Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Le Rond Point des Pistes - 1-2 personen

In het hoogste gedeelte van het bekende en sneeuwzekere Tignes, Val Claret, liggen de appartementen Le Rond Point des Pistes. De appartementen liggen direct aan de piste en de skiliften, de skischool en de winkels vind je binnen een afstand van ca. 50 meter. De dichtbij gelegen Funiculaire Grande Motte zorgt ervoor dat je binnen no time op de lange latten naar beneden zoeft. Tegenover de résidence zijn onoverdekte parkeerplaatsen, op zo'n 400 meter van de résidence zijn er overdekte parkeerplaatsen (beiden betaald parkeren).

Vanaf € 496,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Cry de Lys appartement 56 - 7-8 personen

Appartement Cry de Lys appartement 56 - 7-8 personen
Chalet.nl

Bij de appartementen Cry de Lys verblijf je op een toplocatie in het wintersportdorp Les Gets. Deze appartementen liggen namelijk tegenover de piste en het startpunt van de ESF skilessen. Ook de Chavannes skiliften vind je op slechts een steenworp afstand, waardoor je in no time in het skigebied staat! Cry de Lys bevindt zich midden in het sfeervolle centrum van Les Gets. Een supermarkt, (sport)winkels, restaurants, après-ski bars en een kinderopvang liggen allemaal binnen handbereik! In Les Gets is meer te doen dan skiën alleen; er zijn een aantal rodelpistes, wellnesscentra en een schaatsbaan te vinden in het dorp, maar ook langlaufen en sneeuwschoenwandelen behoren tot de mogelijkheden. Daarnaast worden er voor kinderen in het dorp allerlei activiteiten georganiseerd. De appartementen Cry de Lys zijn onlangs gerenoveerd en hebben allemaal een balkon met uitzicht op de piste of het centrum. Er is een gezamenlijke wasruimte in het appartementengebouw, evenals een skiberging met ski-lockers en een lift. Dit appartement heeft twee parkeerplaatsen in de parkeergarage onder het appartementengebouw (max. 1.91 meter hoog).

Chalet-appartement Résidence Val 2400 - 10 personen

Chalet-appartement Résidence Val 2400 - 10 personen
Chalet.nl

De luxe appartementen van Val 2400 bevinden zich in het hoger gelegen gedeelte van Val Thorens bij Les Balcons de Val Thorens en Altitude. De résidence beschikt over een receptie, skiberging met schoendrogers, sportwinkel en een vernieuwde wellnessruimte met sauna en hammam. De blauwe piste "Plein Sud" (waar ook de bekende Folie Douce aan ligt) loopt boven de appartementen langs, hierdoor is terugskiën tot de deur mogelijk (laatste stukje is off-piste). Om 's ochtends weg te komen, loop je ca. 75 meter langs de weg (naar beneden) en stap je zo de blauwe piste op. De supermarkt bevindt zich op 25 meter van de appartementen en broodjesservice is via de receptie mogelijk. De skiverhuur ligt direct naast de receptie, je gereserveerde materiaal haal je daar dus snel op! De afstand naar het centrum van Val Thorens bedraagt ca. 300 meter. De skibus van en naar het centrum stopt voor de deur. Résidence Val 2400 beschikt over een eigen parkeergarage, plaatsen hiervoor zijn op aanvraag beschikbaar en kosten ? 75,00 per week (ter plaatse te voldoen). De hoogte van deze garage is 2.10 meter. Openbare parkeergarage P0 van Val Tho Parc is op zo'n 150 meter afstand gelegen (vooraf reserveren via www.valthoparc.com).

Appartement Alba - 6 personen

Appartement Alba - 6 personen
Chalet.nl

Résidence Alba is een recent gebouwd, kleinschalige résidence bestaande uit 5 verdiepingen (met lift) met in totaal 23 luxe appartementen. De résidence is gelegen bij de entree van Les Deux Alpes direct bij de stoeltjeslift Vallée Blanche en aan de gelijknamige blauwe piste. Zowel de skischool alsmede de nodige faciliteiten zoals een supermarkt, bakker en restaurant vind je op ongeveer 300 meter van résidence Alba. Het centrum van Les Deux Alpes ligt op ongeveer 1 kilometer, de gratis skibus stopt op ca. 50 meter van de résidence. Het centrum is ook met de skilift en dan over de piste te bereiken. Verder is er voor ieder appartement een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling, één code per apparaat). Er is gratis parkeergelegenheid in de openlucht en tegen betaling overdekt.

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël - 8-10 personen
Chalet.nl

Deze mooie, luxe chalet-appartementen "Les Chalets de Rosaël" liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. De sfeervol ingerichte appartementen zijn verdeeld over een aantal chalets en in Savoyaardse stijl gebouwd met gebruik van veel hout. Door de ligging boven het centrum, heb je vanaf het balkon een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terug skiën tot de deur mogelijk (klein stukje off-piste, niet voor absolute beginners). 's Morgens kun je over een vlak pad (ca. 25 meter) bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiverhuur vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. De résidence heeft een sauna, hammam, fitness-ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Tegen betaling parkeer je je auto in de eigen parkeergarage (aanvragen bij boeking, maximale hoogte: 2.10 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Gratis Wi-Fi-verbinding in de appartementen. Alle appartementen van Les Chalets de Rosaël zijn in de zomers van 2016 en 2017 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd en voldoen daarmee aan de eisen van deze tijd. De foto's zijn van een appartement dat in de zomer van 2016 is gerenoveerd.

Chalet-appartement Le Hameau des Marmottes 4-kamer - 6-8 personen

Chalet-appartement Le Hameau des Marmottes 4-kamer - 6-8 personen
Chalet.nl

Le Hameau des Marmottes is een mooi chalet park, ingeklemd tussen twee blauwe pistes in Preyerand - Les Menuires. De stoeltjesliften van Tortellet en Le Bettex bevinden zich in de directe omgeving van de chalets en zijn skiënd bereikbaar over de blauwe piste. Het centrum van Les Menuires is gemakkelijk te bereiken m.b.v. de "Preyerand" personenlift (deze draait ook 's avonds). Verder rijdt de gratis skibus naar het centrum de hele dag door de wijk heen (1 halte onderin de wijk en 1 bovenaan). Het park bestaat uit 22 chalets en drie in chaletstijl gebouwde appartementgebouwen met elk ca. 12 luxe appartementen. Alle verblijven zijn gebouwd in de stijl van de Savoie, waarbij veel gebruik is gemaakt van hout. De appartementen hebben een sfeervolle, luxe inrichting en beschikken over een Wi-Fi aansluiting (gratis). Bij voldoende sneeuw is terugskiën tot aan het appartement mogelijk. In ieder appartementengebouw bevindt zich een skiberging.