Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet-appartement Villarenger Le Petit Chardon - 4-6 personen

Chalet Villarenger ligt in het gelijknamige dorpje Villarenger, op ca. 4 km van het authentieke bergdorp Saint Martin de Belleville. In Saint Martin de Belleville bevinden zich de skipiste en de cabinelift, waarmee je toegang hebt tot de pistes van Les Trois Vallées. Daarnaast heeft dit familievriendelijke dorp een gezellig centrum met een aantal restaurants en bars, sportwinkels, supermarkt en een kinderweide. Bij de cabinelift bevindt zich de skischool. Het chalet is onderverdeeld in twee appartementen, die verzorgd en sfeervol zijn ingericht. Ze zijn voorzien van een Wi-Fi internetverbinding en er is een gedeelde skiberging voor het opbergen van je skimateriaal. Tezamen bieden de appartementen plaats voor maximaal 16 personen. Er zijn openbare parkeerplaatsen in de omgeving van het chalet, waar je gratis je auto kunt parkeren. Bijgeboekt huurmateriaal en de skipassen haal je op in Saint Martin de Belleville.

Vanaf € 274,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement Résidence Sabot de Venus Luxe - 8-10 personen

Chalet-appartement Résidence Sabot de Venus Luxe - 8-10 personen
Chalet.nl

De luxe chalet-appartementen Sabot de Venus zijn ideaal gelegen direct aan de piste en dichtbij het winkelcentrum van Val Thorens. Deze kleinschalige résidence bestaat uit 14 appartementen, verdeeld over vier verdiepingen. Vanuit de skiberging met skischoendrogers, stap je zo de eenvoudige blauwe piste op die Val Thorens doorkruist. Je kunt de auto parkeren (tegen betaling) in de eigen parkeergarage (max. hoogte 2.40 meter). Résidence Sabot de Venus beschikt over een sauna en Wi-Fi-internetverbinding. Hier kun je gratis gebruik van maken. Verder vind je alle benodigdheden voor een prima wintersportvakantie in de directe omgeving; het sportcentrum met zwembad, skiverhuur, restaurants, bars, winkels, supermarkt en de bakker. Het startpunt van de skilessen is gelegen op zo'n 300 meter afstand en is via de blauwe piste te bereiken.

Chalet-appartement Les Soldanelles - 10 personen

Chalet-appartement Les Soldanelles - 10 personen
Chalet.nl

Chalet-appartement Les Soldanelles ligt in het dorp Champagny en Vanoise. Op ca. 200 meter afstand van het appartement vertrekt de skibus naar het centrum en de cabinelift (ca. 800 meter). Met de cabinelift sta je binnen 8 minuten in het skigebied van La Plagne, waar je kunt genieten van 225 pistekilometers! Mocht je hier niet genoeg aan hebben, kun je met de Vanoise Express het dal oversteken naar het skigebied van Les Arcs, waar nog eens ruim 200 km aan pistes te vinden is. Het gebied bij Champagny en Vanoise bestaat voornamelijk uit blauwe en rode pistes, wat het geschikt maakt voor beginners. Via twee rode pistes kun je terug skiën naar het dorp. Faciliteiten als een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkten, restaurants en bars zijn allemaal te vinden in het centrum. Verder heeft het dorp o.a. een openbaar binnenzwembad en wellnesscentra en zijn er het hele winterseizoen nog vele andere activiteiten te doen. Dit 10-persoons appartement is één van de vier appartementen in chalet Les Soldanelles. Het appartement beschikt o.a. over Wi-Fi, een privé-terras en een privé-garage voor één auto. In de garage is ook ruimte om je skimateriaal op te bergen. Tegenover het chalet bevinden zich gratis parkeerplaatsen (naar beschikbaarheid) en in het dorp zijn diverse openbare parkeergarages- en plaatsen te vinden (gratis en tegen betaling).

Chalet-appartement Les Valmonts de Val Cenis - 4-6 personen

Chalet-appartement Les Valmonts de Val Cenis - 4-6 personen
Chalet.nl

Les Valmonts de Val Cenis is een gunstig gelegen résidence in het familievriendelijk Val Cenis. De résidence bestaat uit 176 appartementen voor 4 tot 8 personen, verdeeld over 7 grote chalets (met lift). De appartementen zijn gelegen in de wijk Lanslebourg en het centrum ligt op ongeveer 300 meter en op ca. 100 meter vertrekt de gratis skibus naar de andere wijken van Val Cenis. De résidence ligt direct aan de piste en op slechts 50 meter vind je maar liefst drie stoeltjesliften; Pont des Chèvres, Ramasse en de Turra die de verbinding met Termignon verzorgt. Eenmaal boven kun je de 125 km pistes van Val Cenis verkennen. Bij deze skiliften vind je ook het verzamelpunt van de skilessen en de kinderweide, dus dat is ook lekker dichtbij! Na een lange dag op de piste kun je als gast van Les Valmonts de Val Cenis gratis gebruik maken van het verwarmde binnenzwembad en tegen betaling van de sauna en hammam (1 sessie gratis)! Verder is er een receptie aanwezig met een lounge, biljarttafel, wasservice en broodjesservice. Er is Wi-Fi mogelijk in de appartementen (tegen betaling).

Chalet-appartement Emma met houtkachel - 14 personen

Chalet-appartement Emma met houtkachel - 14 personen
Chalet.nl

Het recent gebouwde chalet Emma is gunstig gelegen; net onder het centrum van Les Menuires en op slechts 25 meter afstand van de blauwe skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjeslift Tortollet en de cabinelift Rocher Noir. De stoeltjeslift Tortollet brengt je, in een paar minuten, naar het centrum van Les Menuires, waar skiliften vertrekken naar de Col de la Chambre en de 3 Marches. Hiervandaan kun je verder het Les Trois Vallées skigebied in. De cabinelift Rocher Noir brengt je naar de Point de la Masse, waar een aantal zeer mooie pistes gelegen is. Je kunt vanaf het chalet ook de piste oversteken en de 'Preyerand' personenlift naar het centrum van Les Menuires nemen. In het centrum van Les Menuires vind je een uitgebreid aanbod aan restaurants met heerlijke zonneterrassen en er zijn diverse barretjes voor een gezellige après-ski. Verder zijn er in het dorp o.a. een aantal supermarkten, allerlei winkels, skiverhuur, skischolen, kinderopvang, een overdekt zwembad en wellnessfaciliteiten te vinden. Binnen een straal van 200 meter van het chalet bevinden zich o.a. al een aantal restaurants, winkels en skiverhuur. In chalet Emma zijn de afgelopen jaren zes chalet-appartementen gerealiseerd, de eerste zijn in December 2015 opgeleverd. In totaal zijn er één 8-persoons appartement, twee 10-persoons appartementen, twee 12-persoons appartementen en één 14-persoons appartement ondergebracht. De chalet-appartementen zijn netjes ingericht en beschikken elk over een Wi-Fi internetverbinding en balkons. Daarnaast zijn alle slaapkamers voorzien van een en-suite badkamer. Bij chalet Emma is voldoende gratis parkeergelegenheid. Net boven de chalets Emma, en toegankelijk via een trap, ligt piste-restaurant La Ruade. Dit restaurant, met groot zonneterras en een enorme open haard, biedt een mooie kaart met lokale specialiteiten en internationale gerechten. Leuk detail; de eigenaren zijn familie van de eigenaren van Chalet Emma.

Appartement Cedrat - 4-6 personen

Appartement Cedrat - 4-6 personen
Chalet.nl

Résidence Cedrat ligt in het autovrije dorp Avoriaz, centraal gelegen in het grote Les Portes du Soleil skigebied. De résidence bestaat uit 90 netjes ingerichte appartementen en bevindt zich op slechts een steenworp afstand van de skipiste. Via deze piste ski je naar de stoeltjesliften Lac-Intrets en du Stade en ook bevindt zich hier een grote halfpipe. Het centrum van Avoriaz ligt ongeveer 350 meter van résidence Cedrat vandaan. Je vindt hier o.a. een supermarkt, diverse winkels, skiverhuur, allerlei gezellige restaurants en bars en een oefenweide voor kinderen. De dichtstbijzijnde winkels, bars en restaurants zijn echter al op ca. 200 meter afstand gelegen. Avoriaz beschikt over maar liefst vier funparks. Verder zijn er o.a. een rodelbaan, bowlingbaan, overdekt zwembad en wellnesscentrum te vinden in het dorp. Avoriaz is een autovrij dorp en daarom dien je je auto te parkeren op de openbare parkeerplaats of in een parkeergarage bij de ingang van het dorp. Vanaf daar wordt je bagage, tegen betaling, per sneeuwscooter of arrenslee naar de résidence gebracht.