Appartement l'Erin - 4-6 personen
Appartement l'Erin vormt een heerlijke thuisbasis voor een wintersportvakantie in het enorme Les Portes du Soleil skigebied. Het appartement heeft een rustige ligging bovenin het dorp Châtel, ongeveer 800 meter verwijderd van het centrum en de Super-Châtel cabinelift. Met de skibus, die een aantal keer in de ochtend en een aantal keer in de middag rijdt, sta je binnen enkele minuten in het centrum. De skibushalte ligt ca. 100 meter van de résidence vandaan. De Super-Châtel cabinelift geeft je aansluiting op de pistes in het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil. Je kunt er ook voor kiezen om vanuit het centrum de skibus naar de Linga cabinelift of Pré-la-Joux stoeltjeslift te nemen. Beide skiliften brengen je in de richting van Avoriaz/Morzine. In het sfeervolle centrum van Châtel is een uitgebreid aanbod aan faciliteiten te vinden, waaronder diverse restaurants en après-ski bars, (sport)winkels met skiverhuur, skischolen en een wellnesscentrum met overdekt zwembad. Om Résidence l'Erin te kunnen bereiken wordt het aanbevolen om sneeuwkettingen mee te nemen. In de overdekte parkeergarage heb je één parkeerplaats tot je beschikking. Verder is er een gezamenlijke skiberging aanwezig in de résidence.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence L'Arollaie - 4-6 personen
Mooie, recent gebouwde résidence met luxe appartementen. Résidence L'Arollaie is gelegen in Plan Peisey op een paar minuten loopafstand van het centrum van Vallandry (ca. 1 km) en op slechts ca. 100 meter van de Vanoise Express die de oversteek naar La Plagne (Paradiski) verzorgt. Ook de piste en de stoeltjeslift "Peisey 61", die je een flink eind het skigebied van Les Arcs in brengt, vind je hier. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten (sommige tegen betaling) zoals een klein overdekt verwarmd zwembad, whirlpool, sauna, een gezellige lounge met open haard en pooltafel en een wasserette. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 404,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV L'Altaviva Comfort - 4-6 personen
In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 2x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!
Vanaf € 426,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Châtel CPN01 - 16-20 personen
Châtel CPN01 is een compleet nieuwgebouwd vrijstaand 20-persoons chalet dat in de herfst van 2013 is opgeleverd. Het ruime chalet beschikt over liefst 8 slaapkamers en 4 badkamers en is op slechts 200 meter van de "Linga Telecabine" en de eerste pistes gelegen. Deze cabinelift brengt je direct in het enorme Portes du Soleil skigebied met goede verbindingen richt Avoriaz en Morzine. Het levendige dorpscentrum van Châtel, met vele faciliteiten zoals cafés, restaurants, ijsbanen en een wellnesscentrum, vind je op ongeveer één kilometer afstand van Chalet Châtel CPN01. Hier rijdt een gratis skibus naartoe, de halte is op ca. 50 meter afstand gelegen. Bij de "Linga Telecabine" zijn een restaurant, skiverhuur en een skischool te vinden. Het chalet beschikt over een gratis Wi-Fi internetverbinding en een skiberging.
Vanaf € 396,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Gémeaux met slaaphoek - 4-6 personen
Résidence Les Gémeaux beschikt over 65 comfortabele appartementen. Vanuit de résidence is het slechts 100 meter lopen naar de piste en de cabinelift. Belle Plagne heeft een centrale ligging in het skigebied van La Plagne, waar je ruim 200 km piste tot je beschikking hebt. Door middel van de Vanoise Express is het skigebied van La Plagne aangesloten op dat van Les Arcs. Samen vormen deze skigebieden de Paradiski skiregio met 425 km piste. Ook ten opzichte van voorzieningen als winkels, bars en restaurants is résidence Les Gémeaux gunstig gelegen. Het centrum van Belle Plagne bevindt zich al op slechts 100 meter loopafstand. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een ski-locker in de gemeenschappelijke skiberging. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 408,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Honoré met sauna - 14-15 personen
Chalet Honoré is een uitstekend chalet voor groepen die in een authentiek dorpje willen verblijven maar wel op zoek zijn naar luxe en een uitgebreid skigebied. Dit ruime chalet ligt in het gezellige dorpje Peisey, vlakbij Vallandry. Het chalet is onlangs compleet gerenoveerd en combineert de authentieke uitstraling van een chalet met moderne gemakken. Zo beschikt het chalet o.a. over een sauna, open haard, Wi-Fi en een grote flatscreen televisie. Na een dag skiën op de pistes van het grote Paradiski skigebied, kom je terug in het charmante dorpje Peisey. Alle winkeltjes, aprés-ski en restaurants liggen zo'n 50 tot 350 meter van het chalet vandaan. Je kunt ook gemakkelijk naar het dorp Plan Peisey (direct naast Vallandry): de verbindingslift naar dit dorp ligt op een afstand van ca. 450 meter. Bij het chalet is parkeergelegenheid.
Vanaf € 355,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
