Chalet-appartement Les Portes du Grand Massif vrijstaand chalet - 10-12 personen
Les Portes du Grand Massif (voorheen: Le Refuge du Golf) is geopend sinds december 2010 en bestaat uit een aantal vrijstaande en twee-onder-1-kap chalets en meerdere chaletgebouwen met daarin zeer comfortabele en modern ingerichte chalet-appartementen. Het geheel ligt boven de chaletwijk Hameau de Flaine. In deze wijk vind je een kleine supermarkt, skiverhuur en een restaurant. In het receptiegebouw zijn een bar en restaurant (met 's morgens broodjes-service en 's avonds meeneem maaltijden). Daarnaast zijn er een verwarmd zwembad, fitnesszaal, sauna, hammam en jacuzzi waarvan je gratis gebruik kunt maken. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je vlakbij de receptie en het pad naar de piste begint daar ook. Het centrum van Flaine is op zo'n 2 kilometer afstand gelegen. In dit centrum vind je de skiliften en de pistes van het uitgebreide skigebied. Alle accommodaties hebben een flat-screen televisie en gratis Wi-Fi (max. 3 apparaten). De auto moet (tegen betaling) worden geparkeerd in de ondergrondse parkeergarage (max. hoogte 2.20 meter) van de appartementen.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Daria-I Nor met cabine - 6 personen
Résidence Daria-I Nor is een nieuwe résidence (geopend in December 2018) met een zeer centrale ligging in de wijk Eclose in Alpe d'Huez. De piste en de cabinelift Alpe Express vind je op slechts 100 meter en hiermee heb je direct toegang tot het veelzijdige skigebied. Het centrum met diverse (sport)winkels, restaurants en bars vind je op ongeveer 1 km afstand, maar op ca. 200 meter vind je een supermarkt en enkele winkels. Daria-I Nor bestaat uit 48 appartementen, geschikt voor 2 tot 10 personen. De résidence beschikt over een wellnessruimte met o.a. een binnenzwembad, sauna en hammam en een fitness ruimte, waar je gratis gebruik van mag maken. Tegen betaling kun je bovendien gebruik maken van de spa van het naastgelegen hotel met o.a. zwembad, sauna, jacuzzi, speciale douches en massagebehandelingen. Verder zijn er twee restaurants, een gratis Wi-Fi Internetverbinding, gratis shuttle service (op aanvraag, via de receptie te regelen), broodjesservice (tegen betaling) en wasservice (tegen betaling). Elk appartement heeft een eigen skiberging met skischoendroger en parkeren kan in de parkeergarage (tegen betaling, maximale hoogte 2.05 meter).
Vanaf € 681,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Constellations - 2-5 personen
Résidence Les Constellations bestaat uit meerdere grote chalets, gebouwd met veel hout en steen. In totaal zijn er 158 appartementen verdeeld over deze chalets. De appartementen zijn ideaal gelegen, direct aan de piste, waardoor de mogelijkheid bestaat van en naar de résidence te skiën! Het verzamelpunt van de ESF skischool bevindt zich op slechts 100 meter afstand. Winkels, bars en restaurants vind je op ongeveer 200 meter afstand van de résidence. De appartementen Les Constellations zijn eenvoudig, maar comfortabel ingericht en hebben allemaal een balkon of terras. Zowel bij de receptie als in de appartementen is Wi-Fi aanwezig. Tegen betaling is er high-speed internet mogelijk. Verder is de résidence voorzien van een skiberging, bagageruimte en een parkeergarage (tegen betaling). Parkeerplaatsen zijn niet vooraf te reserveren, dit kan alleen ter plaatse.
Vanaf € 334,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Le Surf des Neiges - 4-7 personen
Residence Le Surf des Neiges is prima gelegen voor de wintersport, midden in het centrum van Les Deux Alpes. De appartementen liggen op 400 meter van de pistes en gondellift Le Diable en zijn gelegen op het zuiden, zuidoosten of zuidwesten. Tegenover de residence bevindt zich een bar/restaurant en aantal winkels. In de directe omgeving kun je nog meer winkels en uitgaansgelegenheden vinden, maar ook een zwembad, schaatsbaan en kinderopvang. Het complex heeft een skiberging, een parkeergarage (tegen betaling, beperkt aantal plaatsen) en Wi-Fi internet bij de receptie en in de appartementen (tegen betaling).
Vanaf € 417,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement CGH Résidence Les Clarines - 2-4 personen
CGH Les Clarines is een mooie résidence met 78 appartementen verdeeld over 6 chaletgebouwen. De résidence is gunstig gelegen in de wijk Preyerand, aan het begin van Les Menuires. Op ongeveer 50 meter vind je de eerste piste van het immense skigebied, hier is ook een oefenweide met gratis "tapijtlift". Deze blauwe piste brengt je naar de Tortollet en de Rocher Noir stoeltjesliften. Met deze stoeltjesliften heb je directe toegang tot het skigebied. Terugskiën is mogelijk tot ca. 50 meter van het appartement. De résidence heeft diverse faciliteiten als een receptie met open haard en broodjesservice, zwembad, fitness ruimte, twee sauna's, twee Turkse stoombaden en een grote jacuzzi. Je kunt hier gratis gebruik van maken. Tegen betaling kun je hier ook massages en schoonheidsbehandelingen ondergaan. Verder beschikt elk appartement over een eigen skilocker met schoendroger en gratis Wi-Fi-verbinding (één code per appartement). In de directe omgeving van CGH Les Clarines vind je een supermarkt, een tweetal skiverhuurwinkels, een bar en een aantal restaurants. Meer faciliteiten zijn te vinden in het centrum van Les Menuires dat zeer gemakkelijk is te bereiken met een gratis personenlift (deze draait tot 's avonds 23.00 uur en vertrekt op ca. 100 meter van de appartementen).
Vanaf € 474,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV Le Coeur des Loges Premium - 10-12 personen
Vanuit Résidence Le Coeur des Loges in Les Menuires stap je 's morgens meteen op de ski's! Deze nieuwgebouwde résidence (2016) bevindt zich namelijk direct aan de blauwe piste. Via deze piste kun je naar de stoeltjesliften Tortellet of Le Bettex skiën, waarmee je verder toegang hebt tot het 600 km piste tellende skigebied Les Trois Vallées. Bij Résidence Le Coeur des Loges geniet je van een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad aanwezig, waar je gratis gebruik van kunt maken, evenals een wellnessruimte (tegen betaling, alleen toegankelijk voor volwassenen, vooraf reserveren) met sauna, jacuzzi, hammam, massages en schoonheidsbehandelingen. In het restaurant met panoramaterras met uitzicht op de piste kun je terecht voor een heerlijke maaltijd (vooraf reserveren). Verder is er een receptie, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (van maandag tot en met vrijdag van 09.00-12.00 uur en van 14.00-17.00 uur, gratis, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), een speelruimte speciaal voor tieners en een parkeergarage (tegen betaling). In totaal zijn er 146 appartementen aanwezig, geschikt voor 4 tot 12 personen. Alle appartementen hebben een balkon, een skikluis en er is Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). In de directe omgeving van de résidence vind je o.a. een kleine supermarkt en een wasserette. Het centrum van Les Menuires ligt op ongeveer 1 km afstand en is te bereiken via de Preyerand personenlift of met de skibus die vlakbij de résidence vertrekt. Les Menuires heeft een uitgebreid aanbod aan restaurants, bars en winkels. Bij dit type appartement is 1x toegang per persoon tot de wellness inclusief!
Vanaf € 439,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
