginnende als gevorderde wintersporters vele mogelijkheden. Voor langlaufers is er een groot loipenetwerk beschikbaar. Wil je eens iets anders? Wat dacht je van een ritje over de rodelbaan in Mühbach! In de zomer zijn alle ingrediënten voor een afwisselende vakantie aanwezig in de regio Hochkönig. De natuur leent zich goed voor het maken van prachtige wandelingen, hikes, fiets- en/of mountainbiketochten. Speel een potje tennis op de tennisbaan in het dorp of wijk uit naar één van de omliggende dorpjes voor een hapje uit de Oostenrijkse keuken in een restaurantje. Maria Alm heeft bovendien diverse leuke activiteiten te doen. Adrenalinejunkies kunnen zich uitleven in de ?Erlebnisberg Natrun? met onder andere een klimparcours hoog in de bergen en een Flying Fox zipwire en waterpret met de kids is gegarandeerd in het buitenzwembad met glijbaan en ligweide.

Vanaf € 1.587,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Campobello

Campobello
Villaexpert.nl

Vier aangename appartementen met pool onlangs gerenoveerd en gelegen in een karakteristiek landhuis ten midden van een landgoed van 30ha met bossen en weilanden. De boerderij produceert olijfolie en fokt paarden. De ligging is uniek, natuurlijke terrassen (350m bzn) met panoramische uitzichten van Siena tot aan de Monte Amiata. Absolute rust. Meubels in rustieke stijl in perfecte harmonie met zijn omgeving. Centrale verwarming. Toegang via een onverharde weg van 2,3km. De zeer vriendelijke eigenaars verblijven soms in het appartement Ulivo op de begane grond. Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.

Chalet-appartement Residence Adler - 2-4 personen

Chalet-appartement Residence Adler - 2-4 personen
Chalet.nl

In het centrum van het gezellige Moena is Residence Adler gelegen. Moena is een kleine stad met de sfeer van een Italiaans bergdorp, er zijn op korte afstand dus genoeg winkeltjes, cafés en restaurants te vinden. Vanuit Moena is het mogelijk in meerdere skigebieden te skiën (koop dan wel de Super Dolomiti Skipas), denk hierbij aan Lusia op zo'n 3 kilometer afstand en Passo San Pellegrino op zo'n 8 kilometer afstand (beide gelegen het skigebied Tre Valli) en Val di Fassa op 15 kilometer afstand, bekend van o.a. Canazei en Campitello met een aansluiting op de Sella Ronda. De skibushalte is voor Residence Adler gelegen. In Residence Adler is aan alles gedacht! Zo is er een mooie wellness area (AquaVitalis) met o.a. een sauna, Turks Bad, relax ruimte, fitness ruimte, zwembad en een kinderbad. Voor de oudere kinderen is er een spelletjeskamer met o.a. tafeltennis en tafelvoetbal en een game-room aanwezig, voor de kleinere kinderen is er een mini-club, ook is er op specifieke tijden kinderopvang mogelijk. Er is een algemene wasmachine voorhanden (tegen betaling) en ieder appartement beschikt over een kluisje en heeft de beschikking over een eigen skilocker. Parkeerplaatsen in de garage zijn (tegen betaling) bij te reserveren. Ter plaatse is ontbijt bij te boeken (ca. ? 8,- p.p.p.d.). Wi-Fi aanwezig.

Colonna 2

Colonna 2
Villaexpert.nl

Comfortable Agriturismo just 2km from Leonardo da Vincis birth town ?Vinci?. One can visit here the Museo Leonardino, the Castello dei Conti Guidi and the Church Santa Croce, where throughout the year exhibitions of Leonardos most famous works are held. The property is surrounded by olive trees and vineyards and is divided into 7 rustic style holiday apartments. Agriturismo Colonna is very indicated for families and people in search of history, culture and art of Tuscany.

Schöneben Achental Hütte

Schöneben Achental Hütte
Chaletsplus.com

In het mooie rustige dal van Wald im Pinzgau vind je de mooie chalets van het Schöneben vakantiedorp. De Achental Hütte is één van deze vrijstaande chalets waar je met 10 pers. kunt verblijven. De woonkamer van deze split-level vakantiewoning is te bereiken middels enkele traptreden vanuit de compleet uitgeruste keuken met gezellig barretje en royale eethoek. Er zijn in totaal vier slaapkamers, waarvan twee slaapkamers een 2-persoonsbed hebben met een lengte van 2.10 meter. Het chalet heeft een gezellig ingerichte woonkamer met een typisch Oostenrijkse kachelofen. Er zijn twee badkamers en een ontspanningsruimte met sauna en douche, dat is nog eens baden in luxe! In de winter kun je met je gezin of vrienden met de gratis skibus naar 2 skigebieden in de buurt van de Achental Hütte. De Wildkogel Arena bij Neukirchen am Grossvenediger is een heerlijk skigebied voor gezinnen en de Zillertal Arena bij Hochkrimml/Königsleiten is een groot skigebied, waar je heerlijke tochten kunt maken met je vrienden of familie. In de zomer kun je het prachtige berglandschap rondom Wald im Pinzgau gaan verkennen. Je kunt bijvoorbeeld met een gids een wandeling gaan maken in het Hohe Tauern Nationaal Park. Voor de sportievelingen zijn er ook mooie fiets- en mountainbike routes uitgezet. Een bezoek aan de Krimmler Wasserfälle mag natuurlijk ook niet ontbreken, met een totale hoogte van 380 meter is dit de hoogste (gefaseerde) waterval van Europa. Maar je kunt ook genieten van je vakantie in chalet Achental Hüt op het zonnig gelegen terras met een goed boek, omgeven door het prachtige berglandschap.