Appartement Cap Neige Studio - 2-4 personen
In het populaire wintersportoord Tignes is in december 2016 de nieuwe résidence Cap Neige geopend. Deze résidence met wellness bevindt zich in de wijk Tignes Le Lac, op ongeveer 300 meter loopafstand van de piste en het vertrekpunt van de skiliften. Deze skiliften geven je toegang tot de pistes van het moderne en sneeuwzekere skigebied Espace Killy, dat mogelijkheden biedt voor wintersporters van alle niveaus! Voorzieningen als (sport)winkels, de skischool, restaurants, après-ski bars en de skibushalte bevinden zich binnen een straal van 300 meter. De résidence bestaat uit 12 sfeervolle appartementen, geschikt voor 4 tot 16 personen. De appartementen bieden alle comfort en ruimte en het merendeel is voorzien van één of meerdere balkons. In de eigen wellnessruimte van résidence Cap Neige kun je na het skiën heerlijk ontspannen in het zwembad, de sauna en de hammam. Deze wellnessruimte is dagelijks (m.u.v. zaterdag) geopend van 16.00 tot 20.00 uur. Verder is er o.a. een bagageruimte, wasruimte, skiberging met individuele skikluisjes met skischoenendrogers en broodjesservice. In alle appartementen is Wi-Fi aanwezig. Dit appartement beschikt over één gratis parkeerplaats in een openbare parkeergarage in het dorp. Extra parkeerplaatsen kun je zelf vooraf reserveren via https://en.tignes.net/holidays/booking/online-car-parks (dichtstbijzijnde parkeergarage op ca. 500 meter: Lac 3).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet Joly - 8 personen
Chalet Joly heeft een gunstige ligging, vlakbij het dorpscentrum van Champagny en Vanoise. Binnen een straal van 150 meter vind je dan ook verschillende faciliteiten, zoals een bakker, (sport)winkels, restaurants, barretjes en een kinderopvang. De supermarkt ligt op ca. 200 meter loopafstand. De cabinelift bevindt zich op ongeveer 250 meter loopafstand en brengt je in ca. 8 minuten naar de pistes van het La Plagne skigebied. Bij de cabinelift is een skischool te vinden. Chalet Joly is eenvoudig, maar verzorgd ingericht en is o.a. voorzien van een open haard, Wi-Fi en een terras. Bij het chalet is parkeergelegenheid (gedeeltelijk overdekte carport voor twee auto's).
Vanaf € 374,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de Val Thorens met cabine of mezzanine - 6-8 personen
Mooie chaletappartementen ideaal gelegen in de nabijheid van de piste, met schitterend uitzicht op zowel het dorp als de vallei. In Val Thorens zijn vele uitgaansmogelijkheden en door de hoge ligging is het skigebied zeer sneeuwzeker tot begin mei. De gratis skibus naar het centrum van Val Thorens (centrum gelegen op ca. 400 meter) stopt direct voor het receptiegebouw. De supermarkt en een bar vind je binnen 50 meter van de résidence. Les Balcons de Val Thorens heeft twee eigen restaurants. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren! Ter plaatse is het ook mogelijk om ontbijt te reserveren. Sinds eind 2010 heeft de résidence ook een zeer compleet wellness centrum met zwembad (50 m²), sauna, hammam, jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten! Verder is er in alle appartementen en bij de receptie gratis Wi-Fi en hebben alle appartementen een eigen skilocker. Les Balcons de Val Thorens beschikt over een eigen parkeergarage met een hoogte van 2.10 meter. Plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 300 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).
Vanaf € 604,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen
Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!
Vanaf € 354,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement O Rouge - 8 personen
Résidence O Rouge heeft in 2018 haar deuren geopend in het dorp Châtel. Op slechts 50 meter afstand van de résidence vertrekt verschillende keren per dag de skibus naar het centrum met de Super-Châtel cabinelift. Deze skilift brengt je het gelijknamige gebied in, dat aangesloten is op het Linga/Pré-la-Joux gebied en het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Châtel heeft veel te bieden voor jong en oud! Het centrum ligt op ca. 450 meter loopafstand en ademt een gezellige sfeer. Je vindt er o.a. verschillende restaurantjes, (après-ski) bars en winkels. Kinderen kunnen spelenderwijs leren skiën bij club Piou-Piou en ook vind je in het dorp o.a. een kinderopvang, bowling, indoor speelhal en een rodelpiste. Er kan geschaatst worden op het Lac du Vonnes of breng een bezoek aan het Forme d'O Aquatique met binnenzwembad en wellnessfaciliteiten. Dit comfortabel ingerichte appartement ligt op de tweede verdieping en biedt plaats voor 8 personen. Op het ruime terras op het zuidwesten geniet je van het winterzonnetje en het mooie uitzicht op het berglandschap. Résidence O Rouge heeft een skiberging en een parkeergarage, waar twee parkeerplaatsen beschikbaar zijn voor dit appartement.
Vanaf € 380,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Oursons met buiten-jacuzzi - 8-12 personen
Chalet Les Oursons heeft een gunstige ligging in het gezellige skidorp Les Gets. Zowel het centrum als de cabinelift naar het skigebied op de Mont Chéry vind je op slechts 200 meter loopafstand. Er rijdt een gratis treintje tussen de Mont Chéry cabinelift en de Chavannes skiliften, die aan de andere kant van het centrum liggen (ca. 450 meter). Met deze skiliften heb je toegang tot het Chavannes/Ranfoilly gebied dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Bij de Chavannes skiliften bevindt zich de ESF skischool. Les Gets is een familievriendelijk dorp met een levendig centrum, waar vele restaurantjes, (après-ski) bars, supermarkten, sportwinkels en boetiekjes te vinden zijn. Voor de allerkleinsten is er een kinderopvang en jong en oud kan zich vermaken op de schaatsbaan of rodelbaan. Chalet Les Oursons is onderverdeeld in drie comfortabele appartementen, geschikt voor 4 tot 12 personen. Er is parkeergelegenheid buiten bij het chalet.
Vanaf € 5.135,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
