Voordelig een Vakantiebungalow huren

Appartement Les Gémeaux met slaaphoek - 4-6 personen

Résidence Les Gémeaux beschikt over 65 comfortabele appartementen. Vanuit de résidence is het slechts 100 meter lopen naar de piste en de cabinelift. Belle Plagne heeft een centrale ligging in het skigebied van La Plagne, waar je ruim 200 km piste tot je beschikking hebt. Door middel van de Vanoise Express is het skigebied van La Plagne aangesloten op dat van Les Arcs. Samen vormen deze skigebieden de Paradiski skiregio met 425 km piste. Ook ten opzichte van voorzieningen als winkels, bars en restaurants is résidence Les Gémeaux gunstig gelegen. Het centrum van Belle Plagne bevindt zich al op slechts 100 meter loopafstand. De appartementen zijn allemaal voorzien van een balkon of terras, Wi-Fi internetverbinding (high-speed internet mogelijk tegen betaling) en een ski-locker in de gemeenschappelijke skiberging. De résidence heeft een parkeergarage, waar je tegen betaling de auto kunt parkeren. Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.

Vanaf € 408,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Roc Belle Face met slaaphoek - 4-6 personen

Appartement Le Roc Belle Face met slaaphoek - 4-6 personen
Chalet.nl

Le Roc Belle Face is een prachtige nieuwe résidence in Arc 1600 met in totaal 122 appartementen. In de directe omgeving zijn alle benodigde faciliteiten te vinden zoals winkels, skiverhuur, bars, restaurants en de skischool. Le Roc Belle Face is perfect gelegen, direct aan de piste met ski-in, ski-out mogelijkheid. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad en jacuzzi (gratis) en sauna en Turks stoombad (eerste keer gratis, daarna tegen betaling). Ook is er een wasserette en skiberging aanwezig. Tegen betaling kun je in de appartementen gebruik maken van Wi-Fi internet (ca. ? 24,90 per week, voor max. 3 apparaten, alleen per creditcard te betalen). Ook is het mogelijk om ter plaatse (tegen betaling) broodjesservice te regelen.

Appartement Résidence L'Arollaie - 4-6 personen

Appartement Résidence L'Arollaie - 4-6 personen
Chalet.nl

Mooie, recent gebouwde résidence met luxe appartementen. Résidence L'Arollaie is gelegen in Plan Peisey op een paar minuten loopafstand van het centrum van Vallandry (ca. 1 km) en op slechts ca. 100 meter van de Vanoise Express die de oversteek naar La Plagne (Paradiski) verzorgt. Ook de piste en de stoeltjeslift "Peisey 61", die je een flink eind het skigebied van Les Arcs in brengt, vind je hier. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten (sommige tegen betaling) zoals een klein overdekt verwarmd zwembad, whirlpool, sauna, een gezellige lounge met open haard en pooltafel en een wasserette. Broodjesservice is mogelijk via de receptie.

Chalet Caseblanche Tawny met open haard en sauna - 12 personen

Chalet Caseblanche Tawny met open haard en sauna - 12 personen
Chalet.nl

Chalet Caseblanche is een mooi park met luxe, nieuwgebouwde chalets en chalet-appartementen in het vriendelijke bergdorp Saint Martin de Belleville. In december 2018 is het park geopend. Het park bevindt zich op een perfecte locatie, direct aan de blauwe piste en vlak boven het dalstation van cabinelift Saint Martin 1. Hierdoor is er de mogelijkheid voor ski-in & ski-out. Deze cabinelift heeft aansluiting op de pistes die je naar de skigebieden van Les Menuires en Méribel brengen. Het authentieke dorp St. Martin de Belleville heeft een gezellige dorpskern met alle benodigde voorzieningen zoals een supermarkt, diverse winkels en restaurants die op ca. 500 meter afstand van Caseblanche te vinden zijn. Skilessen starten direct bij de cabinelift, 's morgens glij je hier in een paar tellen naar toe! Op het park zijn meerdere voorzieningen te vinden zoals restaurant Simple & Meilleur, waar je in de middag en avond terecht kan voor goed eten en snackbar Bell'Savoie voor brood en diverse snacks. Naast het restaurant heb je toegang tot de piste naar de cabinelift toe. Er zijn chalets en chalet-appartementen voor 6 tot en met 16 personen, sommige zelfs met privé-sauna en/of jacuzzi. De chalets zijn ruim opgezet en modern ingericht. Tawny is nummer H7 op de plattegrond (zie foto's).

Appartement Les Terrasses d'Eos - 2-4 personen

Appartement Les Terrasses d'Eos - 2-4 personen
Chalet.nl

Na een actieve dag op de piste nog even ontspannen in het zwembad of in de spa? Dan ben je bij résidence Les Terrasses d'Eos aan het goede adres! Deze luxe résidence vind je in de wijk Montsoleil, in het moderne skistation Flaine. Doordat de résidence direct aan de piste gelegen is, kun je 's ochtends meteen de ski's onderbinden en op pad gaan! Via de piste bereik je de skiliften in het centrum van Flaine, die je verder het Le Grand Massif skigebied in brengen. De résidence bestaat uit twee gebouwen, waarin 136 appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn gebouwd in traditionele chalet-stijl, met veel hout, wat zorgt voor een sfeervolle uitstraling. De appartementen zijn modern en comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon en een Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling is er high-speed internet mogelijk). Het verschil tussen de 'standaard' en de 'superior' appartementen is het aantal vierkante meters, waarbij het verschil vooral merkbaar is in de oppervlakte van de woonkamer. Vanuit het verwarmde buitenzwembad heb je een schitterend uitzicht op de omliggende bergwereld en de pistes. Binnen in de résidence bevindt zich een spa (toegang vanaf 16 jaar) met een jacuzzi, sauna en een hammam, evenals een fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn allemaal gratis te gebruiken! Verder is de résidence voorzien van een receptie (24/7) met lounge en kinderspeelhoek, een skiberging, een wasserette en een restaurant. Via de receptie heb je de mogelijkheid om broodjesservice te regelen. Er is een parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren. Résidence Les Terrasses d'Eos ligt ongeveer 500 meter van het centrum van Flaine vandaan. Hier vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants en bars, een supermarkt, diverse sportwinkels en de skischool.

Chalet Le Castor - 8 personen

Chalet Le Castor - 8 personen
Chalet.nl

Op een rustige plek met uitzicht over het centrum van Châtel ligt chalet Le Castor. Naast uitzicht op het centrum heb je ook uitzicht op de piste en de cabinelift, die op 150 meter te vinden zijn. De Super-Châtel cabinelift brengt je het skigebied in en via pistes en stoeltjesliften kom je in het Zwitserse gedeelte van Les Portes du Soleil of kun je naar het Linga/Pré-la-Joux gebied skiën. Je kan ook de skibus nemen naar Linga/Pré-la-Joux, deze vertrekt op 400 meter afstand van Le Castor en gaat om de 20 minuten. De eerste voorzieningen zijn al te vinden op 250 meter afstand van het chalet. Er zijn diverse winkels, restaurants en bars in het gezellige centrum van Châtel. Voor langlaufers zijn er ook veel mogelijkheden in en rondom het nabijgelegen dorp La Chapelle d'Abondance, met in totaal 21 km aan loipes. Chalet Le Castor is geschikt voor 8 personen en is voorzien van gratis Wi-Fi internetverbinding, een houtkachel, balkon, twee overdekte parkeerplaatsen en extra parkeerplaatsen voor het huis. Chalet Le Cerf ligt vlakbij chalet Le Castor.