Chalet de Bellecôte Wittenburg - 12 personen
Het autovrije park 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets en is gelegen vlak boven het dorpscentrum van Vallandry. De chalets liggen direct aan de blauwe piste en hebben een prachtig uitzicht over het dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), dat aan de overkant gelegen is. Het centrum van Vallandry, met o.a. skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk via de piste of over de weg (ca. 400 meter) te bereiken. Kies je voor gemak, dan stap je op de gratis skibus die de hele dag rijdt (halte bij de entree van het park). Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden. Er is gratis openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark. Daarnaast kun je als huurder van Chalet Wittenburg gratis gebruik maken van één parkeerplaats in een nabijgelegen parkeergarage. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, deze plekken zijn niet vooraf te reserveren). Het chalet is niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Alle chalets beschikken over een gratis wifi-aansluiting. Chalet Wittenburg is in de zomer van 2012 volledig gerenoveerd door de eigenaar. Dit is met zeer veel zorg en in traditioneel Savoyaardse stijl gedaan, waardoor het chalet er fantastisch uit ziet. Chalet Wittenburg is op de onderste rij van het chaletpark gelegen (chalet nummer 25, zie plattegrond bij foto's) en heeft hierdoor een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste "Forêt" loopt direct voor het huis langs en is gemakkelijk toegankelijk d.m.v een trap. Deze piste gaat naar het centrum van Vallandry, vanwaar de stoeltjeslift vertrekt.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet de Bellecôte Type 2, Chalet de Neige - 8 personen
Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet de Neige is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via het paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de drukte bij de lift in het centrum ontwijken.
Vanaf € 446,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Mendi Alde studio - 2-4 personen
Mendi Alde is een in Savoyaardse stijl gebouwde résidence met 189 appartementen verdeeld over 5 gebouwen. De résidence beschikt over o.a. een Spa met sauna en Hammam, fitness, restaurant, een wasserette en een kids club. Via de receptie is het tevens mogelijk broodjesservice te regelen. Mendi Alde heeft een gunstige ligging in La CLusaz, de Bossonet skilift ligt op een kleine 200 meter. Ook verschillende pistes eindigen op nog geen 200 meter van de appartementen. La Clusaz heeft een langgerekt centrum, de eerste winkels zijn al te vinden op 300 meter, ca. 5 minuten lopen. Hier bevinden zich tevens diverse restaurants en bars. De appartementen zijn voorzien van Wi-Fi en de meeste beschikken over een balkon of terras.
Vanaf € 600,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Châteaux d'Abondance penthouse met sauna - 8 personen
In februari 2019 heeft Résidence Les Châteaux d'Abondance haar deuren geopend op een rustige locatie tussen de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance in. De résidence bestaat uit 20 luxe appartementen en 5 penthouses, geschikt voor 4 tot 8 personen. Deze liggen verspreid over 3 appartementengebouwen, die gebouwd zijn in chalet-stijl. Met de Panthiaz cabinelift, gelegen op ongeveer 7,5 km afstand in La Chapelle d'Abondance, heb je toegang tot de pistes van Châtel. Vanuit Châtel kun je vervolgens verschillende kanten op in het skigebied van Les Portes du Soleil, dat in totaal maar liefst 650 pistekilometers telt! Echter hebben de dorpen Abondance en La Chapelle d'Abondance ook ieder een apart, kleinschalig skigebied, met voornamelijk blauwe en rode pistes. De cabinelift de L'Essert in Abondance vind je op ongeveer 2,2 km afstand en de stoeltjeslift Crêt Béni in La Chapelle d'Abondance op ongeveer 6,5 km afstand van de résidence. Zowel in Abondance als in La Chapelle d'Abondance kun je terecht voor voorzieningen als een skischool, supermarkt, sportwinkels en restaurants. De résidence heeft een receptie met lounge, gezamenlijke wasmachine en droger, skiberging met skischoenendrogers en alle appartementengebouwen zijn voorzien van een lift. Je kunt je auto gratis parkeren in de parkeergarage, hier bevindt zich tevens een algemeen oplaadpunt voor elektrische auto's (? 10,- per oplaadbeurt). Alle appartementen zijn luxe ingericht met een ruime woonkamer, meerdere smart-tv's, Wi-Fi en in de gehele woning is vloerverwarming aanwezig. Daarnaast hebben alle appartementen een balkon of terras. De gloednieuwe appartementen van Les Châteaux d'Abondance zijn in februari 2019 opgeleverd. Er zijn nog geen foto's beschikbaar, de getoonde foto's geven je een impressie. Vanaf winter 2019/2020 zal de résidence ook beschikken over een wellnessruimte, waar je o.a. een zwembad, sauna, jacuzzi en fitnessapparatuur vindt.
Vanaf € 1.310,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Résidence Le Vermont - 8-10 personen
Direct aan de piste in Valmeinier 1800 liggen de appartementen van Résidence Le Vermont. Le Vermont is eind 2009 geopend en herbergt 47 appartementen, geschikt voor maximaal 10 personen. Je kunt gratis gebruik maken van de sauna en jacuzzi. Winkels, restaurants en de skischool vind je in de directe omgeving van de résidence. Broodjesservice is via de receptie mogelijk.
Vanaf € 216,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement L'Orée des Pistes - 2-4 personen
Résidence L'Oree des Pistes is gelegen in het hogere gedeelte van het vriendelijke Superdévoluy. Het geheel bestaat uit appartementen en twee-onder-één-kap chalets. De appartementen en chalets zijn comfortabel ingericht en gebouwd in Savoyaarde stijl met gebruik van veel hout. De groene piste loopt direct langs de résidence en de eerste skiliften vind je op ca. 200 meter (gemakkelijk per ski bereikbaar). Het centrum van het moderne skistation Superdévoluy, met winkels, ijsbaan, bioscoop, restaurants en discotheek, bevindt zich op ongeveer 600 meter. In dit centrum vind je ook de skischool en de kinderopvang voor de allerkleinsten. In het hoofdgebouw vind je de receptie, een salon met open haard, bar, een verwarmd binnen zwembad (gratis) en een sauna (tegen betaling). Tevens is er gratis Wi-Fi internetverbinding bij de receptie. Het park beschikt over gratis overdekte parkeergelegenheid.
Vanaf € 198,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |