Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Les Chalets de la Ramoure - 2-4 personen

Résidence Les Chalets de la Ramoure heeft een gunstige ligging in Valfréjus. Er zijn in totaal 38 comfortabele appartementen, verdeeld over drie vrijstaande chalets. De chalets zijn in Savoyaardse stijl gebouwd. De appartementen liggen direct aan de piste en slechts 60 meter van de 'Charmasson' skilift (per ski). Het centrum van het gezellige dorpje, met winkels, restaurants en een skischool, ligt slechts 200 meter van de appartementen vandaan. De résidence beschikt over een verwarmde skiberging en een parkeergarage (op aanvraag en tegen betaling). Gasten van Les Chalets de la Ramoure kunnen gratis gebruik maken van verschillende faciliteiten van Résidence La Turra, zoals het verwarmde buitenzwembad, de sauna, fitness en de Wi-Fi internetverbinding bij de receptie (tijdens de openingstijden). Residence La Turra biedt ook broodjesservice en beschikt over een wasruimte (tegen betaling). Deze résidence bevindt zich ca. 100 meter van Les Chalets de la Ramoure vandaan.

Vanaf € 265,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen

Appartement Le Neiger met sauna - 12 personen
Chalet.nl

Le Neiger (voorheen een hotel) bestaat uit 5 appartementen die in 2005 compleet gerenoveerd zijn. Ze zijn ideaal gelegen; direct aan de skipiste en vlakbij het centrum van het sympathieke en populaire bergdorpje Saint Martin de Belleville. De cabinelift van Saint Martin de Belleville vertrekt op ca. 150 meter van de appartementen. Deze is lopend of op de ski (m.b.v. een sleeplift) te bereiken. Met deze cabinelift en de aansluitende stoeltjeslift zijn Méribel en Les Menuires makkelijk bereikbaar. Bij de cabinelift is ook de ESF-skischool gevestigd. In de directe omgeving van Le Neiger vind je o.a. een supermarkt, meerdere restaurants en een bar. In het centrum van Saint Martin de Belleville (bereikbaar via een trappenhuis) zijn meer restaurants, nog een supermarkt, winkeltjes en skiverhuur gevestigd. De drie 12-persoons appartementen hebben ieder een privé-sauna en een prachtig panoramisch uitzicht.

Chalet-appartement Cristal - 4-6 personen

Chalet-appartement Cristal - 4-6 personen
Chalet.nl

Chalet Cristal is een kleinschalig chalet-appartement (totaal 4 appartementen die afzonderlijk of in combinatie gehuurd kunnen worden). Het is gelegen in het gehucht Le Levassaix. Het centrum van het levendige, moderne skistation Les Menuires ligt op ongeveer 1 km. De piste vind je op ongeveer 200 meter van het chalet. Op de benedenverdieping van het chalet bevindt zich een algemene sauna ruimte die gratis kan worden gebruikt door gasten van chalet Cristal. Verder zijn er een wasruimte met wasmachine en skiberging met skischoenendrogers in het huis en is er broodjesservice mogelijk (ter plaatse te regelen). Bij het chalet is gratis parkeergelegenheid. Dit appartement ligt op de eerste verdieping.

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen

Chalet-appartement Résidence Les Alpages du Corbier - 2-4 personen
Chalet.nl

Résidence Les Alpages du Corbier bestaat uit drie gebouwen, die direct aan de voet van de piste zijn gelegen. Via de stoeltjeslift Grand Crozat is er eenvoudig toegang tot het immense Les Sybelles skigebied. Het is mogelijk om tot nabij de appartementen terug te skiën via groene en blauwe pistes. De winkels in het centrum van Le Corbier bevinden zich op een afstand van 300 meter. De résidence heeft verschillende luxe faciliteiten waar gasten gebruik van kunnen maken zoals een verwarmd buitenzwembad en fitnessruimte. Tegen betaling kan men gebruik maken van de sauna en wasserette. Ook heeft de résidence een eigen restaurant, waar klanten ter plaatse kunnen reserveren. Bij de résidence zijn er een beperkt aantal overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling, maximale hoogte 2.10 meter) en onoverdekte parkeerplaatsen.

Chalet-appartement Loutantin - 8-10 personen

Chalet-appartement Loutantin - 8-10 personen
Chalet.nl

Het sfeervolle chalet-appartement Lountantin ligt in het hart van het authentieke dorpje Saint Marcel de Belleville. Het is gelegen tussen de bekendere dorpen Les Menuires (ca. 6 km) en Saint Martin de Belleville (ca. 1,5 km). Voor de inrichting van het appartement is er veel gebruik gemaakt van hout, waardoor het een knusse uitstraling heeft. Het ligt ca. 1300 m van de piste en na een dag skiën kun je (off piste) terug skiën tot op ca. 300 meter van het appartement. De dichtstbijzijnde skilift vind je in Saint Martin de Belleville op ca. (1,2 km). Deze cabinelift brengt je omhoog naar het hart van het enorme en uitgestrekte Les Trois Vallées skigebied. In het kindvriendelijke en charmante dorp Saint Martin vind je alle benodigde faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, leuke restaurants, bars, cafés en verschillende winkels. Saint Marcel zelf heeft niet veel voorzieningen, hiervoor kun je in het naastgelegen Saint Martin terecht. Vanuit Saint Marcel rijden er gratis skibussen naar Saint Martin de Belleville en Les Menuires. De skibushalte vind je op 150 meter van het appartement en rijdt 's morgens zo'n 3x en aan het eind van de dag ook 3x. Wil je een keer uitgebreid tafelen? In Saint Martin zit een Michelin-sterrenrestaurant genaamd "La Bouitte" waar je heerlijk kunt eten. In appartement Lountantin is het fijn thuiskomen! Na een dag in de kou kun je lekker opwarmen bij de houtkachel in de woonkamer. Er is een skiberging met skischoendrogers waar je het materiaal kunt opbergen en parkeerplaatsen waar je de auto kunt neerzetten.

Appartement Résidence Le Vermont - 8-10 personen

Appartement Résidence Le Vermont - 8-10 personen
Chalet.nl

Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.