Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Résidence Le Hameau & Les Chalets de la Vallée d'Or - 2-4 personen

Deze mooie résidence bestaat uit meerdere chalets met chalet-appartementen. Bij de bouw van de résidence is gebruik gemaakt van traditionele materialen uit de streek, zoals hout en natuursteen. De skiliften en het centrum zijn gelegen op ca. 800 meter van de résidence en zijn gemakkelijk te bereiken met de skibus. De pistes bevinden zich op 10 tot 200 meter afstand. In de résidence kunnen gasten (tegen betaling) gebruikmaken van het (deels) overdekte zwembad, sauna, wasserette en skiberging. Bij de receptie is Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). De auto kan (tegen betaling) worden geparkeerd in de parkeergarage (beperkt aantal plaatsen, hoogte 1.90 meter).

Vanaf € 221,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet Le Clos du Pré Type 1a - 6 personen

Chalet Le Clos du Pré Type 1a - 6 personen
Chalet.nl

Mooi autovrij chaletpark bestaande uit 33 imposante vrijstaande chalets. De chalets Clos du Pré zijn ideaal gelegen aan de rand van het vriendelijke dorpje Oz-en-Oisans (1350 meter hoogte), tussen de skipiste en de bossen. Vanuit de chalets, die gebouwd zijn met veel hout en steen, heb je veelal een prachtig uitzicht op het oude Oz-village, het stuwmeer en het Massif de Belledonne. De chalets zijn tegen de berg gelegen en sommige chalets zijn hierdoor wat moeilijker toegankelijk. Twee gondels (150 en 300 meter van het park) zorgen voor een snelle toegang tot de pistes van het super Alpe d'Huez skigebied met 82 liften en liefst 250 km piste. Direct bij de entree van het park is een korte sleeplift met groene piste. Met behulp van deze sleeplift kom je snel bij de twee gondels uit die wat hoger in het dorp zijn gelegen. Hier vind je ook de oefenweide met gratis oefenlift en sleemogelijkheden. Je kunt ook weer terug skiën over deze groene piste. Ook niet-skiërs kunnen van de twee gondels gebruik maken (tegen betaling). Bovenaan beide gondels zijn piste-restaurants gelegen, een prima plek om af te spreken voor de lunch! In het centrum van Oz-en-Oisans, gelegen op ca. 150 meter afstand van het chaletpark, vind je alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, bakker, skiverhuur, diverse restaurants en ook de skischool met kinderopvang mogelijkheden. Je kunt de auto in de openbare garage parkeren (ca. ? 40,- per week, niet vooraf te reserveren) of op de gratis openbare parkeerplaats. Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).

Chalet-appartement Goélia - 4-6 personen

Chalet-appartement Goélia - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Chalets Goélia zijn mooie, in traditionele stijl gebouwde chalet-appartementen waarbij veel gebruik is gemaakt van hout. Er zijn in totaal 126 appartementen verdeeld over 10 chalet-gebouwen. De appartementen zijn direct aan de piste gelegen en op slechts 50 meter van de stoeltjeslift "Du Soleil". Naast een receptie met open haard en gratis Wi-Fi (tijdens openingsuren) vind je een aantal winkels (kleine supermarkt en bakker) en een bar-restaurant bij de chalets. Op zaterdag is de lokale skischool vertegenwoordigd bij de receptie. Je kunt skilessen dan direct bij hen reserveren. In het centrum van het levendige La Toussuire vind je alle faciliteiten voor een geslaagde vakantie; 16 restaurants, 10 bars, 2 discotheken, een bowlingbaan en een bioscoop. In het chaletpark is er een gezamenlijke skiberging. Wi-Fi internetverbinding in de appartementen is mogelijk tegen betaling. Verder is er een wasserette en overdekte parkeerplaatsen (tegen betaling), maar er is ook gratis parkeergelegenheid (naar beschikbaarheid).

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 4-6 personen

Appartement Le Hameau du Puy appartement - 4-6 personen
Chalet.nl

In het vriendelijke Superdévoluy liggen de comfortabele appartementen en twee-onder-één-kap chalets van Le Hameau du Puy. De appartementen en de chalets zijn beide met gebruik van veel hout in lokale stijl gebouwd en ingericht. De skilift, skischool en de piste vind je op ca. 200 meter afstand en het centrum van Superdévoluy, met al zijn voorzieningen zoals winkels, schaatsbaan, bioscoop, restaurant en discotheek, ligt op ca. 150 meter afstand. In het gemeenschappelijke gebouw vind je de receptie, een verwarmd binnenzwembad en een sauna waar je gratis gebruik van kunt maken. Het park beschikt over gratis parkeergelegenheid (niet overdekt). Tegen betaling kun je de auto ook overdekt parkeren.

Appartement Résidence Les Sybelles - 2-3 personen

Appartement Résidence Les Sybelles - 2-3 personen
Chalet.nl

Résidence Les Sybelles bestaat uit verscheidene chalets, gebouwd in de traditionele stijl. Het complex bevindt zich bijna aan de pistes, op 600 meter van de dichtsbijzijnde winkels en op 1500 meter van het dorpscentrum. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een lounge met biljarttafel (tegen betaling), open haard, bar (alleen alcoholvrije dranken), skiberging, Wi-Fi internetverbinding (tegen betaling). U kunt ook gratis gebruik maken van het overdekte zwembad van de résidence L'Orée des Pistes. Het complex beschikt over eigen (gratis) parkeergelegenheid en overdekte parkeerplaatsen tegen betaling (beperkt).

Appartement Résidence Le Grand Panorama I geschakeld chalet - 8-10 personen

Appartement Résidence Le Grand Panorama I geschakeld chalet - 8-10 personen
Chalet.nl

Résidence Le Grand Panorama I is gelegen aan het begin van het dorp Valmeinier 1800. Het bestaat uit individuele chalets, geschakelde chalets en vier chalet-gebouwen met in totaal 115 appartementen. De groene "Epiboles" piste slingert langs de accommodatie en brengt je naar de stoeltjeslift "Le Roi", die vanuit Valmeinier 1500 vertrekt. Hier vandaan kun je ook gemakkelijk richting Valloire en alle pistes die het gebied heeft ontdekken. De stoeltjesliften 'Pre Aynard' en 'Les Jeux', die vanuit het centrum van Valmeinier 1800 vertrekker, zijn gelegen op ca. 800 meter afstand. Hier vind je ook diverse winkels, restaurants en een aantal barretjes. Verder is er in Valmeinier een bioscoop, een schaatsbaan en kinderopvang. De gratis skibus, die vertrekt op ca. 100 meter, brengt je er in enkele minuten naar toe. Na een dag skiën kunnen de gasten van Le Grand Panorama I gratis gebruik maken van het verwarmde buitenzwembad en tegen betaling van de sauna. Verder is er een receptie met Wi-Fi internetverbinding en een biljarttafel, voor elk appartement is er een ski-locker. In de directe omgeving van de résidence kun je gratis parkeren. Bij de appartementen zijn ook overdekte plaatsen, deze zijn wel tegen betaling.