Voordelig een Vakantiebungalow huren

Chalet Le Panorama met buiten-jacuzzi - 12 personen

Chalet Le Panorama is wat hoger gelegen en biedt daardoor een prachtig uitzicht over de besneeuwde bergtoppen en het dorp van Les Deux Alpes. De ligging is ideaal, op slechts 150 meter van de piste, die uitkomt bij de Petite Aiguille stoeltjeslift. Aan het einde van de dag is het mogelijk om terug te skiën naar het chalet. Een kleine supermarkt vind je op ongeveer 750 meter. Het begin van het dorp, met diverse (sport)winkels, skiverhuur en een aantal restaurants, is gelegen op ongeveer 1 km. Op zo'n 1,5 km afstand bevindt zich het centrum van Les Deux Alpes. Er rijdt een gratis skibus naar het centrum, de halte is op ca. 50 meter afstand van het chalet te vinden. Na een actieve dag in de sneeuw kun je heerlijk bijkomen in de privé-jacuzzi op het terras van chalet Le Panorama. Het chalet is met veel hout ingericht, hierdoor heeft het een warme en gezellige uitstraling. Het chalet beschikt verder over een open haard, wasmachine, droger, skiberging met skischoendrogers en gratis Wi-Fi internetverbinding. Er is één parkeerplaats in de garage van het chalet en voor de deur kunnen nog twee auto's geparkeerd worden.

Vanaf € 635,00
 
 

Vergelijkbare Accommodaties

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy - 6-8 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy - 6-8 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.575,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Appartement Le Roc Noir - 16-20 personen

Appartement Le Roc Noir - 16-20 personen
Chalet.nl

De recent gebouwde résidence Le Roc Noir (2015) heeft een gunstige ligging in het wintersportdorp La Rosière. Vanuit de résidence heb je namelijk direct toegang tot de skipiste en ook de verzamelplaats van de ESF skischool bevindt zich voor de deur! De stoeltjeslift Roches Noires Express ligt slechts 100 meter van de résidence vandaan. La Rosière behoort samen met het Italiaanse La Thuile tot het skigebied Espace San Bernardo, met ca. 160 km piste. Aan het einde van je skidag ski je gemakkelijk weer terug tot aan de voordeur! Op slechts 100 meter loopafstand van résidence Le Roc Noir bevindt zich het dorpscentrum met o.a. een supermarkt, diverse sportwinkels met skiverhuur en een aantal restaurants en bars. Résidence Le Roc Noir bestaat uit 34 comfortabele en sfeervol ingerichte appartementen, geschikt voor 2 tot 20 personen. Alle appartementen hebben een Wi-Fi internetverbinding en een groot deel beschikt over een balkon. In de résidence bevindt zich een grote wellnessruimte (400 m²) met een zwembad, kinderbad, sauna's en hammam, waar je gratis gebruik van kunt maken! Daarnaast zijn er een gemeenschappelijke wasruimte met wasmachine en droger, beveiligde bagageruimte, een lift en een skiberging met skilockers met skischoenendrogers aanwezig. Alle appartementen beschikken over één parkeerplaats in de parkeergarage, m.u.v. de studio's. De studio's beschikken over één parkeerplaats buiten.

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy duplex - 8-10 personen

Chalet-appartement CGH Le Village de Lessy duplex - 8-10 personen
Chalet.nl

CGH Residence Le Village de Lessy bestaat uit 140 appartementen, verdeeld over 10 chalets. Deze luxe résidence is gelegen in het kleine Franse plaatsje Chinaillon in de Franse Alpen, op slechts 400 meter van de pistes en de 'La Floria' skilift, die je naar 1800 meter hoogte brengt. Het is een gevarieerd skigebied, maar de trajecten die je in Chinaillon kunt vinden, zullen gevorderden meer aanspreken dan beginners. Het is een rustig plaatsje, maar je kunt er wel wat leuke restaurants en winkels vinden. Gasten van de résidence kunnen gebruik maken van de vele luxe faciliteiten, zoals het verwarmde binnenzwembad, jacuzzi, sauna en fitnessruimte. Tegen betaling kun je er allerlei behandelingen ondergaan zoals massages en speciale gezichts- en lichaamsbehandelingen. In alle appartementen is internet aanwezig (één code per appartement). Tevens beschikt de résidence over een lift, bagage opslag, ski berging en overdekte parkeergarage. Bij de receptie is het mogelijk om broodjesservice te regelen.

Vanaf € 1.790,00

Meer informatie Boek vakantiehuisje

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village met cabine - 6-8 personen

Chalet-appartement Les Balcons de Val Cenis Village met cabine - 6-8 personen
Chalet.nl

Mooie, recent gebouwde luxe chalet-appartementen ingericht en gebouwd in typisch Savoyaardse stijl. Er is gewerkt met veel hout en andere natuurlijke materialen, waardoor het geheel een gezellige uitstraling heeft gekregen. Les Balcons de Val Cenis Village bestaat uit een negental chalet-gebouwen waarin de appartementen zijn ondergebracht. De gebouwen zijn als een klein dorpje opgezet en dit "dorpje" heeft een aantal eigen faciliteiten voor de eerste behoeftes zoals een bakker, skiverhuur en een supermarkt. Bij de receptie en in alle appartementen is er gratis Wi-Fi verbinding. Elk appartement heeft een eigen skilocker. Les Balcons de Val Cenis Village ligt direct aan een eenvoudige groene piste (Hermine). Via deze piste zijn de cabinelift (TC 10 Val Cenis Le Haut) en de skischool met kinderclub gemakkelijk bereikbaar (ca. 150 meter). De cabinelift heeft een snelle aansluiting op het beginnersgebied van Val Cenis, hier vind je vele groene pistes. De gevorderde wintersporter neemt na de cabinelift nog een snelle stoeltjeslift (Arcelle) waarna je het hele skigebied (125 km piste) door kunt. De appartementen zijn op loopafstand van het centrum van Val Cenis gelegen. Op ca. 200 meter van de résidence is een overdekt zwembad gelegen met een kinderbad (Parc des Glières) waar gratis gebruik van kan worden gemaakt. Ook is er een jacuzzi (tegen betaling). Les Balcons de Val Cenis Village heeft ook een eigen restaurant met zonneterras direct naast de piste; La Bergerie. Maaltijden kun je alvast van tevoren bij ons reserveren, wel zo makkelijk!

Chalet de Bellecôte Type 2, Polman Mansion met sauna - 8 personen

Chalet de Bellecôte Type 2, Polman Mansion met sauna - 8 personen
Chalet.nl

Het familievriendelijke chaletpark 'Les Chalets de Bellecôte' bestaat uit 25 ruime, zeer comfortabele vrijstaande chalets. De chalets zijn gebouwd met een mix van natuurlijke materialen, zoals hout en steen. Het park is autovrij en heeft een zeer gunstige ligging. Het ligt vlak boven het dorpscentrum van Vallandry en is direct gelegen aan de blauwe piste van het en enorme Les Arcs skigebied (200 kilometer piste). Zo kun je 's ochtends vroeg zo snel mogelijk op pad om het veelzijdige skigebied te verkennen! Vanuit de chalets heb je veelal een prachtig vrij uitzicht over het Tarentaise-dal en op de pistes van Les Coches (skigebied La Plagne), die aan de overkant van de berg liggen. Als je goed kijkt kun je zelfs de befaamde Mont Blanc zien. Vanaf de Chalets de Bellecôte kom je gemakkelijk in het centrum van Vallandry, je kunt via de piste of over de weg (ca. 400 meter). Doordat Vallandry veel traditionele Sayoyardse gebouwen en houten chalets kent, ademt het nog een echte dorpssfeer uit. Het dorp heeft alle faciliteiten voor een geslaagde wintersport. Zo vind je er een skischool, ski-verhuur, kinderopvang, supermarkt, winkels met lokale specialiteiten, een bakkerij, restaurants en gezellige après-ski. Op het park zelf is een hotel met restaurant en terras te vinden, hier kun je de dag goed afsluiten met een lekker hapje en drankje. De chalets zijn niet per auto bereikbaar, maar je bagage wordt met een quad naar het chalet gebracht. Er is een openbare parkeergelegenheid aan het begin van het chaletpark waar je de auto kwijt kunt. Tevens is het mogelijk om (tegen betaling) in de parkeergarage van het hotel te parkeren (op basis van beschikbaarheid, niet vooraf te reserveren). Alle chalets beschikken over een gratis Wi-Fi internetverbinding. Chalet Polman Mansion is op de bovenste rand van het park gelegen, waardoor het mogelijk is om tot de voordeur te skiën (laatste stukje is geen piste). 's Morgens loop je via een paadje langs een paar andere chalets en kom je zo op de piste. Dan neem je de korte rode "Morey" piste naar het centrum, of kies je voor een kort stukje via de blauwe "Liaison Grizzly" die bij de "Grizzly 68"stoeltjeslift uitkomt. Op deze manier kun je de eventuele drukte bij de lift in het centrum ontwijken.