Chalet-appartement Village Montana Planton - 6 personen
Direct aan de piste en vlakbij de eerste skiliften ligt résidence Village Montana Planton in Tignes le Lac. Deze kleinschalige résidence valt onder het bekende Village Montana (gelegen op ca. 50 meter) en bevat slechts 6 appartementen, variërend van 6 tot 10 personen. Alle appartementen beschikken over een Wi-Fi internetverbinding en hebben uitzicht op de piste en de imponerende bergwereld rondom Tignes. In de résidence zit een restaurant met Savoyaardse specialiteiten; meer restaurants, winkels, de skischool en bars vind je in de directe omgeving van de résidence. Je kunt gratis gebruik maken van de faciliteiten van Hotel Village Montana (gelegen op ca. 100 meter); een spa met verwarmd buitenzwembad, jacuzzi, hammam en sauna's.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement St. Jacques - 10-14 personen
Résidence St. Jacques ligt in het hart van Plagne Bellecôte en vlakbij de skilift en piste. De appartementen hebben een gunstige ligging in het dorp, zo vind je de piste en skilift al op circa 120 meter, de skiverhuur winkel op circa 50 meter. Een van de skiliften brengt je direct naar de gletsjer van Bellecôte, gelegen op ca 3300 meter, hierdoor is de sneeuwzekerheid gunstig. De résidence bestaat uit 10 verdiepingen en er is een lift in het gebouw aanwezig. De comfortabele appartementen zijn onlangs gerenoveerd wat voor een frisse uitstraling zorgt. Alle appartementen beschikken over een balkon. Op slechts 100 meter afstand vind je diverse faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er o.a. winkels, een skischool, verschillende restaurants en een aantal bars. Hier kun je na een dag hard werken op de piste, van een welverdiend drankje genieten. Je kunt gratis gebruik maken van het openbare zwembad in Plagne bellecôte, gelegen op circa 15 meter afstand. Hier kun je genieten van het verwarmde buitenzwembad met uitzicht op de besneeuwde bergen. Ook is er een wellness-ruimte aanwezig met o.a. jacuzzi en sauna (tegen betaling). Er is een overdekte parkeergarage (tegen betaling) gelegen op circa 500 meter van het centrum (vooraf te reserveren). Ook is er openbare parkeergelegenheid (tegen betaling) met 200 parkeerplaatsen in Plagne Bellecote. Je kunt bij aankomst de auto naast de résidence parkeren om uit te laden. Er is Wi-Fi aanwezig tegen betaling.
Vanaf € 485,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Montagnettes Hameau de la Sapinière - 9 personen
Direct aan de groene piste, vlak boven het centrum van Les Menuires ligt Résidence Montagnettes Le Hameau de la Sapinière. De negen chaletgebouwen herbergen in totaal 59 appartementen en het geheel is opgezet in de stijl van een klein bergdorpje. De appartementen zijn ruim en comfortabel ingericht en beschikken ieder over een Wi-Fi internetverbinding (1 verbinding per appartement) en de meesten zijn voorzien van een open haard. Tegen betaling (? 8,00 p.p. voor 45 minuten, geopend van 16:00-19:00 uur, op reservering via receptie) kun je gebruik maken van de spa met een sauna, jacuzzi en hammam. Daarnaast is het ook mogelijk om tegen betaling massages te ondergaan. Broodjesservice is via de receptie te regelen en een skiberging is aanwezig. Op ca. 500 meter vind je het centrum van Réberty 1850. Hier zijn alle benodigde faciliteiten zoals een supermarkt, restaurants en dergelijke. Het centrum van Les Menuires, waar ook de lessen van de skischool (ook voor kinderen) beginnen, ligt op ca. 10 minuten lopen via een speciaal wandelpad. Echter, via de groene piste is het centrum gemakkelijker te bereiken, ook voor de beginnende skiërs. Gehuurd skimateriaal haal je op bij de verhuurwinkel op het parkje, makkelijker kan niet! Er zijn diverse parkeermogelijkheden bij Montagnettes Le Hameau de la Sapinière (vooraf reserveren zeer aanbevolen, ter plaatse te voldoen): - Onoverdekte parkeerplaats: ? 49,00 per week. - Overdekte parkeerplaats (carport, maximale hoogte 2.20 meter): ? 105,00 per week voor 2 auto's en ? 147,00 voor 3 auto's. - Parkeergarage (maximale hoogte 1.90 meter): ? 147,00 per week voor 2 auto's.
Vanaf € 392,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Châtel CAN01 - 18-21 personen
Prachtig, nieuw, luxe en groot chalet op een ideale locatie in Châtel; tegenover de "Linga Telecabine" die je direct in het Portes du Soleil skigebied brengt. Het chalet heeft een eigen wellnessruimte met sauna, whirlpool en massagedouche. Het levendige dorpscentrum van Châtel, met vele faciliteiten zoals cafés, restaurants, ijsbanen en een wellnesscentrum, vind je op ongeveer één kilometer. Hier rijdt een gratis skibus naartoe. Naast de "Linga Telecabine" is een skishop en een skischool te vinden.
Vanaf € 482,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Coronilles Type 2 - 65 m² - 4-6 personen
De chalet-appartementen Coronilles zijn gelegen in een appartementengebouw, in het oude centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en beschikt over meerdere appartementen, variërend van 2 tot 8 personen. Het is tevens mogelijk om appartementen in combinatie te huren of om het chalet in het geheel te huren. Het gehele chalet biedt plaats voor groepen tot 36 personen. Alle appartementen zijn voorzien van een zonnig balkon met panoramisch uitzicht. Gratis Wi-Fi internetverbinding is tevens in alle appartementen beschikbaar. Circa 250 meter bergopwaarts zijn de skiliften gelegen, evenals een aantal winkels. Een supermarkt is gelegen op circa 100 meter afstand. In het centrum van St. Martin de Belleville kun je tevens terecht voor diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabijheid van de chalet-appartementen Coronilles. Ook is er een skiberging aanwezig.
Vanaf € 254,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Lumières de Neige - 2-4 personen
Panoramisch gelegen appartementen op slechts 100 meter van de eerste pistes. Naast een skiberging is er een wasserette (tegen betaling) en kan er overdekt worden geparkeerd (max. hoogte 1.90 meter, beperkt aantal plaatsen). In de nabije omgeving zijn er gratis onoverdekte parkeerplaatsen. Tevens is er (tegen betaling) Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. De meeste appartementen hebben een balkon, sommige hebben een terras met uitzicht op de vallei of résidence. Het centrum van Valmeinier met diverse winkels is gemakkelijk te voet te bereiken.
Vanaf € 209,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
