Chalet-appartement CGH Résidence Les Clarines Zilver - 4-6 personen
CGH Les Clarines is een mooie résidence met 78 appartementen verdeeld over 6 chaletgebouwen. De résidence is gunstig gelegen in de wijk Preyerand, aan het begin van Les Menuires. Op ongeveer 50 meter vind je de eerste piste van het immense skigebied, hier is ook een oefenweide met gratis "tapijtlift". Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en de Rocher Noir stoeltjesliften. Met deze stoeltjesliften heb je directe toegang tot het skigebied. Terugskiën is mogelijk tot ca. 50 meter van het appartement. De résidence heeft diverse faciliteiten als een receptie met open haard en broodjesservice, zwembad, fitness ruimte, twee sauna's, twee Turkse stoombaden en een grote jacuzzi. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je hier ook massages en schoonheidsbehandelingen ondergaan. Verder beschikt elk appartement over een eigen skilocker met schoendroger en gratis Wi-Fi-verbinding (één code per appartement). In de directe omgeving van CGH Les Clarines vind je een supermarkt, een tweetal skiverhuurwinkels, een bar en een aantal restaurants. Meer faciliteiten zijn te vinden in het centrum van Les Menuires dat zeer gemakkelijk is te bereiken met een gratis personenlift (deze draait tot 's avonds 23.00 uur en vertrekt op ca. 100 meter van de appartementen).
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement CGH Résidence Le Nevada - 6-8 personen
CGH Résidence Le Nevada is een complex met 50 luxe chalet-appartementen. Le Nevada is gelegen in de wijk Val Claret, met op loopafstand het centrum en dichtbij de pistes. Het is gebouwd in traditionele stijl, waarbij veel gebruik is gemaakt van materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. Verder beschikken de appartementen over een ski-locker met skischoenendroger en Wi-Fi-internetverbinding (één code per appartement). Broodjesservice regel je gemakkelijk via de receptie. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt, verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en fitnessruimte. Hier kun je gratis gebruik van maken. Ook kun je tegen betaling verschillende behandelingen ondergaan, zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Op de onderste verdieping bevinden zich o.a. het Office du Tourisme en de ESF (skischool).
Vanaf € 623,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Les Alpages de Champagny - 4-6 personen
Les Alpages de Champagny is een résidence met luxe chaletappartementen. Er zijn in totaal 66 appartementen verdeeld over vier chaletgebouwen. De résidence is in authentieke stijl gebouwd met veel gebruik van hout en natuursteen. De résidence is gelegen op ca. 1 km van het gezellige centrum van Champagny en Vanoise, ongeveer 15 minuten lopen via een smal voetpad. Het centrum heeft diverse gezellige restaurantjes, bars en winkels. De cabinelift en skischool zijn op ongeveer 1 km gelegen, de résidence heeft een eigen shuttleservice waarmee je naar de piste gebracht wordt. De résidence beschikt over diverse luxe faciliteiten zoals een overdekt verwarmd zwembad, sauna, Turks stoombad en een fitnessruimte, hier kun je gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages, en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. Voor alle appartementen is er een skiberging en Wi-Fi internetverbinding (één code per appartement). Er is een parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en broodjesservice is mogelijk via de receptie.
Vanaf € 423,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière inclusief catering - 11-12 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Dit chalet-appartement wordt inclusief uitgebreide cateringservice verhuurd: Je begint de dag met een heerlijk uitgebreid ontbijt, met iedere dag nog iets extra's. Na een lange dag op de piste staat er 's middags iets lekkers voor je klaar, denk aan een zelfgebakken taart of iets hartigs. En 's avonds kun je genieten van een speciaal voor jullie vers bereid 3-gangendiner. De cateringservice wordt verzorgd door onze staf, die er ook voor zorgt dat het appartement schoon en gezellig is. Bovendien weet de staf welke pistes het meest geschikt zijn voor jullie en wanneer er bijvoorbeeld markt in het dorp is. De staf heeft een eigen onderkomen en verblijft niet in jullie appartement en heeft één dag in de week vrij. Op deze dag verzorg je zelf het ontbijt en kan je bijvoorbeeld 's avonds uit eten gaan. Verder is het volgende inbegrepen: 7 keer uitgebreid ontbijt, 5 keer iets lekkers na het skiën, 6 keer een vers bereid driegangendiner inclusief salade, wijn en koffie/thee na. Tijdens het diner wordt wijn geserveerd, uiteraard mag je ook zelf je eigen drankjes meenemen. Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 2.05 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vanaf € 613,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Deux Tetes I - 10-12 personen
Het charmante chalet Deux Tetes I heeft een rustige ligging in het kleine dorp Les Granges. Op ongeveer 150 meter loopafstand bevindt zich de funiculaire (=treintje), die je naar Arc 1600 brengt. Vanuit Arc 1600 kun je vervolgens verder het skigebied van Les Arcs in, dat meer dan 200 kilometer aan pistes te bieden heeft! Vanuit Arc 1600 kun je via een blauwe of rode piste terugskiën naar Les Granges. De blauwe piste loopt boven het chalet langs. Vanaf deze piste kun je naar het chalet skiën (ca. 50 meter off-piste). Faciliteiten zoals een supermarkt, (sport)winkels, restaurants, bars en een skischool vind je in Arc 1600 (ca. 7 km rijden) of Bourg St. Maurice (ca. 9 km rijden). Deze plaatsen zijn beide ook bereikbaar met de funiculaire. Chalet Deux Tetes I is ruim opgezet en heeft een warme en sfeervolle uitstraling door het vele houtwerk. In de woonkamer bevindt zich een open haard en verder heeft het chalet o.a. een extra zitruimte, Wi-Fi en een terras. Daarnaast hebben alle slaapkamers de luxe van een eigen badkamer! Nabij het chalet is er voldoende parkeergelegenheid (carport voor 3 auto's). Ter plaatse is het mogelijk om broodjesservice te bestellen. Eventueel gehuurd ski- of snowboardmateriaal moet worden opgehaald in Arc 1600.
Vanaf € 442,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Lodge des Neiges - 4-6 personen
Résidence Lodge des Neiges opent in januari 2020 haar deuren. Deze résidence bevindt zich in het charmante dorpje Tignes 1800, op slechts 100 meter afstand van de Boisses cabinelift. Je kunt vanaf de résidence naar deze cabinelift skiën, die je vervolgens verder het Espace Killy skigebied in brengt. Aan het einde van je skidag kun je via een blauwe piste ook weer terugskiën naar de résidence. Tignes 1800 Les Boisses heeft geen groot centrum, maar alle benodigde voorzieningen zijn aanwezig in het dorp. Zo vind je er o.a. een skischool, supermarkt, ski shops en een aantal restaurants/bars. De meeste voorzieningen liggen op ongeveer 300 meter loopafstand van de résidence. Vanuit Tignes 1800 rijden er skibussen naar Tignes Le Lac. De appartementen die wij aanbieden liggen achterin de résidence Lodge des Neiges, in gebouw C, en zijn o.a. voorzien van Wi-Fi en een balkon. In de résidence kun je heerlijk ontspannen in het binnenzwembad en de spa met hammam, sauna's en jacuzzi's. Tegen betaling zijn er massages en schoonheidsbehandelingen mogelijk. Verder is er o.a. een fitnesszaal, receptie, wasruimte, parkeergarage en zijn er skikluisjes met skischoenendrogers. Dit appartement beschikt over één parkeerplaats in de parkeergarage van de résidence. Overige auto's kun je tegen betaling parkeren op de openbare parkeerplaats van Tignes 1800, 'Les Montayes' (ca. ? 88,00 per week) of gratis op de openbare parkeerplaats van Tignes Les Brévières (op ca. 4 km rijden).
Vanaf € 440,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
