Schöneben Chalet Holzblick
Dit vrijstaande comfortabele chalet in Wald im Pinzgau is ideaal voor mensen met een (pollen)allergie. De woning wordt extra energiezuinig verwarmd en geventileerd (ook met dichte ramen). De inrichting is sfeervol en biedt ruimte aan 12 personen. De bedden zijn verdeeld over vijf slaapkamers waarvan vier met een 2-persoonsbed (met in één van deze slaapkamers een extra onderschuifbed) en een vijfde slaapkamer met twee stapelbedden. De twee badkamers hebben een heerlijk ligbad waar je na een vermoeide dag lekker kunt relaxen. De woonverdieping heeft een keuken met eethoek in Oostenrijkse stijl en een comfortabele zithoek. Vanaf het op het zuiden gerichte terras heb je een fenomenaal uitzicht op de omliggende bergen. In de winter kun je zowel naar het familievriendelijke skigebied de Wildkogel Arena of het grotere skigebied de Zillertal Arena. Beide zijn met de (gratis) skibus of de auto goed bereikbaar. Aan het eind van een sportieve dag lekker uit eten of thuis blijven hangen met een eigen bereidde maaltijd, de kachelofen opgestookt en genieten van knusse winteravonden in chalet Holzblick? dat belooft een gezellige wintersportvakantie te worden! In de zomer geniet je in alle rust van het heerlijke chalet met de prachtige omliggende bergen en de mooie dalen. Het chalet is een ideaal uitgangspunt voor een veelzijdige vakantie. De kinderen kunnen heerlijk buitenspelen terwijl je zelf met een goed boek op het terras ontspant of genieten van waterpret in het nabij gelegen overdekte Kristall(zwem)bad met ligweides. Voor de sportievelingen zijn er diverse hike- en mountainbikeroutes uitgestippeld. In de omgeving van Wald im Pinzgau is veel te ontdekken, voor zowel jong en oud!
Vergelijkbare Accommodaties
Villa Rovi
Villa Rovi is een imposante villa op een geheel omheind landgoed van 7 hectare met bossen en olijfgaarden op de hellingen van de Monte Albano (250m boven zeeniveau) met prachtig uitzicht over het dorp van Monsummano Alto en de omliggende vallei. Strategische ligging om de karakteristieke plekken van de regio te bezoeken en de Tyrrheense kust (met stranden) te bereiken. De villa is verdeeld in twee huizen die afzonderlijk kunnen worden gehuurd in het laag en midden seizoen en als een geheel vrijstaande villa met privé zwembad in het hoogseizoen. De recente restauratie werd persoonlijk begeleid door de eigenaren die een comfortabele en plezierige atmosfeer gecreerd hebben, met behulp van enkele antieke stukken en bijzondere voorwerpen uit het gebied. Mooie antieke meubels, Perzische tapijten, antiek prenten en kostbare schilderijen. enkelvoudige verwarming. Eindschoonmaak inbegrepen in de huurprijs.
Vanaf € 3.696,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Residenz Sonnenfeld Top 8
Op de derde verdieping van Residenz Sonnenfeld ligt appartement Top 8. Het appartement is voor 6 personen ingericht, er is één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met 2-persoons stapelbed. In de ruime living van het appartement kun je heerlijk vertoeven, in de compleet uitgeruste keuken kunnen lekkere maaltijden bereid worden en de eettafel nodigt uit voor gezellige ontbijtjes en fanatieke spelletjesavonden. Er is een grote comfortabele zithoek met tv en een kleiner zitje in de erker waar je heerlijk kunt wegdromen bij het prachtige uitzicht. In de gezamenlijke garage onder het complex kunnen twee auto?s geparkeerd worden en er zit een oplaadpunt voor elektrische auto?s! In de winter kun je de skilift van skigebied Wildkogel Arena lopend bereiken, je ziet de lift vanuit het appartement al de berg al op gaan! Ook het dorpscentrum van Neukirchen ligt op loopafstand, waar gezellige après ski te vinden is, maar ook lekkere restaurants en leuke winkeltjes. Wil je eens andere pistes trotseren? De gratis skibus brengt je naar de grotere skigebieden de Kitzbüheler Alpen of de Zillertal Arena voor nog meer wintersportplezier. In de zomer geniet je tot in de late uurtjes van het prachtige uitzicht onder de terrasverwarmer op het zuidelijk gelegen terras van appartement Sonnenfeld Top 8. Overdag valt er genoeg te ontdekken in de omgeving. Huur eens een fiets en volg (een deel van) de bekende Hohe Tauernradweg en neem de Pinzgauer Lokalbahn terug naar Neukirchen. Bezoek de prachtige Blausee waar je na de wandeling bij het gasthof kunt genieten van een hapje en drankje terwijl de kinderen kunnen spelen in de speeltuin. Je kunt gebruik maken van allerlei extra?s en leuke zomeractiviteiten met de ?Nationalpark Sommercard? die bij de huur is inbegrepen.
Vanaf € 348,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Bachgut, das Resort am Berg - Chalet 6
Vanuit de ?hotpot? op het terras van chalet Bachgut 6 heb je een adembenemend uitzicht op het sfeervolle centrum van Hinterglemm. Heerlijk vakantievieren tussen de bergen in van dit ?Resort am Berg?. Je komt de vakantiewoning binnen op de slaapverdieping waar de vier slaapkamers liggen met 2-persoonsbed. Eén van de slaapkamers heeft twee comfortabele, in- en uitklapbare hoogslapers boven het 2-persoonsbed hangen. Op de bovenste verdieping van deze hoekwoning ligt de woonkamer met zit- en eethoek en een goed ingerichte keuken waar lekkere maaltijden bereid kunnen worden. Eet je liever een hapje buiten de deur? De restaurantjes liggen op loopafstand van de chalets. Onder de chalets kan één auto geparkeerd worden. In de winter stap je vanuit het ski-in, ski-out chalet zo de piste op! Het resort staat midden in het uitgestrekte skigebied van Saalbach Hinterglemm. Na een lange actieve dag op de latten of snowboard kun je als afsluiter nog een rodeltocht maken over de verlichte rodelbaan, die direct langs de chalets loopt. Dan lekker genieten van alle comfort die het Bachgut chalet te bieden heeft, vanuit de hout gestookte ?hotpot? nog even de sauna in voor de ultieme ontspanning terwijl jullie gezellig napraten over de belevenissen van die dag. In de zomer ontvang je tijdens de duur van het verblijf de gratis ?Jokercard?. Met deze kaart krijg je kortingen op veel attracties in het uitgestrekte wandel? en fietsgebied van Saalbach-Hinterglemm. Blijf je liever een dagje in de buurt van het chalet? Het zwemmeertje en de speel- en sportvelden hoger op de berg zijn onderdeel van het resort en aan het einde van de dag is er de mogelijkheid om gezellige te barbecueën met de familie/vrienden.
Vanaf € 3.358,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Hauts de Comborcière met cabine - 4-6 personen
Les Hauts de Comborcière is een résidence in Savoyaardse stijl gebouwd in het zonnig gelegen La Toussuire. Het bestaat uit 115 appartementen, verdeeld over drie chalet-gebouwen (met lift). De appartementen zijn hoog gelegen in het dorp en de blauwe piste loopt langs de résidence. Ook kun je lopend verschillende skiliften bereiken. Het gezellige centrum van La Toussuire met verschillende winkels, restaurants, barretjes en schaatsbanen vind je op slechts 100 meter afstand van de appartementen. De résidence beschikt onder andere over een receptie met lounge en biljarttafel, een restaurant, een verwarmd binnenzwembad met bubbelbad, sauna en Hammam (1 sessie gratis). Broodjesservice en maaltijden zijn mogelijk bij te boeken. Er is een parkeergarage (max. 1.90m) onder de residence.
Vanaf € 304,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Smaragdresort Top 3.2 Happy Alps
In dit luxe 10-persoonsappartement is het heerlijk vakantievieren. Het appartement is onderdeel van het Smaragdresort en ligt aan de rand van het dorpje Bramberg am Wildkogel. Faciliteiten zoals een bakker, supermarkt of restaurants zijn op loopafstand te bereiken. Een unieke feature van dit appartement is de patio in het midden van de woning, dit zorgt voor het binnenstromen van extra zonlicht. Bovendien zit de ontspanningsruimte met Finse sauna en relaxruimte grenzend aan de patio, waardoor je na een heerlijk saunabezoek kunt afkoelen in de Oostenrijkse buitenlucht. Vanuit de comfortabele zithoek kom je uit op het terras met een grandioos uitzicht op het dal en de omliggende bergen. De typisch Oostenrijkse eettafel nodigt uit om gezellig (na-) te tafelen en in de moderne keuken kan gemakkelijk een lekkere maaltijd op tafel worden gezet. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers en een 2-persoonsslaapbank in de ontspanningsruimte. Alle drie de slaapkamers hebben een badkamer en suite, wat een luxe! In de winter kan je vanuit het appartement zo de skipiste op! De ?Smaragdbahn? gondel brengt je direct naar 2000 meter hoogte waardoor je binnen de kortste keren middenin het skigebied van de Wildkogel Arena staat. Ben je als fanatieke wintersporter toe aan méér kilometers piste? Stap in de auto of skibus en rijd in 5 minuten naar Hollersbach. Daar brengt de ?Panoramabahn? gondel je omhoog naar het uitgebreide skigebied van de Kitzbühler Alpen. Een rit van de 14 kilometer lange rodelbaan van Bramberg mag uiteraard niet ontbreken tijdens je wintersportvakantie, in 45 minuten roetsj je de berg af, direct langs je appartement. Een perfecte afsluiter van een heerlijke wintersportdag. In de zomer is er niks zo fijn om even het terras op te lopen als je wakker bent geworden na een heerlijke nachtrust. Even genieten van het uitzicht, ben je niet nog steeds aan het dromen? Na een stevig ontbijt is het tijd om dat schitterende uitzicht van dichtbij te bekijken over diverse uitgestippelde wandel- en fietsroutes. Of daag jezelf uit voor een intensieve hike of mountainbiketocht! Op pad met de kinderen? Dan bieden één van de zwemmeertjes in de buurt een uitkomst. Tijdens je verblijf mag je gebruik maken van de ?Nationalpark Sommercard? waarmee je hoge kortingen krijgt en gratis activiteiten kunt doen.
Vanaf € 543,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
