Appartement Résidence L'Hevana - 2-4 personen
Résidence L'Hevana is een gloednieuwe résidence (opening december 2019) gebouwd in Savoyaardse stijl. Het bestaat uit 95 appartementen verdeeld over verschillende gebouwen. De appartementen zijn gunstig gelegen middenin het centrum van Méribel, dat een ruim aanbod aan winkels, restaurants en barretjes heeft. Het Chaudanne pistegebied ligt op ca. 500 meter loopafstand. Vanaf hier brengen verschillende skiliften je direct een eind het skigebied in, richting Courchevel of Les Menuires. De skibus stopt voor de deur van résidence L'Hevana en ook rijdt er regelmatig een shuttlebusje vanaf de résidence naar de skiliften. De résidence heeft een binnenzwembad en buiten-jacuzzi, maar ook een wellnessruimte met sauna, hammam en massage- en beautybehandelingen. Ook is er in L'Hevana een bar, skiverhuurwinkel, kinderspeelruimte en een parkeergarage (parkeerplaatsen niet vooraf te reserveren). Er is broodjesservice mogelijk via de receptie. De superieur appartementen bieden naast de standaard faciliteiten ook een privé-sauna en een open haard. Omdat de résidence momenteel nog in aanbouw is, zijn er nog geen foto's beschikbaar. De getoonde afbeeldingen en geven je alvast een impressie.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Résidence Village Montana combinatie - 10 personen
Résidence Village Montana bestaat uit luxe chalet-appartementen, die zich bevinden op een zonnige en rustige locatie in de wijk Tignes-le-Lac. Vanuit de accommodatie is er directe toegang tot de pistes. De winkels bevinden zich op ca. 200 meter. Résidence Village Montana heeft de volgende faciliteiten: receptie (24/7 geopend), liften, twee restaurants (een traditioneel en een Savoyaards restaurant), pianobar, salon met open haard en een sportwinkel. Ook is er een recreatieruimte met o.a. biljart, een skiberging en een bagageruimte. In het bijbehorende hotel kun je tegen betaling gebruik maken van de wellnessruimte met o.a. een jacuzzi, hammam, sauna's en een verwarmd buitenbad. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding.
Vanaf € 512,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Backgammon - 4-7 personen
Résidence Backgammon is rustig gelegen aan de rand van het bos van het authentieke dorpje Les Coches, onderdeel van het skigebied Paradiski-La Plagne. De appartementen hebben een gunstige ligging op slechts 50 meter van de piste en 100 meter van de skilift en skischool. Het centrum van Les Coches, met diverse winkels, restaurants en bars, een schaatsbaan, bevindt zich op ongeveer 500 meter afstand. Met de gratis voetgangerslift ''Télébuffette'' kan je eenvoudig het centrum van Les Coches bereiken. De résidence bestaat uit zes verdiepingen en er zijn twee liften in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen zij voorzien van een balkon en een ski locker met skischoendrogers in de gezamenlijke skiberging. De résidence beschikt over een wellnessruimte met sauna, hammam en een fitnessruimte (tegen betaling en vooraf reserveren bij de receptie). Er is gratis Wi-Fi bij de receptie en wellnessruimte (tijdens openingstijden). In de appartementen is Wi-Fi ook mogelijk (tegen betaling). Broodjesservice is via de receptie te regelen. Rondom de accommodatie bevinden zich gratis, openbare parkeerplaatsen.
Vanaf € 328,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Sérendipité - 9 personen
Bij chalet Sérendipité verblijf je op een centrale locatie in het wintersportdorp Vaujany. Dit chalet is onderverdeeld in drie ruime appartementen, waarvan wij een 8-persoons appartement kunnen aanbieden. Vaujany maakt onderdeel uit van het veelzijdige skigebied van Alpe d'Huez, dat maar liefst 250 km piste telt. De loopafstand vanaf het chalet naar de cabineliften Alpette en Villette is slechts 250 meter. Met deze skiliften sta je binnen 5 minuten op de piste! Voorzieningen zijn er in Vaujany genoeg te vinden! Er zijn o.a. een aantal barretjes en restaurants, een (afhaal)pizzeria, bakker, supermarkt, sportwinkels en kinderopvang te vinden in het dorp. De skischool bevindt zich bij de skiliften. Verder kun je een rondje schaatsen op de indoor schaatsbaan of een duik nemen in het overdekte zwembad. Het 8-persoons appartement is voorzien van een balkon, Wi-Fi en een (gedeelde) skiberging met skischoenendroger. De auto kun je parkeren in de gratis openbare parkeergarage van Vaujany, die op ca. 50 meter afstand van chalet Sérendipité ligt.
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Annapurna - 6 personen
Résidence Annapurna heeft een centrale ligging in het authentieke wintersportdorp Les Gets. Zowel de Mont Chéry cabinelift, piste en het centrum vind je binnen een straal van 200 meter! De Mont Chéry cabinelift brengt je het gelijknamige skigebied in, waar voornamelijk rode en zwarte pistes te vinden zijn. Aan de andere kant van het centrum (ca. 300 meter loopafstand) liggen de skischolen en de Chavannes skiliften. Met deze skiliften begeef je je in het Chavannes/Ranfoilly skigebied, dat aangesloten is op de pistes van Morzine. Aan luxe en comfort geen gebrek bij een verblijf in Résidence Annapurna! Deze résidence bestaat uit ruime, smaakvol ingerichte appartementen voor 6 tot 12 personen. In de mooie wellnessruimte is het heerlijk vertoeven na een dag in de sneeuw. Je vindt hier een verwarmd zwembad, jacuzzi, sauna en hammam, waar je allemaal gratis gebruik van kunt maken (van zondag t/m vrijdag). Voor een hapje en drankje kun je terecht in het tapasrestaurant met wijnbar en terras en ook is er een skishop in de résidence. Alle appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en één of meerdere balkons. Er is een gemeenschappelijke skiberging met skischoenendrogers aanwezig en de auto kun je parkeren in de parkeergarage onder de résidence (één parkeerplaats per appartement). Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag en tegen betaling. De receptie is op zaterdag geopend tot 20.00 uur. Later aankomen is mogelijk indien vooraf aangegeven. Ter plaatse zal er dan een toeslag van ? 60,00 per appartement in rekening worden gebracht.
Vanaf € 641,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance Type B - 5 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
