Chalet Hermine des Vorres - 16 personen
Chalet Hermine des Vorres is gelegen in Châtel in de wijk Jardy, op ca. 3 km afstand van de piste en de Super Châtel skilift. Deze lift brengt je verder in het gebied van Les Portes du Soleil. De Linga cabinelift (met aansluiting richting Avoriaz) vind je tevens op ca. 3 km afstand van het chalet, maar is erg makkelijk te bereiken met de skibus. De skibushalte is gelegen op ca. 200 meter afstand en de bus vertrekt ca. 4x per uur. Het leuke, oude centrum van Châtel bevindt zich op ca. 3 km afstand. Je vindt hier o.a. een aantal skischolen, kinderopvang en allerlei winkel- en uitgaansgelegenheden. Ook faciliteiten zoals een wellnesscentrum met overdekt zwembad en een schaatsbaan zijn er te vinden. Op ca. 500 meter afstand vind je al een grote Intermarché. Dit ruime chalet heeft een gezellige inrichting en een warme uitstraling door het gebruik van veel hout. Het beschikt o.a. over Wi-Fi, een wasmachine en droger en een terras op het zuiden. Verder heeft chalet Hermine des Vorres een parkeergarage en ook buiten is er parkeergelegenheid.
Vergelijkbare Accommodaties
Chalet-appartement Millonex - 4-6 personen
Chalet Millonex heeft een ideale ligging direct bij de piste en het centrale plein van Tignes Le Lac, waar meerdere skiliften gelegen zijn. Vanuit Tignes heb je toegang tot het gevarieerde skigebied l'Espace Killy met zo'n 300 km aaneengesloten pistes. In de directe omgeving van het chalet zijn o.a. een skischool, diverse winkels, restaurants en barretjes te vinden. Onder het chalet is er een supermarkt gelegen. Chalet Millonex is onderverdeeld in twee mooie appartementen: een 6-persoons- en een 12-persoons appartement. Beide appartementen zijn sfeervol en comfortabel ingericht en hebben een balkon, eigen skiberging met skischoenendroger en Wi-Fi internetverbinding. Tegenover Chalet Millonex bevindt zich het Lagon Aquacenter met een overdekt zwembad (gratis toegang met een Espace Killy skipas) en wellness- en fitnessfaciliteiten (tegen betaling). In Tignes is het verplicht om te parkeren in één van de openbare parkeergarages of op één van de openbare parkeerplaatsen in het dorp (tegen betaling).
Vanaf € 512,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Les Chalets du Galibier - 2-4 personen
De résidence 'Les Chalets du Galibier' is recentelijk gebouwd en verdeeld in twee groepjes van vijf chalets met ieder een eigen verwarmd binnenzwembad (6 x 8 meter) en eigen receptie. Les Chalets du Galibier liggen aan de voet van de piste (waardoor het mogelijk is tot dichtbij de accommodatie terug te skiën) en op ongeveer 200 meter van de skiliften. Het centrum ligt op ongeveer 1 km van de résidence. De gratis skibus stopt direct voor de ingang van de résidence. Tegen betaling is er een wasserette, pooltafel, sauna, Turks stoombad (1 sessie gratis) en een overdekte parkeergarage. Bij de résidence zijn ook onoverdekte parkeerplaatsen (gratis en beperkte beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Tevens kun je (tegen betaling) broodjesservice regelen via de receptie.
Vanaf € 301,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Chalet-appartement La Puce - 7 personen
Gunstig gelegen in de gezellige wintersportplaats Châtel vind je chalet-appartement La Puce. De Super Châtel cabinelift, piste en het centrum van het dorp liggen op ongeveer 500 meter afstand. In het centrum kun je terecht voor allerlei voorzieningen, waaronder een supermarkt, diverse winkels, vele restaurants en uitgaansgelegenheden voor de après-ski. De skibushalte ligt op slechts 80 meter afstand van het appartement. Deze skibus naar het centrum rijdt een aantal keer in de ochtend en in de middag. Voor kinderen zijn er diverse voorzieningen aanwezig in Châtel, waaronder kinderopvang, Club Piou Piou, oefenweides en sledepistes om te rodelen. Verder heeft het dorp o.a. een schaatsbaan en een wellnesscentrum met overdekt zwembad. In de omgeving zijn er nog allerlei andere activiteiten mogelijk, zoals wandelen, langlaufen, parapenten en ijsduiken. Chalet-appartement La Puce is gelegen op de eerste verdieping. Dit gemoedelijke 7-persoons appartement is o.a. voorzien van een houtkachel, internetverbinding (Wi-Fi) en een balkon. Voor gezamenlijk gebruik zijn er in het chalet een wasmachine en droger aanwezig. Ook is er parkeergelegenheid bij het chalet.
Vanaf € 367,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Club MMV L'Altaviva Comfort - 4-6 personen
In december 2018 zijn in Tignes 1800 de deuren geopend van de gloednieuwe résidence L'Altaviva. Deze résidence ligt direct aan de blauwe piste en naast de Boisses cabinelift, zodat je 's ochtends meteen op pad kunt gaan om het Espace Killy skigebied te gaan ontdekken! Aan het einde van je skidag kun je gemakkelijk weer terugskiën naar de résidence. Door middel van twee overdekte tapijtliften sta je vanaf de résidence in 5 minuten in het kleine centrum van Tignes 1800, waar je o.a. een skischool, sportwinkels met skiverhuur, supermarkt en enkele bars/restaurants vindt. De loopafstand naar het centrum is ongeveer 300 meter. Résidence L'Altaviva bestaat uit 142 sfeervolle appartementen, geschikt voor 2 tot 8 personen, en heeft daarnaast een uitgebreid aanbod aan faciliteiten. Zo is er een verwarmd binnenzwembad, waar je gratis gebruik van kunt maken, maar ook in het wellnesscentrum (toegang vanaf 18 jaar, tegen betaling) met o.a. hammam, sauna, jacuzzi en massage-/beautybehandelingen kun je heerlijk ontspannen na een sportieve dag op de piste! Voor een lekker diner (ter plaatse te reserveren) kun je terecht in het restaurant met terras, waar je in het winterzonnetje geniet van een mooi uitzicht op de bergen. Verder is er in de résidence een receptie met lounge, broodjesservice, ontbijtservice, kinderclub (4 t/m 10 jaar, vooraf te reserveren en naar beschikbaarheid), gameroom voor tieners (11 t/m 17 jaar), bagageruimte, wasruimte, verwarmde skiberging en een parkeergarage. Er is gratis Wi-Fi beschikbaar in de gehele résidence (low speed inclusief in de appartementen, high speed tegen betaling). Bij dit type appartement heb je 2x gratis toegang (voor 1 persoon vanaf 18 jaar) tot de wellnessruimte!
Vanaf € 426,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
Appartement Coronilles combinatie 6 + 8 personen (116 m²) - 10-14 personen
De chalet-appartementen Coronilles zijn gelegen in een appartementengebouw, in het oude centrum van St. Martin de Belleville. Het appartementengebouw is gebouwd in chalet-stijl en beschikt over meerdere appartementen, variërend van 2 tot 8 personen. Het is tevens mogelijk om appartementen in combinatie te huren of om het chalet in het geheel te huren. Het gehele chalet biedt plaats voor groepen tot 36 personen. Alle appartementen zijn voorzien van een zonnig balkon met panoramisch uitzicht. Gratis Wi-Fi internetverbinding is tevens in alle appartementen beschikbaar. Circa 250 meter bergopwaarts zijn de skiliften gelegen, evenals een aantal winkels. Een supermarkt is gelegen op circa 100 meter afstand. In het centrum van St. Martin de Belleville kun je tevens terecht voor diverse restaurants en après-ski gelegenheden. Er is gratis parkeergelegenheid in de nabijheid van de chalet-appartementen Coronilles. Ook is er een skiberging aanwezig.
Vanaf € 254,00 |
Meer informatie Boek vakantiehuisje |
