Chalet de Bellecôte Wittenburg - 12 personen
Het autovrije park 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets en is gelegen vlak boven het dorpscentrum van Vallandry. De chalets liggen direct aan de blauwe piste en hebben een prachtig uitzicht over het dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), dat aan de overkant gelegen is. Het centrum van Vallandry, met o.a. skischool, kinderopvang, winkels en restaurants, is gemakkelijk via de piste of over de weg (ca. 400 meter) te bereiken. Kies je voor gemak, dan stap je op de gratis skibus die de hele dag rijdt (halte bij de entree van het park). Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden. Er is gratis openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark. Daarnaast kun je als huurder van Chalet Wittenburg gratis gebruik maken van één parkeerplaats in een nabijgelegen parkeergarage. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, deze plekken zijn niet vooraf te reserveren). Het chalet is niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Alle chalets beschikken over een gratis wifi-aansluiting. Chalet Wittenburg is in de zomer van 2012 volledig gerenoveerd door de eigenaar. Dit is met zeer veel zorg en in traditioneel Savoyaardse stijl gedaan, waardoor het chalet er fantastisch uit ziet. Chalet Wittenburg is op de onderste rij van het chaletpark gelegen (chalet nummer 25, zie plattegrond bij foto's) en heeft hierdoor een prachtig vrij uitzicht. De blauwe piste "Forêt" loopt direct voor het huis langs en is gemakkelijk toegankelijk d.m.v een trap. Deze piste gaat naar het centrum van Vallandry, vanwaar de stoeltjeslift vertrekt.
Vergelijkbare Accommodaties
Appartement Résidence Le Panoramic - 4-6 personen
Aan de voet van de stoeltjeslift Les Grands Vans bevindt zich de nieuwgebouwde Résidence Le Panoramic. Deze résidence bestaat uit 75 appartementen voor 4 tot 8 personen. Vanuit de résidence sta je direct op de piste die eindigt bij de stoeltjeslift. Hier bevindt zich tevens de skischool. Met de stoeltjeslift Les Grands Vans bereik je de pistes van het uitgestrekte Le Grand Massif skigebied met zo'n 266 km piste. Op ca. 100 meter afstand van Résidence Le Panoramic ligt de personenlift naar het centrum van Flaine. In het centrum zijn diverse winkels, restaurants en barretjes gelegen en je kunt er o.a. schaatsen en rodelen. Résidence Le Panoramic beschikt over diverse faciliteiten. Zo kun je gratis gebruik maken van het overdekte zwembad en er is een wellnessruimte (tegen betaling) met sauna en hammam. Daarnaast zijn er o.a. een gemeenschappelijke skiberging en bagageruimte aanwezig en kun je tegen betaling gebruik maken van de Wi-Fi internetverbinding. Er is een ondergrondse parkeergarage waar je tegen betaling je auto kunt parkeren.
Vanaf € 391,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Savoyard - 8-10 personen
Chalet Savoyard is in 2017 nieuw gebouwd in het dorp Châtel. Het chalet is vrijstaand en biedt mooi uitzicht op het skigebied van Super Châtel. De télécabine Super Châtel ligt op 2,1 km van Chalet Savoyard. Het skigebied staat in verbinding met het Zwitserse deel van Les Portes du Soleil en het skigebied van Linga/Pré-la-Joux terecht komt. De skibushalte is op ongeveer 150 meter afstand gelegen, voor Hotel Le Kandahar. De skibus naar het centrum met de Télécabine Super Châtel en naar de Linga Télécabine rijdt ca. elke 15 minuten. Op 50 meter van Chalet Savoyard ligt een langlaufloipe langs de rivier Dranse. Er zijn ook diverse wandelingen te maken in de buurt voor de niet-skiërs. Het centrum van Châtel ligt op ongeveer 1,7 km afstand. Er zijn diverse restaurants, bars en winkels te vinden. De dichtstbijzijnde supermarkt ligt op 1,4 km. Chalet Savoyard is ruim opgezet en heeft een moderne uitstraling. In de woonkamer is genoeg plek om bij te komen na een dag skiën bij de open haard. Verder is er in het chalet een gratis Wi-Fi internetverbinding, een wasmachine, droger, skiberging en meerdere parkeerplaatsen voor het huis.
Vanaf € 367,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement La Cime des Arcs - 4-6 personen
Direct aan de piste, bij de stoeltjeslift en in het centrum van Arc 2000 ligt résidence La Cime des Arcs. Deze résidence, onderdeel van het bekende Chalet des Neiges, herbergt 57 appartementen, variërend in grootte voor 2 tot 10 personen. Elk appartement beschikt over een ski-locker met schoendroger. De résidence beschikt over diverse faciliteiten zoals een fitnessruimte met sauna, zwembad, bowlingbaan, pooltafel en skiwinkel. Direct tegenover de appartementen vind je de skischool, kinderopvang, winkels, restaurants en bars. Broodjesservice via de receptie is mogelijk. Gratis Wi-Fi bij de receptie.
Vanaf € 375,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement Des Neiges - 4 personen
Chalet des Neiges zijn comfortabele, netjes ingerichte chalet-appartementen geschikt voor 2 tot 14 personen. De chalet-appartementen zijn verdeeld over vijf grote vrijstaande chalets en zijn centraal gelegen in het sfeervolle chaletdorp Oz-en-Oisans; direct naast de skischool (met kinderopvang!) en langs de blauwe piste. Vanaf de voordeur ski je zo naar de twee gondels toe die vanuit Oz-en-Oisans vertrekken. Met beide gondels kom je direct middenin het gevarieerde skigebied van Alpe d'Huez uit. Chalet des Neiges ligt in het autovrije centrum van Oz-en-Oisans en is dan ook niet per auto te bereiken. Je vindt de (sport)winkels, supermarkt, bakker, enkele restaurants en bars met terrasjes in de directe omgeving (max. 150 meter). Broodjesservice is mogelijk via de receptie en er is gratis Wi-Fi bij de receptie. De appartementen vanaf 8 personen hebben een open haard. In het hoofdgebouw zijn een sauna, zwembad en fitnessruimte aanwezig, van deze faciliteiten kun je gratis gebruik maken! Let op; in de week van 14/03/2020 is de inbegrepen skipas alleen de eerste twee dagen geldig in het hele skigebied. De andere vier dagen is deze alleen geldig in het gebied van Vaujany en Oz-en-Oisans (ca. 53 kilometer piste).
Vanaf € 384,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet Hameau de Flaine chalet 84 m² - 8 personen
De chalets Hameau de Flaine zijn gelegen in het hoogste gedeelte van Flaine, in de prachtige gelijknamige chaletwijk 'Le Hameau de Flaine'. De chalets zijn in de Scandinavische stijl gebouwd en zijn comfortabel ingericht. Centraal in de wijk vind je de 'General Store' met o.a. de receptie, een supermarkt, skiverhuur en een restaurant. Om te gaan skiën of snowboarden kun je ervoor kiezen een (vrij vlak) skipad te nemen dat direct naar de blauwe "Opale" piste leidt, of je neemt de gratis skibus naar de piste (ca. 3 minuten) die de hele dag om de 10 à 15 minuten rijdt. De skibushalte vind je aan de onderzijde van het park en aan het pad naar de piste aan de bovenzijde van het park. De wijk 'Flaine Foret' met meer winkels, restaurants en overige faciliteiten, ligt op ca. 1 km afstand. De skischool bevindt zich op ca. 1,5 km afstand. Voor de gasten die in de Chalets Hameau de Flaine verblijven is er van 's avonds tot middernacht een gratis taxi-busje beschikbaar die je van en naar het centrum van Flaine brengt. Het is dus zeer eenvoudig om in het gezellige centrum van Flaine te dineren, want je wordt voor de deur opgehaald en ook weer netjes "thuisgebracht"!
Vanaf € 447,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
