Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement CGH Résidence L'Oree des Cimes - 8-10 personen

De recent gebouwde chalet-appartementen van CGH L'Oree des Cimes liggen net boven het dorpscentrum van Vallandry, direct aan de piste en bij de stoeltjeslift (Grizzly 68). Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. L'Oree des Cimes biedt een fantastisch uitzicht op Vallandry en een panoramisch uitzicht op het dal. Elk appartement beschikt over een eigen skilocker en Wi-Fi internetverbinding (één gratis code per appartement). De résidence heeft een receptie met open haard en broodjes-service en beschikt over een groot spa-centrum met diverse faciliteiten zoals een overdekt zwembad, jacuzzi, sauna, hammam en een fitness-centrum. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling biedt het beautycentrum een ruime keuze aan massages en schoonheidsbehandelingen.

Vanaf € 475,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon + Chalet Chardon - 12-16 personen

Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon + Chalet Chardon - 12-16 personen
Chalet.nl

Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël duplex - 10-12 personen

Chalet-appartement Les Chalets de Rosaël duplex - 10-12 personen
Chalet.nl

Deze mooie, luxe chalet-appartementen "Les Chalets de Rosaël" liggen vlak boven het centrum van Val Thorens, vlakbij de skilift en pistes. De sfeervol ingerichte appartementen zijn verdeeld over een aantal chalets en in Savoyaardse stijl gebouwd met gebruik van veel hout. Door de ligging boven het centrum, heb je vanaf het balkon een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste loopt boven de appartementen langs, hierdoor is (bij voldoende sneeuw) terug skiën tot de deur mogelijk (klein stukje off-piste, niet voor absolute beginners). 's Morgens kun je over een vlak pad (ca. 25 meter) bij de blauwe piste komen. Daarna kun je gemakkelijk overal in het skigebied en ook bij de skischool komen. Een restaurant en skiverhuur vind je direct bij de appartementen. Een supermarkt, meerdere restaurants en bars vind je op ongeveer 200 meter afstand. De gratis skibus stopt op ongeveer 150 meter, lopend is het centrum op ongeveer 350 meter te vinden. De résidence heeft een sauna, hammam, fitness-ruimte en een zwembad waar gratis gebruik van gemaakt kan worden (geopend van 14-21 uur). Tegen betaling parkeer je je auto in de eigen parkeergarage (aanvragen bij boeking, maximale hoogte: 2.10 meter). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger. Bij de receptie kan broodjesservice geregeld worden. Gratis Wi-Fi-verbinding in de appartementen. Alle appartementen van Les Chalets de Rosaël zijn in de zomers van 2016 en 2017 volledig gerenoveerd en gemoderniseerd en voldoen daarmee aan de eisen van deze tijd. De foto's zijn van een appartement dat in de zomer van 2016 is gerenoveerd.

Chalet du Merle met privé-sauna - 10 personen

Chalet du Merle met privé-sauna - 10 personen
Chalet.nl

Het charmante chalet du Merle ligt in de wintersportplaats Champagny en Vanoise. Het chalet heeft een gunstige ligging in het dorp, slechts 100 meter verwijderd van de piste en cabinelift! Deze cabinelift brengt je naar de pistes van het La Plagne skigebied, dat uitstekende mogelijkheden biedt voor zowel de gevorderde als beginnende wintersporter. Het centrum van Champagny en Vanoise ligt slechts 150 meter van het chalet vandaan en heeft een uitgebreid aanbod aan voorzieningen. Je vindt er o.a. een bakker, supermarkt, sportwinkels en diverse restaurants en après-ski gelegenheden. De ESF skischool bevindt zich bij de cabinelift. Chalet du Merle is onderverdeeld in twee appartementen, waarvan één 10-persoons- en één 11-persoons appartement. Deze comfortabel ingerichte appartementen hebben allebei een ruim balkon of terras met uitzicht op de piste! Er is gratis Wi-Fi in de appartementen. Direct voor het chalet is er parkeergelegenheid waar je de auto kunt neerzetten.

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy duplex - 6-8 personen

Chalet-appartement Le Hameau de Barthélémy duplex - 6-8 personen
Chalet.nl

Résidence Le Hameau de Barthélémy is gelegen in de wijk Les Eucherts in La Rosière. De blauwe piste is gelegen op ca. 300 meter en via deze piste bereik je de Eucherts Express cabinelift. Bij deze skilift vind je ook de skischool, skiverhuur, sportwinkels, een supermarkt, bowling en diverse restaurants. Het centrum van La Rosière vind je op ca. 650 meter en is lopend te bereiken via een wandelpad (ook in de avonduren verlicht) of met de shuttle bus. De luxe appartementen zijn modern ingericht en beschikken allemaal over een balkon of terras. Er is een wellness ruimte met een Finse sauna en een infraroodsauna, hier mag je als gast gratis gebruik van maken. Tegen betaling zijn er massagebehandelingen mogelijk. Verder is er een wasruimte (tegen betaling) en gratis Wi-Fi internetverbinding. Per appartement is er één skilocker en één overdekte parkeerplaats in de parkeergarage (max. hoogte 2.00 meter) inbegrepen. Extra parkeerplaatsen zijn op aanvraag mogelijk.

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen

Chalet-appartement Les Balcons de La Rosière - 8-10 personen
Chalet.nl

Recent gebouwde chaletappartementen in Savoyaardse stijl met veel aandacht voor ruimte en privacy, gelegen in de chalet-wijk Les Eucherts in La Rosière. Les Balcons de la Rosière bestaat uit acht chalets waarin de appartementen zijn ondergebracht. Op maximaal 150 meter vind je de eerste stoeltjeslift (Eucherts Express) en het is mogelijk terug te skiën tot de appartementen (bij voldoende sneeuw). In de directe omgeving van Les Balcons de La Rosière vind je een aantal winkels, skiverhuur, bowling, restaurants, bars en terrasjes. Ook de skischool en het VVV zijn op 150 meter afstand gelegen. Meer faciliteiten zijn te vinden in het (oude) centrum van La Rosière, gelegen op ca. 1 kilometer afstand en is te voet bereikbaar via een speciaal wandelpad ('s avonds verlicht). In de résidence bevindt zich het restaurant La Grange, waar zowel het ontbijt als het diner genuttigd kan worden. Ook is er in de résidence een Sherpa supermarkt, hier kan tevens broodjesservice worden geregeld. In alle appartementen en bij de receptie is er gratis Wi-Fi internetverbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de la Rosière beschikt over een eigen wellness ruimte met twee sauna's, een jacuzzi en een hammam. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (niet toegestaan voor kinderen tot en met 13 jaar, kinderen van 14 - 16 jaar dienen te worden begeleid door een volwassene). Tegen betaling kun je er ook gemasseerd worden! Bij de résidence kun je tegen betaling de auto parkeren in de parkeergarage (hoogte 1.90 meter). Nieuw voor December 2018: Een tweede wellness centrum (1000 m²) met zwembad (90 m²), kinderbadje, 2 sauna's, 2 hammams, 1 jacuzzi en fitnessruimte. Deze faciliteiten zijn gratis te gebruiken door de gasten (kinderen onder de 16 alleen onder begeleiding van een volwassene)!