Appartement Les Châteaux d'Abondance met jacuzzi - 8 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Les Chalets de Flambeau - 6-8 personen
Résidence Les Chalets de Flambeau beschikt in totaal over 160 appartementen verdeeld over drie chaletgebouwen. De résidence ligt direct aan de piste in de wijk Les Champs, vlakbij de Pré Novel stoeltjeslift. Middels een gemakkelijke groene piste is het mogelijk om van en naar de résidence te skiën. Les Chalets de Flambeau beschikt over een compleet wellnesscentrum met zwembad met apart kinderbad, jacuzzi's, sauna's, Turkse stoombaden en fitnessruimte (gratis te gebruiken). Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Tevens is er internetverbinding (Wi-Fi, één gratis code per appartement) en een skiberging met schoendrogers aanwezig. Via de receptie is er broodjesservice mogelijk. Voor verdere boodschappen, restaurants e.d. kun je in het centrum van Val Cenis terecht (gelegen op ca. 400 meter). Er is een parkeergarage met een maximale hoogte van 2.20 meter (op aanvraag, tegen betaling).
Vanaf € 339,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Grenier de la Combe - 6 personen
Chalet Grenier de la Combe ligt in het charmante dorp Les Gets, niet ver van het centrum en de skilift Télécabine du Mont Chéry (beide ca. 350 meter). Met deze cabinelift bereik je de pistes van het Mont Chéry skigebied. Dit gebied bestaat met name uit rode en zwarte afdalingen. Aan de overzijde van het dorp liggen de stoeltjeslift en cabinelift naar het Chavannes/Ranfoilly skigebied (ca. 600 meter), waar voornamelijk rode en blauwe pistes te vinden zijn. Les Gets behoort tot het 650 km tellende Les Portes du Soleil skigebied. Via de plaats Morzine zijn de verschillende plaatsen van Les Portes du Soleil bereikbaar. De skibus vertrekt ca. 250 meter van chalet Grenier de la Combe vandaan. Na het skiën heb je in het centrum van Les Gets een ruime keuze aan gezellige restaurants en barretjes en ook voorzieningen als supermarkten, winkeltjes en een schaatsbaan vind je in het dorp. De authentieke sfeer maakt Les Gets een leuke familiebestemming. Er worden dan ook regelmatig activiteiten georganiseerd voor kinderen. Het traditionele chalet Grenier de la Combe is volledig gerenoveerd en vormt een verzorgd en gezellig ingericht wintersportverblijf voor maximaal 6 personen. Vanuit het chalet kijk je uit over de pistes van Mont Chéry. Er is een berging voor de ski's en snowboards, terras en buiten bij het chalet zijn twee parkeerplaatsen.
Vanaf € 796,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Les Chalets Des Ecourts - 2-4 personen
Dit mooie chaletpark bestaat uit 27 chalets met elk 5 appartementen die op het zuiden gelegen zijn. Het chaletpark is gelegen in het oude dorpje St. Jean d'Arves in de wijk 'Les Chambons'. Het beschikt over vele faciliteiten zoals een verwarmd openlucht zwembad, sauna, hammam en fitness. Deze faciliteiten zijn gratis toegankelijk. In het chaletpark is er een gezamenlijke skiberging. De piste en skilift liggen in het dorpsgedeelte 'La Chal', zo'n 2 km van het chaletpark. Elk half uur vertrekt er een gratis skibus van en naar de piste (tussen 08.30-18.30). De bushalte ligt voor het chaletpark. Ook vertrekken er gratis shuttlebussen naar de bioscoop en discotheek. Er is Wi-Fi internetverbinding in de appartementen (tegen betaling). Bij de receptie is er, tijdens de openingstijden, een gratis Wi-Fi internetverbinding. Broodjesservice is mogelijk via de receptie. Er zijn overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).
Vanaf € 234,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Le Prestige Lodge met privé-zwembad - 14 personen
Chalet Le Prestige Lodge is een nieuw gebouwd chalet met een gunstige ligging in Les Deux Alpes. Het chalet is ruim opgezet en beschikt onder andere over een privé-zwembad en sauna! Het chalet ligt in Les Deux Alpes vlak bij Place de Venosc met verschillende winkels, gezellige bars en restaurants. De groene piste eindigt op ca. 200 meter van het chalet. De cabinelift 'Du Diable' is ook gelegen op zo'n 200 meter lopen. Deze lift brengt je direct een heel eind het skigebied in naar 2400 meter hoogte. Vervolgens kun je overstappen op de 'Super Diable' die je naar ruim 2800 meter hoogte brengt. De skibus vertrekt op zo'n 250 meter van het chalet. Er is één zak openhaardhout inclusief en bij het chalet zijn drie parkeerplaatsen.
Vanaf € 503,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Alpages - 3-5 personen
In het sneeuwzekere skidorp Avoriaz, gelegen in het hart van Les Portes du Soleil, bevinden zich de appartementen Alpages. De appartementen zijn gelegen in een résidence bestaande uit twee appartementengebouwen. De appartementen zijn eenvoudig, maar netjes ingericht en hebben allemaal een Wi-Fi internetverbinding. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is zijn er ski-in-ski-out mogelijkheden. Het centrum van Avoriaz ligt ca. 150 meter van de appartementen Alpages vandaan. Er zijn hier o.a. supermarkten, skiverhuur en diverse gezellige restaurants en bars te vinden, evenals een oefenweide voor kinderen en een rodelpiste. Verder beschikt Avoriaz o.a. over een overdekt zwembad, wellnesscentrum, schaatsbaan, bowlingbaan en vier funparks. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.
Vanaf € 422,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
