Smaragdresort Top 4.6
Deze 8-persoonsmaisonnette is onderdeel van het luxe Smaragdresort gelegen aan de rand van het centrum van het pittoreske Oostenrijkse dorp Bramberg am Wildkogel. Het sfeervol ingerichte vakantieverblijf heeft een patio en een ruim terras met een onvergetelijk mooi uitzicht op de omliggende bergen. Vanuit de woonkeuken is dit uitzicht niet te missen door de grote glazen pui, eten met een uitzicht! De moderne keuken is van alle gemakken voorzien en in de comfortabele zithoek is het heerlijk vertoeven. De slaapplaatsen zijn verdeeld over drie slaapkamers waarvan er twee met badkamer en suite. Ook is er een heerlijke ontspanningsruimte op de begane grond met Finse sauna, zithoek, douche en toegang tot de patio. Je kunt na een warm saunabezoek dus lekker afkoelen in de Oostenrijkse buitenlucht zonder je zorgen te maken over je privacy, dat is genieten! In de winter zijn alle ingrediënten voor een veelzijdige wintersportvakantie aanwezig. De dalafdaling loopt direct langs het Smaragdresort, je kunt dus direct de piste op! Bij de ?Smaragdbahn? skilift is tevens de skischool te vinden, allemaal op loop- (of ski-) afstand. De skigondel brengt je op 2000 meter hoogte in het familievriendelijke skigebied de Wildkogel Arena. Fanatieke wintersporters kunnen meer pistes verkennen in het uitgestrekte skigebied de Kitzbüheler Alpen. Op 5 minuten rijden bereik je de ?Panoramabahn? gondel in Hollersbach die je naar het skigebied brengt. De minder fanatieke wintersporter kan zich opperbest vermaken in en om het Smaragdresort, de kinderen kunnen lekker sleetje rijden op de oefenweide en geniet van de Oostenrijkse après-ski of keuken in het gezellige dorpscentrum van Bramberg. In de zomer beleef je een veelzijdige vakantie in dit unieke vakantieverblijf. Je voelt je de koning(in) te rijk met alle luxe en comfort en je zal niet uitgekeken raken op het schitterende berglandschap. Het landschap ontdek je over één van de vele wandel-, fiets-, hike- of mountainbikeroutes of stap op de Pinzgauer Lokalbahn en stap uit bij Europa?s hoogste (gefaseerde) waterval, de Krimmler watervallen. De kinderen zullen zich opperbest vermaken in één van de vele speeltuinen in de omgeving. Tijdens je vakantie maak je gebruik van de inbegrepen ?Nationalpark Sommercard? waarmee je verschillende activiteiten gratis of met korting kunt gaan doen.
Vergelijkbare Accommodaties
Casa Vacanze Con Piscina Alessandra
Een knusse residentie, bestaande uit 12 comfortabele appartementen, met een zonnige en panoramische ligging met uitzicht over de heuvels van Montagnola Senese. Smaakvolle inrichting met een aantal rustieke stukken - eenvoudig, maar comfortabel en doet denken aan de oude Toscaanse landelijke stijl Eindschoonmaak inbegrepen in de verkoopprijs.
Vanaf € 882,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Schöneben Chalet Escape
Chalet Escape is een mooi vrijstaand Oostenrijks chalet gelegen in het rustige dorp Wald im Pinzgau. Er is plaats voor 6 personen, op aanvraag is het eventueel mogelijk om met 7 personen te verblijven in chalet Escape. Het chalet heeft een gezellige woonkamer met compleet uitgeruste keuken, typisch Oostenrijkse eethoek en comfortabele zithoek met tv. Er is een groot terras en balkon waar je optimaal kunt genieten van het mooie uitzicht over het dal van Wald im Pinzgau. Er zijn drie slaapkamers, twee met 2-persoonsbed en één met stapelbed en onderschuifbed. Onder de carport van het chalet kan een auto geparkeerd worden. In de winter kun je met de Zillertal Arena skipas gebruik maken van twee skigebieden die vanuit chalet Escape goed bereikbaar zijn met de (gratis) skibus of je eigen auto. De skibus stopt vlakbij het chalet! Na een dag op de latten kun je heerlijk gaan ontspannen in het Kristall(zwem)bad van Wald im Pinzgau waartoe je gratis toegang hebt tijdens je verblijf. ?s Avonds geniet je van gezellige winteravonden om de authentieke kachelofen met je familie en/of vrienden in chalet Escape. In de zomer zul je je ook niet vervelen in dit mooie berggebied. Verken het natuurgebied Nationalpark Hohe Tauern via de diverse wandel- en/of fietsroutes. De Krimmler watervallen zijn ook zeker een bezoek waard, Europa?s hoogste gefaseerde waterval ligt op slechts een kwartiertje rijden van chalet Escape. Of maak een ritje met de Pinzgauer Lokalbahn, dit oude boemeltreintje is in ere herstel en brengt je naar één van de omliggende dorpjes of naar het stadje Zell am See.
Vanaf € 901,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Rüby
Midden in het mooie gebied van de Zillertal Arena staat dit geschakelde chalet Ruby, op de Silberleiten in Hochkrimml. In deze twee-onder-één-kap vakantiewoning kun je met maximaal 10 personen verblijven. Het chalet is modern en sfeervol ingericht, het is dan ook heerlijk vertoeven in de knusse woonkamer met gezellige zithoek en lekker tafelen in de strakke zithoek van de open keuken. De moderne keuken is van alle gemakken voorzien. Vanaf het balkon heb je prachtig uitzicht richting Königsleiten en de omliggende bergen. De slaapplaatsen zijn verdeeld over vier slaapkamers. Er zijn twee slaapkamers met 2-persoonsbed en 1-persoonsslaapbank, één slaapkamer met 2-persoonsbed en één slaapkamer met twee 1-persoonsbedden. Eén van de twee badkamers heeft een Finse/stoomsauna! Dat is nog eens ultiem genieten. In de winter loop je via de privé buitentrap in een paar minuten naar de skilift. Aan het eind van de dag ski of snowboard je zo weer naar het chalet, wat een luxe! Ook de langlaufers stappen vanuit de woning direct in de verse sneeuw van de langlaufloipe. Voor de kinderen is de skischool ook op loopafstand. Hier word op een leuke manier de fijne kneepjes van het skiën of snowboarden aangeleerd. En zo kunnen de kinderen later heerlijk met hun ouders mee om mooie tochten te maken via Königsleiten, Gerloss naar Zell am Ziller. Iedereen kan zich goed vermaken in dit heerlijke gebied. Na zo?n lange koude dag kan iedereen zich lekker opwarmen in de sauna of bij de gezellige kachelofen in het chalet. In de zomer kun je prachtige wandelingen maken vanuit het chalet of uitdagende mountainbiketochten starten. Of stap in de auto en maak een mooie rit over Gerlospass naar het dorp Krimml. Hier vind je de hoogste (gefaseerde) waterval van Europa, de Krimmler watervallen. Via het pad langs de waterwallen kun je helemaal naar boven lopen. Onderweg kom je mooie uitzichtpunten tegen en kun je halverwege én bovenaan de waterval pauzeren onder het genot van Oostenrijkse lekkernijen in de restaurants voordat je weer naar beneden gaat. Het is de intensieve wandeltocht dubbel en dwars waard!
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chiantiview
Het ligt in het hart van de Chianti Classico, omringd door wijngaarden en Capannole, een oud gehucht uit de 15e eeuw. "Chiantiview" is een van de 11 onafhankelijke vakantieappartementen op deze rustige plek en biedt een prachtig uitzicht op de omliggende heuvels van Chianti. Een ideale plek om een ontspannende vakantie te combineren met een actieve vakantie en om de hele Chianti-regio en de rest van Toscane te ontdekken, rijk aan cultuur, geschiedenis, lekker eten en beroemde wijnen. Radda in Chianti ligt op slechts een korte afstand en 2 km onverharde weg in goede staat leidt naar het pand, dat toegankelijk is via een elektrische toegangspoort.
Vanaf € 735,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Vakantie In Boerderij Met Zwembad Pomo
Typisch Toscaans landhuis in 6 gezellige vakantie-appartementen. Agriturismo Molinello maakt deel uit van een grote zomer met olijf- en fruitbomen, 11 hectare bossen en truffelvelden. De eigenaren wonen op het terrein en beheren het land, de gewassen en de gasten. Elke vorm van comfort toevoegen. 500 m onverharde weg in goede omstandigheden
Vanaf € 749,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
